+ Konu Cevapla
78 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... SonuncuSonuncu
386 den 390´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #386
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  2 Aralık 2009  Sevgili Koç,

  Yalnız bir koçsanız karşı cinsten birisinden bir davet almanız olasıdır. Bunu bir bahane uydurarak reddetmek yerine kabul ederseniz ilginç bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evli bir koçsanız eşinizle aranızda maddi konularla ilgili bazı konuşmalar geçebilir. Onun istekleri şimdiki hesaplarınıza uymayabilir. Bunu kendisine akılcı bir şekilde izah ederseniz konuyu sona erdirirsiniz. Eğer sinirlenirseniz, konu kapanır gibi gözükmesine rağmen sürekli başınızı ağrıtabilir. İş konusunda bir gecikme ya da aksaklık olabilir, bir sorununuzu zamana bırakmalısınız

  Sevgili Boğa,

  Aklınızdan geçse de onlara haksızlık yapmayın. İşin yükünü sizin çekmenize rağmen onlara düşen payları yine de adil bir biçimde dağıtın. Çünkü daha sonra yapabileceğiniz bir atılımda şu an işbirliği yaptığınız kişilerin büyük katkılarını görebilirsiniz. Hareketsizlikten kaynaklanan bir adele uyuşukluğu içinde olmanız da mümkündür. Şayet son günlerde fazla haraketsiz kaldınızsa bugün biraz yürüyüş yapmanız ya da yaşınıza göre sporlarla uğraşmanız sizi yenileyecektir.
  Sevgili İkizler,


  Bugün alış veriş yapmaya uygunsunuz, eviniz, hem kendiniz için bazı şeyler almanız olasıdır. Bu arada çoktandır istediğiniz fakat almakta tereddüt ettiğiniz birşeyi de dayanamayıp alabilirsiniz. Uzakta bulunan bir dostunuzu ziyarete gitmeniz ya da onun size gelmesi veya haberleşmeniz de olasıdır. Bu gibi durumlar size ayrıca moral verecektir. Karşı cins ilişkilerinizde önemli bir yumuşama var. Karşı cinse isteklerinizi kabul ettirebilir, hemen hemen her konuda ikna edebilirsiniz.
  Sevgili Yengeç,

  Bugün yapacağınız yolculuklar sırasında bazı tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinde bazı karışıklıklar yaratmaya, birlikte olduğunuz kimsenin kıskançlığını tahrik etmeye uygunsunuz. Eğer bunu yaparsanız zararını yine siz çekersiniz. Eğer yalnız bir yengeçseniz, bugün karşınıza çıkacak kişi ciddi bir ilişki kurmak için uygun olmayabilir. Evinizde beklenmedik masraflar çıkma olasılığı göründüğü için, harcamalarınızı denetimli yapmanızda fayda var.

  Sevgili Aslan,


  Bir yere davet edilmeniz de olasıdır. Önce kararsız kalabilirsiniz ancak kabul ettiğiniz takdirde son derece eğlenebileceğinizden şüpheniz olmasın. Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birkaç işi birarada yapmak zorunda da kalabilirsiniz. Zaman zaman karamsarlığa kapılsanız da sizi üzen ve düşündüren olaylar iyi bir şekilde noktalanacak. Dost ve arkadaşlarınızdan yardım göreceksiniz. Ailenizi ihmal etmeyin. Sevdikleriniz sizden ilgi bekliyor. Yanlış anlaşılmamaya çalışmalısınız.


  Sevgili Başak,


  Bugün biraz alıngan olabilirsiniz. Bu alınganlığınız, bir dostunuzun iyi niyetle söylediklerine kırılmanıza ve ona biraz sert bir biçimde cevap vermenize neden olabilir. Bugün bir aile büyüğünün sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilir ve planlarınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ama önemli olan, sizin çok değer verdiğiniz kişinin sorunlarının çözülmesi. Planlarınızı değiştirmeniz sizi olumsuz yönde etkilemeyecek.

  Sevgili Terazi

  Karşı cins ilişkileri açısından başarılı bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu konudaki başarılarınız kendi gayretlerinizle orantılıdır. Karşı cinsle olan ilişki ve başarılarınız cinsellikten çok arkadaşlık ve romantizm seviyesindedir. Bu açıdan yaklaşacağınız kimseler üzerinde son derece başarılı olabilirsiniz. Bugün enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek, ailenizle aranızda çıkabilecek tartışmaları da engelleyecektir. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani karar almamaya özen gösterin.

