+ Konu Cevapla
74 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74 75 76 84 ... SonuncuSonuncu
366 den 370´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #366
  Aranan Üye dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams Baktabul'un Çılgını dreams - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  1.977
  Blog Yazıları
  76
  Tecrübe Puanı
  107374534

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  31 Ekim 2009 Cumartesi

  Koç
  Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir. Düzensiz ve yetersiz uyku yaşam enerjinizi alıp götürüyor. Ama siz bunun farkında değilsiniz. Gelecek günlerde karşınıza ilginç fırsatlar çıkacak. Güvendiğiniz birine danışarak bu fırsatları değerlendirin. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın.

  Boğa
  Bugün sevdiğinize kapris yapmayın. Zira o bundan hiç hoşlanmıyor. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çevrenizde inanamayacağınız bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Karamsarlığa kapılmayın. Çevrenizde tüm ilişkilerinizde aşama kaydedeceksiniz. Size çok güzel bir haber verilecek. Bundan yararlanın. Kendinize zaman ayırmak için bol vaktiniz olacak. Önümüzdeki günlere ilişkin uzun vadeli kararlar alma fırsatınız olacak. Kararlarınızı alırken aceleye getirmeyin, çevrenizdekilere danışın. Sonradan çok üzülürsünüz. Temkinli olmayı elden bırakmamakta fayda var. Cilt problemleri çekebilirsiniz, doktora danışmalısınız.

  İkizler
  Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin. Düşündüğünüz bazı yatırımlardan karlı çıkabilirsiniz. Yeter ki neyi ne zaman yapacağınıza karar verin. Sevdiklerinizi küçük armağanlarla mutlu etmeye çalışın. Baş ağrılarınız için bir doktora danışın.

  Yengeç
  Yeni bir günde çok büyük gelişmeler beklemeyin. Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek. Bundan yararlanın. Kalıcı dostluklar kurmanın zamanı. İleride bu dostlukların meyvelerini toplayabilirsiniz. Açık ve içten olun. Her zaman siz kazanırsınız. Sağlık probleminiz şu sıralar yok.

  Aslan
  Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi. Tabi ki bu imkanınızı iyi yatırımlarla değerlendirebilirseniz. Duygusal bağlamda işler de pek o kadar kötü sayılmaz. Birazcık çabayla sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bu günlerde havalara dikkat. Zira, çok çabuk şifayı kapabilirsiniz.

  Başak
  Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı yakalayacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün. Anlaşmanız size bağlı. Para konusunda şanslı bir gün. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranmanız lazım. Zira son günlere sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz.

  Terazi
  Hayatta herşey herzaman kolay olmuyor. Fakat siz azimli kişiliğiniz sayesinde bu zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Bu yönünüz sevdiğiniz insanı da çok etkiliyor. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz biri yoksa etraftaki insanların da dikkatini çekeceksiniz. Biriyle tanışabilirsiniz. Sakın aceleci davranmayın. Olayları birazcık oluruna bırakın. Bu yoğun tempoda sağlığınız sizin için çok önemli. Onu korumaya devam edin.

  Akrep
  Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme olacak. Işinizin en verimli dönemindesiniz. Uykunuza dikkat ederseniz kendinizi daha sağlıklı hissedebilirsiniz.

  Yay
  Duygularınız coşacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Cinsellik konusunda dikkatli olmalısınız. Onun isteklerini düşünmelisiniz. Para durumunuz iyi. İki ayrı yerden gelir sağlayacaksınız. Bir dostla iş birliği olabilir. Veya dostlarınızla birlikte bir grup çalışmasına katılabilirsiniz. Kuruntularınızı bir tarafa bırakın. Bu sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Gereksiz yere üzüyor ve üzülüyorsunuz.

  Oğlak
  Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz. İşlerinizi zorlaştırmayın. Sevdiğinizden alacağınız sevindirici bir haberle rahatlayacaksınız. Ve işlerinize dört elle sarılacaksınız. Yeni biri ile tanışacaksınız. Sakın kendinizi kaptırmayın. Zira sevdiğinizi incitebilirsiniz. Ayaklarınıza dikkat edin. Fazla yormayın.