  Sevgili Akrep,

  Siz bir erkek akrepseniz birlikte olduğunuz kişiye karşı kayıtsız tutumlara girmeniz ve onunla ilgilenmek yerine arkadaşlarınızla eğlenceleri tercih etmeniz mümkündür. Meslek hayatınızda yeni imkan ve sorumluluklarla karşılaşabilir ve yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Ancak, üzerinde çalıştığınız projenin başarılı olacağından emin olun. Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  Sevgili Yay


  Alış verişlerde aldatılmaya ya da kötü niyet olmasa bile bozuk, işe yaramaz şeyler almaya çok uygun olduğunuzu da aklınızdan çıkartmamalısınız. Eğer mümkünse alış verişlerinizi günün ilk yarısında bitirmeniz daha verimli olabilir. Bunu yapamadığınız takdirde alışverişe çıkarken yanınıza dikkatli bir arkadaşınızı alabilirsiniz. Bazı konularda beklentilerinizin arttığını ve bununla birlikte maddi gelirinizin yükseldiğini göreceksiniz. Ama fazla aceleci davranmayın. Çünkü yeni gelişmeleri dengelemek ve onları düzene koyabilmek için çaba sarfedeceksiniz.

  Sevgili Oğlak,

  Eğer evli bir oğlaksanız eşinizle birlikte, evinizi ilgilendiren bir konuyla meşgul olabilirsiniz. Ancak ailenizle ilgilenmekten de mutlu olacaksınız. Akşam saatlerinde, daha önceleri canınızı sıkmış olan birisine gereken cevabı verme imkanını bulacaksınız ve bu durum da sizi oldukça rahatlatacak. Üst üste gelen davet ya da kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalabilirsiniz. Şansınızın da olumlu desteğiyle bütçenizi düzene koyabilirsiniz.


  Sevgili Kova,

  Bir kimse hakkında olumlu ya da olumsuz hemen karara varmamalısınız. Pişman olmamak için onu iyice tanıdıktan sonra size uygun olup olmadığına karar verin. Bugün ayrıca şiir, müzik ya da değişik sanat olayları size daha çekici gelebilir ve sinema, tiyatro, konser gibi bir sanat aktivitesinde bulunabilirsiniz. Şayet bunu yapabilirseniz büyük bir tatmin duyacağınızdan da şüpheniz olmamalıdır. Bugün şans oyunları ve şansa bağlı bütün konulardan uzak durmalısınız.

  Sevgili Balık,

  Çok rahat bir durumda olmanıza rağmen üzerinizde dünden gelen bir yorgunluk ve zihinsel gevşeklik bulunabilir. Bu yüzden bugün zihinsel aktivite isteyen işlerden ve fiziksel yorgunluklardan uzak durmalısınız. Aslında en iyisi günün tamamını dinlenmeye ayırabilmenizdir. Birçok açıdan şansınız açık. Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır. Bununla beraber bir eğlence yerinde bulunursanız burada bulacağınız şeyin, umduğunuza uymadığını görerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

 2. #387
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  3 Aralık 2009  Sevgili Koç,

  Yakın bir arkadaşınızın sayesinde içinde bulunduğunuzun zor bir durumdan kurtulmayı başaracaksınız. Bu yardım maddi ya da manevi bir destek olabilir. Duygusal ilişkilerinize gelince... Eğer yeni bir ilişkiye girmeyi ya da çevrenizdeki insanlardan fikir danışmayı düşünüyorsanız bu insanların gerçekten tanıdığınız ve samimiyetine güvendiğiniz kişiler olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konularda başkalarının fikirlerine aldırmayıp, kalbinizin sesini dinlemeniz belki de en ideal çözüm yolu olabilir.