  Kova
  İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz. Ayrıca aşkta da yine anlaşmaya gitmelisiniz. Israr ve inat hiç de iyi sonuç vermeyecek. Onun için tatlı sözler söylemelisiniz. Sevdiğinizi hoş tutmalısınız. Son günlerde yemekleri biraz fazla kaçırdınız. Rejime başlamak için uygun bir gün.

  Balık
  Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. Onu ihmal etmeyin. Sizden haber bekliyor. Telefonla da olsa gönlünü alabilirsiniz. Bir yakınınızın hastalık haberine üzülebilirsiniz. Size ihtiyacı olabilir. Yardımınızı esirgemeyin. Sağlık konusunda sizin de ihtiyatlı davranmanız lazım. Zira son günlerde sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz.

 2. #367
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  1 Kasım 2009

  KOC (21 mart - 20 nisan)

  Bugün çok zekisiniz. Her şeyin en kurnaz yönünü düşünüyorsunuz. Uzun süredir böyle hiç görünmemiştiniz. Bugün işleriniz yoluna giriyor. Sağlık durumunuz da iç açıcı.


  BOĞA (21 nisan - 21 mayıs)

  Sevdiğiniz yoksa deneyimli biri sizi etkileyecek. Akılcı konuşmalarınızdan o da son derece etkilenip, birlikte hoş zaman geçireceksiniz. Borçlarınızı ödeme şansı yakalayacaksınız.  İKİZLER (22 mayis - 21 haziran)

  Hayatınızda ani değişiklikler yapacak ve bundan oldukça etkileneceksiniz. Birdenbire partnerinizin kaprisleri canınızı sıkacak. Ancak gönül alması gecikmeyecek. Fazla üzülmemek için kendinizi zorlamaktan vazgeçin...  YENGEÇ (22 haziran - 23 temmuz)

  Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir, onun da fikirlerini söylemesine izin verin. Ani öfkeniz onu gücendirip sizden uzaklaşmasına neden olur. Elde edeceğiniz kazanç kapısından çok fazla bir şey beklemeniz yanıltabilir.  ASLAN (24 temmuz - 21 ağustos)

  Hem iş hem his hayatınızda büyük firsatlar yakalıyorsunuz. Bunları anında değerlendirin. Borçlarınızı ödemek gibi bir şansınız var. Ancak fazla harcama yapmayın. Ailenizle birlikte kısa bir seyahat yapabilirsiniz.  BAŞAK (22 ağustos - 23 eylül)

  Sevgilinizle olan ilişkinize mesafe koyuyor, onu yakından tanıma zamanı elde edemiyorsunuz. Aile içinde sevdiğiniz birinin hastalanması sizi çok fazla üzecek. Ancak fazla telaş etmeniz gereksiz. Sağlığına zamanla kavuşacak.  TERAZİ (24 eylül - 23 ekim)

  Bugün aklınızı en çok mesleki konularda yoruyorsunuz. Unutmamanız gereken bir şey de sizin de bir özel hayatınız olduğu. Fazla çalışmak ruhunuzu yoracak. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Sizi sevip takdir edenler var.  AKREP (24 ekim - 23 kasım)

  Son günlerde kendinizi çok fazla yorup, gecelerinizi uykusuz geçiriyorsunuz. Sağlık sorunlarınız çıkmaya başladı. Artık fazla düşünmeden bu sorunu kendiniz atlatabilirsiniz. Aşık olduğunuz kişi sizi arayacak.  YAY (24 kasım - 22 aralık)

  Çalışma gayretinizle takdir ediliyor ve seviliyorsunuz. Yakın dostlarınızla iş arkadaşlarınızın arasında bulunmanız size güven sağlıyor. Gücünüzü onlardan alıyor gibisiniz. Aile bireylerinize karşı çok naziksiniz.  OĞLAK (23 aralık - 20 ocak)

  İnsanlara karşı ayrıcalıklı davranıyor, birilerini kırıyorsunuz. İşinizde olan olumsuzlukları evinize taşımamalısınız. Aileniz sizin bu durumunuzdan tedirgin olmaya başladı. Evli olanların aile yapısında bir çatışma olabilir.  KOVA (21 ocak - 19 şubat)

  Para konumunuz nihayet düzeliyor. İş arkadaşlarınız sizi kıskanıp takibe alıyorlar. Bugün onlarla fazla görüşmemeye özen gösterin. Aile içinde sevildiğinizi fark etmeye başladınız. Onlara karşı saygılı oluşunuz çok hoş...  BALIK (20 şubat - 20 mart)

  Bazı seçimleri yapmanız sizin için güç görünüyor. Ancak bir an evvel seçiminizi yapıp uygulamalısınız. Partnerinizle bir sorun görünmüyor. Maddi konularda biraz sıkıntı geçireceksiniz. Ödemeleriniz sizi zorluyor

 3. #368
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  6 Kasım 2009
  Sevgili Koç,

  Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı hızlandırabilir. Maddi açıdan da oldukça kazançlı bir dönem geçirebilirsiniz. Yeni atılımlardan elde edeceğiniz gelir, bazı zorunlu harcamalarınızı da gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.
  Sevgili Boğa,

  Yeteri kadar gayret gösterirseniz yıkılan her şeyi onarabilirsiniz. Önümüzdeki bir kaç gün sizin için aktivite, yolculuk ve haber alma dönemi de olabilir. Şayet tatil imkanı bulabilirseniz tam gerek duyduğunuz dinlenmeyi sağlayabilirsiniz. Bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni birşey almamaya özen gösterin.
  Sevgili İkizler,

  İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz. Yeni kişilerden yana olan şansınız devam edecektir. Önemli kimseleri tanıyabilirsiniz.  Sevgili Yengeç,

  Hala bazı engellemelere ve yanlış kararlar vermeye açıksınız. Haydi artık uyanın ve farkedin. Mantık ve aklınızı kullanmanız gereken yerde duygularınıza kulak vererek atacağınız bir adım hiç de doğru olmayacaktır. Bunları kontrol edebilmeniz, bulunduğunuz ortama uygun bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır.
  Sevgili Aslan,

  Maddi konularda alışılmışın dışında davranışlar içinde olacaksınız. Memnuniyetsizlik gösteriyorsunuz. Dengesiz bir kişilik sergilemeyin. Vazife ve özel ilgi duyulan şey arasında ayrılık yaşamanız olasılığı yüksektir. Anlaşmazlık ve ruhsal ihtilaflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz.  Sevgili Başak,

  Sevmek ve sevilmek hissiniz yoğun. Çekiciliğiniz ve bunun farkında olmanız sevilme ve heveslerinizi dürtecektir. Hislerinizi her zamankinden daha iyi aktarabilmeniz size aşkta küçük başarılar getirebilir veya sizi seven birisinden küçük hediyeler alabilirsiniz. Genelde biraz mutsuzluk oyunu oynuyorsunuz.
  Sevgili Terazi


  Yanlış kararlar almaya uygun bir günde olduğunuzuda bilmelisiniz. Şu andaki astrolojik açı keder ile ilgilidir ve kader olabilecek olayları gösterir. Her konuda düşünerek karar verin. Ama abartmayın çünkü fazla düşünmek bazen şansı zorlamak anlamına gelebilir.
  Sevgili Akrep,

  Davranışlarınız ve iddialarınız yüzünden ihtilaflara düşebilirsiniz. Rahatlık ve sessizlikten hoşlanıyorsunuz ve de sebat etmenizi gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Genel olarak ufak tefek şeyleri kırmak veya basit kesik ya da incinmelerle karşılaşmak da kaza sınıfındandır. Moralinizi bozmayın.
  Sevgili Yay

  Aşırı heyecanlanmayın, bundan dolayı çok önem verdiğiniz bir işi karıştırabilirsiniz. Dalgınsınız ve fazlaca içe kapanıklık gösteriyorsunuz. Biraz daha rahat olmaya çalışın, umut size uzak olmamalı, hiçbirşey son değildir, sürprizler yaşamın ta kendisidir. Yeni şeylerden ya da alış veriş gibi şeylerden uzak durmalısınız.
  Sevgili Oğlak,


  Sıkılmaya zaman bulamayacağınız bir kaç gün yaşamanız olasıdır. Hayattan zevk alacağınız bir gün. Organizasyon yapma hevesleriniz var eğer iyi kararlar alırsanız iş bitiricisiniz. Saygınlık göreceksiniz. Sevgi ve evlilik için iyi bir ortam.
  Sevgili Kova,