  Sevgili Boğa,

  Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden veya eşinizden ya da ortağınızdan maddi destek alacaksınız. Bu durumu en iyi şekilde değerlendirip yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Geleceğe dönük kazançlı yatırımlar konusunda şanslısınız. Astrolojik konumunuz nedeniyle bu aralar gireceğiniz gizli bir ilişki ister uzun, ister kısa süreli olsun, sizi çok mutlu edebilir ve bu kişiyle güzel anlar yaşabilirsiniz.
  Sevgili İkizler,

  Eğer beraberliğinizin devam etmesini istiyorsanız onunla konuşmalısınız. Belki de hatalı davranan taraf gerçekten sizdiniz. İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle konuşurken dikkatli olmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gizli tuttuğunuz ya da şimdilik çevreye açıklamamayı uygun gördüğünüz işlerinizde büyük gelişmeler olabilir ve bu işlerde kazançlı çıkabilirsiniz.
  Sevgili Yengeç,

  Bu gün karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni imkanlar size çok çekici bile görünseler şimdilik çekimser kalmanızda fayda var. Çünkü işin devamı, başta göründüğü gibi gelmeyebilir ve pişman olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kararı daha ileriye bırakmalısınız. Bunun dışında genel olarak şanslı bir gününüzdesiniz. Şayet siz evli bir yengeçseniz eşinizin vereceği bazı fikirler önemli bir konun çözümünde yardımcı olabilir.

  Sevgili Aslan,

  Planlarınızda değişiklik yapmanız gerekmez. Eğer siz bir Aslan kadınıysanız bugün bir erkeğin sizi yoğun şekilde düşündüğünü ve yanınızda olmak istediğiniz bilmelisiniz. Yeni tanışmış sayılabileceğiniz biri sizi, size belli ettiğinden çok daha fazla beğeniyor. Şayet siz bir erkekseniz bugün hiçbir konuda şansınıza güvenmemelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun aile büyüklerinizden birini aramanız gerekebilir.

  Sevgili Başak,

  Güvendiğiniz kimseler bile olsalar sırlarınızı açmaktan kaçının. Başak erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz. Tutumları sizi sinirlendirebilir veya bazı isteklerinizi geri çevirebilirler. Kafanızın karşı cinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz. Yapmanız gereken şey biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız.

  Sevgili Terazi

  Fazla gayret göstermeniz gereken bir işi çevrenizin kıskançlığını uyandırabilecek kadar parlak bir şekilde bitirebilirsiniz. Bu işi gerçekleştirirken yorulabilirsiniz ancak sonunda alacağınız övgü size herşeyi unutturacaktır. Kendinize aşırı güvenmeyin. En güvendiğiniz durumlarda bile tökezleyebilirsiniz. Çevrede sizin hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar.

  Sevgili Akrep,

  Bu sıralar çevrenizde çok duyarlı ve alıngan kimseler olabilir ve siz bu kişileri istemeden kırabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte çok eğlenceli bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantıda oldukça çekici ve hoş karşı cinsten birisiyle tanışabilir. Eğer biraz girişken olabilirseniz bu kişiyle yeni bir ilişkiye girebilirsiniz çünkü aynı şeyleri o da sizin için düşünecektir. Bugün uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz.
  Sevgili Yay

  Problemeleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz. İşinizde size olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle diyaloğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Söz konusu kimsenin size karşı iğneleyici sözler sarfetmesi olasıdır. Bunlara karşı zekice bir tutum takınmanız ve ne olursa olsun saldırgan olmamanız gerekiyor. Sakin olup bir an önce kurtulmaya bakın.

  Sevgili Oğlak,

  Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir probleminiz olabilir. Bugün bu problemin üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan kurtulacaksınız. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınız varsa bunları ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız..

  Sevgili Kova,

  Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilir yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Bu keşifleriniz size tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak ve huzur verecektir.Aile çevrenizdekilerin bazı problemleri nedeniyle biraz başınız ağrıyabilir. Eğer olayların daha da büyümesini istemiyorsanız çekimser kalıp konuların fazla içine girmemelisiniz. Ne de olsa sorunların asıl kaynağı olan kişi siz değilsiniz. Sadece dinleyici konumunda olmanız yeterli olabilir.

  Sevgili Balık,

  Eşinizle veya birlikte olduğunuz kişiyle birbirinize karşı olan sevginizde gerçek duygularınızı ortaya koyamadığınız için sorunlar yaşayabilirsiniz. Biraz daha şeffaf olmaya çalışmalı ve duygularınızı paylaşmaya gayret etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir. Bir türlü sonuçlanamayan çıkmazda olan bir işinizle ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Hatta bu sorununuz tamamen çözümlenebilir. Aile bireyleriyle ortak bir toplantıya katılabilirsiniz. Birlikte hoş ve mutlu anlar geçirebilirsiniz.