  Kendinizi yanlız hissediyorsunuz ve bu kısa dönemde her türlü konuda şansınızı fazla zorlamayın. Aşırı bencillik gösterebilirsiniz ve patavatsız çıkışlarınız olabilir, duygularınızla ani tepkileri karıştırmayın. Bir kova için uygun bir davranış değil. Moralinizde ani çıkışlar ve düşüşler görülecek.
  Sevgili Balık,

  Aşırı harcama yapmak dürtülerinizi kontrol altında tutmalısınız. Gerekli tasarrufa girmezseniz önümüzdeki günlerde bir hayli zorlanacaksınız. Çabuk kararlar almayın, özellikle maddi konularda daha düşünceli olmalısınız. Rahatsız edici misafirler gelebilir. Öte yandan haberleşmede aksaklıklar gözlenebilir ve rahatsızlık duyabilirsiniz.

 4. #369
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  7 Kasım 2009


  Sevgili Koç,

  Acelecilik ve sabırsızlık bu gün ön planda olacaktır.Zihinsel açıdan canlı ve dinç olmanıza rağmen fiziksel açıdan oldukça zayıf ve dirençsizsiniz. Sunulan yardımları nezaketle kabul ettiğiniz taktirde zorluk çektiğiniz şeyleri rahatlıkla halledebilirsiniz. Eş veya sevgilinizin ilgisiz veya kaba tutumları sizi fazlasıyla kırabilir.

  Sevgili Boğa,

  Beklediğiniz para varsa ya alamayacak vaya beklediğinizden daha az alacaksınız. İleriye yönelik planlarınızda aksamalar olabilir. Bu günlerde yorgunluğuunuzu üzerinizden atabilmenizi sağlayacak hoş anlar yaşayacaksınız. Önemli dikkatsizlikler yaparak işinizle ilgili bazı hatalara sebep olabilirsiniz.
  Sevgili İkizler,

  Çekingenlik sizi bu gün bir hayli zorlayacak, sıkıntı ve gerginlik çekebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Tutumluluk bazen bir ikizler için bile gereklidir, ne kadar dahi olursanız olun, değil mi? Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz.
  Sevgili Yengeç,

  Hangi cinsiyetten olursanız olun uyumlu ilişkilerinizi bozma eğilimindesiniz. Aşk hayatınızı sıkıntıya sokmak istemeyebilirsiniz fakat bu dönemde bazı dostlarınızın size, sevgilinizden daha çok ihtiyaçları olabilir. Karşınızdaki bazı kimseler size karşı çıkarcı tutumlarda olabilir. Her şeyin ters gittiğini düşünebilirsiniz fakat şanslısınız.

  Sevgili Aslan,

  Bir süreden beri kafanızda oluşturduğunuz bazı ilişkileri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Aslında iyi bir durum olsa bile bu aralar atacağınız imzalar ilerde başınıza iş açabilir. Dikkatli olmakta yarar var. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce istediğiniz şeyin ne derece mantıklı olduğunu düşünmelisiniz. Elinizdeki imkanları iyi kullanmaya çalışmalısınız.

  Sevgili Başak,

  Zihinsel olarak yorgun ve karmaşıksınız. Bütün işleriniz gereksiz yere uzayabilir ve olmadık terslikler çıkabilir. İşlerinizi son dakikaya bırakmanın zararını görmeniz olasıdır. Kendinize güvenerek girişeceğiniz her iş ve alanda başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok. Söz verdiğiniz şeyleri yerine getiremezseniz zor durumda kalırsınız.

  Sevgili Terazi

  Gizli ve alışılmadık olayların içine girebilirsiniz. Ani ilişkilerden kaçınırsanız, duygusal açıdan olumlu dönemler yaşayabilir ve hemcinslerinizin tepkilerine karşı daha açık konuma gelebilirsiniz. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz. Bu günlerde yorgunluğuunuzu üzerinizden atabilmenizi sağlayacak hoş anlar yaşayacaksınız.

  Sevgili Akrep,

  Planlarınızın bozulması sizi bir hayli etkileyecektir. Beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız. Ani patlamalar yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir. Özellikle siz bir Akrep erkeğiyseniz, bu konuda daha temkinli bir tutum izlemeniz gerekiyor. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu tür isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz.

  Sevgili Yay

  Hislerinizin ve sezgilerinizin kuvvetli olması size bazı gelecek olayları hissetmenizde yardımcı olacaktır. Ruhsal yönden gelişme isteğinde olabilirsiniz ve bu tür insanları har zamankinden daha çok anlayacaksınız. Yanılmalara ve aldanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

  Sevgili Oğlak,


  Başka kişiler tarafından hoşunuza gitmeyecek ve çirkin davranışlara maruz kalabilirsiniz. Onlardan uzaklaşmanız mümkün olabilir. Fakat aranızdaki ilişkilere zarar vermeden bu durumun hallolmasına çalışmalısınız. Bu tutumunuz nispeten aranızdaki sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.

  Sevgili Kova,

  Güçlü ve ani kararlar veya fikir değişiklikleri yaşamanız olasıdır. Toplumsal itibar çabası içersinde olabilirsiniz. Aşk veya ilişki dünyanızda kısır döngüler dikkat çekiyor. Alışveriş konularında temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Bu konularda bazı terslikler gerçekleşebileceğinden, mümkünse yeni birşey almamaya özen gösterin.

  Sevgili Balık,

  Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açık olacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer fertlerle tartışmalara girebilirsiniz. Çocukça davranışlarda bulunmaz veya engellerseniz, bu gibi tatsızlıkları önleyebilirsiniz.

 5. #370
  Onursal Üye MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM Baktabul'un Çılgını MeLeK GiZeM - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jan 2009
  Bulunduğu Yer
  кαяαиŁıк! / Κayѕзri ~
  Mesajlar
  5.049
  Blog Yazıları
  68
  Tecrübe Puanı
  107374707

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  08 Kasım 2009

  Koç

  Her konuda sen haklısın diye bir durum söz konusu olamaz. Yapmış olduğun hataları kabul etmelisin.

  Boğa

  Aşk hayatının yolunda gitmemesi tamamen senin hatan. Seni sevenleri görmezden gelip onları kırabiliyorsun. Biraz daha anlayışlı olmalısın.  İkizler


  Sevgiline karşı yeterli ilgiyi göstermiyor gibisin. Beraber geçireceğiniz bir gün ikiniz için de unutulmaz olacak.


  Yengeç

  Geçmişte yaşadıkların senin için iyi bir ders oldu. Adımlarını daha sağlam atıyorsun. Yeni tanışacağın bir erkek, aklını başından alabilir.


  Aslan

  Sevgilinle aranda olan sorunları kafanda büyüteceğine onunla açık açık konuşmalısın. Sorunları bu kadar boş yere büyüttüğün için kendi kendine kızabilirsin.

  Başak

  Başarı için, alacağın sorumlulukları sahiplenmen ve çok çalışman gerek. Bu konuda çaba sarf etmelisin. Böylece her şeyin üstesinden kolayca geleceksin.

  Terazi

  Kısa süreli ilişkileri geride bırakmaya ne dersin? Karışına çıkan hiçbir yakışıklı ağından kurtulamıyor. Ama biri seni çok etkileyecek.


  Yay


  Çevrendekilere karşı bu kadar farklı gözükme çabalarının sebebi nedir? Onu unutamadığını sen de biliyorsun. En iyisi konuşmayı denemen.


  Akrep

  Ailenle arandaki sorunları, aksi davranmak yerine onlarla konuşarak aşabilirsin. Sevgilinin yapacağı sürprizle şok, ama mutlu olacaksın.

  Oğlak

  Ailenle gideceğin bir yemekte güzel anlar geçireceksin. Derslerinin yoğunluğu seni yoruyor, ama biraz daha sabır.


  Kova

  Sevdiğin insanla aranızda geçen sorunları kafanda çok büyütüyorsun. Bugün alacağınız ortak bir kararla aranızdaki tatsızlığı halledeceksiniz.

  Balık

  Sevdiğin insanla birlikte güzel günler seni bekliyor. Güzel günlerin devam etmesini istiyorsan anlayışı elden bırakmamalısın.+ Konu Cevapla
74 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74 75 76 84 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375