 3. #388
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  4 Aralık 2009  Sevgili Koç,

  Ne olursa olsun insanlarla görüştüğünüz bir konuda aşırı istekliliğinizi belli etmemeniz ve kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaybetmekten korkup yumuşamayın. Sonunda kazançlı çıkan siz olacaksınız. Bugün sağlık olarak hassassınız. Özellikle sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. En iyisi bugün ev dışında herhangi birşey yiyip içmemektir. Tabii buna imkan bulabilirseniz ya da günü evde geçirme şansınız varsa. Aksi takdirde mecburen bazı şeyler yemek zorunda kalabilirsiniz ki, bu durumlarda bildik yerleri tercih etmelisiniz.
  Sevgili Boğa,

  Endişelendiğiniz ve hatta üzüldüğünüz bir konuda, aslında çok güçlü durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durumdan dolayı sevinecek ve herşeye yeni bir şevkle yaklaşacaksınız. İş ve para konularında önemli bir anlaşma yapmanız mümkündür. Kendinize güvenin ve yeni çıkan her işi üstlenin. Elinizdeki işlerin yoğunluğu veya özgüveninizin olmaması nedeniyle bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Halbuki şans sizden yana ve bugün gireceğiniz her yükümlülüğü başarıyla yerine getirebilirsiniz.  Sevgili İkizler,

  Değerli İkizler. Bugün birçok alanda yeni başlangıçlar yapmaya ve eskiyi temizlemeye uygun konumdasınız. Bugün ayrıca çok hızlı tepki vermeniz gerektiren ve geçerli çözümler bulmak zorunda olacağınız bazı olaylarla karşılaşmanız mümkündür. Bunlara karşı hazırlıklı olmanız ve faka basmamanız gerikyor. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Bugünlerde uyku düzenizi korumanız ve düzenli gıda almaya dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde en beklenmedik zamanlarda enerjiniz tükenebilir ve büyük hatalar yapabilirsiniz.  Sevgili Yengeç,

  Bugün ayrıca sizi telaşlandıracak ve ilgilendiğiniz konulardaki motivasyonunuzu sarsacak bazı haberler alabilirsiniz. Bunların kasıtlı olmaları olasıdır. Dayanağı olmayan asılsız haberlere kesinlikle inanmamalısınız. Özel hayatınız dengeli ve huzurlu. İş yerinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez.. Evinizle ilgili bazı ufak tefek işlerinizi halledebilmeniz için çok ideal bir gün olabilir. Akşama doğru alacağınız önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak daha sonra fazla telaşlanmayı gerektirecek bir durum olmadığını farkedeceksiniz.

  Sevgili Aslan,

  Şansınız her alanda güçlü değil. Maddi konularda pek şanslı olduğunuz söylenemez. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün borç verdiğiniz takdirde ileride bu borcu alma ihtimaliniz biraz zayıf. İmzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi hukuksal konularda problemler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir baklediğiniz haberler bugün de size ulaşmayabilir. Para konularındaki yukarda anlatılan şanssızlıklarınıza karşılık yatırımlarınızdan iyi sonuçlar alabilirsiniz ve elinize beklenmedik paralar geçebilir.

  Sevgili Başak,

  Sevdiğiniz yakınlarınızın sizin için hazırladıkları bir süpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün bu insanları arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde paranızı boş yere anlamsız işe yaramayan şeylere harcayabilirsiniz. Sizin için en uygunu alış verişe çıkarken bir arkadaşınızı yanınıza almanız ve onun tavsiyeleri doğrultusunda haraket etmenizdir. Çünkü bu konularda bir frene ihtiyacınız olabilir.

  Sevgili Terazi


  Çalışmalarınızın karşılığını alabilir, gösterdiğiniz performans sayesinde üstlerinizin takdir ve beğenisini kazanabilirsiniz. Fikirlerinizle ve olaylara yaklaşımlarınızla çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz. Ancak yolculuk yapmanızın bugün sizin için pek olumlu sonuçları olmayabilir. Özellikle araba kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Beklenmedik kazalara açıksınız. Bunun yanında birtakım ev eşyalarını kullanırken de ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz.
  Sevgili Akrep,

  Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmışsanız onlardan kurtulacaksınız. Şayet bir Akrep kadınıysanız bugün Akrep erkeklerinin tersine şanssızsınız ve mümkün olduğu kadar her konuda pasif kalmalısınız. Hangi cinsiyetten olursanız olun, çevrenizde karşı cinsten, sizi oldukça beğenen fakat belli etmeye cesaret edemeyen bir kimse olduğunu öğrenebilirsiniz. Ancak yine de bir bayansanız size yaklaşan erkeklere dikkat etmelisiniz. Göründükleri gibi olmayabilirler ve yakın ilişkilerden pişman olabilirsiniz.
  Sevgili Yay

  Çevrenizdekilere anlayışsız davranma eğilimindesiniz. Özellikle duygusal ilişkilerde karşınızdakilerin hislerini anlamak istemeyebilirsiniz veya yanlış anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kimselerin yaklaşımlarını daha olumlu değerlendirmeli ve sıcak karşılıklardan çekinmemelisiniz. Bir toplantı organize etmek, dostlarınızı ağırlamak ya da evinizde bazı önemli hazırlıklar yapmak gibi şeylerle ilgilenmeniz de olasıdır.
  Sevgili Oğlak,

  İncir çekirdeğini doldurmayacak nedenler yüzünden birlikte olduğunuz erkek tarafından kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız. Siz bir Oğlak erkeğiyseniz şef veya patron gibi üzerinizde bulunan birisi ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Aslında siz haklı olabilirsiniz fakat derdinizi anlatmanız bugün için zordur. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bünye olarak güçlüsünüz ancak zihinsel yorgunluklarınız olabilir. Kendi kendinizi etkilemekten vazgeçmelisiniz. Olumlu gözle baktığınız takdirde her sorunu halledebilirsiniz.

  Sevgili Kova,

  Bugün iki değişik konu arasında kararsız kalabilirsiniz. Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir. Bu gibi durumlarda size çekici geleni, doğrudan ilgilendiğinizi tercih ederseniz daha kazançlı olursunuz. Dalgın olabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı fırsatların farkına varmayabilirsiniz. Bunları sonradan farkederseniz çok üzülürsünüz çünkü bir defa kaçırırsanız bir daha elde etmeniz çok zor olan şeylerdir.
  Sevgili Balık,

  Bugün size söz verilen birşeyi elde edebilmek için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaz da insanların kendiliklerinden sözlerini tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğramanıza da göz yummuş olursunuz. Ayrıca çevredeki bazı kimselerin sizi kolay lokma olarak kabul etmeleri de olasıdır. Hakkınızı korumak için herşeyi yapmalısınız. Bugün harcama yapmaktan kaçındığınız bir durum için sonradan pişman olabilirsiniz. Gerekeni yapmak için geç kalmış sayılmazsınız.

 4. #389
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  5 Aralık 2009
  Sevgili Koç,
  Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz. Duygularınızı sözlerinizle değil davranışlarınızla belli etmeyi tercih edebilirsiniz. Önemli olan sizden ona yansıyacak olan sevgi ya da yerine göre cinsellik akımıdır. O, bunu anlayabilecektir. Kısaca değerli Koç bugün birkaç alanda şanslısınız. Bu şanslarınızı kullanmanız bazı sıkıntılarınızdan tam olarak kurtulmanıza yetmeyebilir fakat sizi oldukça ferahlatabilir.
  Sevgili Boğa,
  Zihinsel olarak oldukça güçlüsünüz. Bu durumda zekanızı kullanarak her olaya tarafsız yaklaşmalısınız. Bugün iş veya para konularında birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bilmeniz gereken şey şudur: Bu fırsatlar karşınıza çıkacaklar. Siz gereken aktiviteye sahip olacaksınız fakat hiç birşey kendiliğinden olmayacak. Sadece size imkan verilecektir. Bu imkanları kullanıp, kullanmamak sizin gayretlerinizle ilgilidir.
  Sevgili İkizler,
  Dostluk ilişkilerinizde aniden lider rolünü üstlenmeniz ve arkadaşlarınızı sürükleyerek bazı eğlendirici aktivitelerde bulunmanız olasıdır. İyimser ve canlı yapınız düşüncelerinizin hemen benimsenmesine ve herkesin sizi izlemesine yeterlidir. Şayet siz evli bir ikizseniz dikkat edeceğiniz tek şey eşinizle tartışmaktan kaçınmaktır. Evinizde neşeli bir hava var ve basit tartışmalar bunu karartabilir.  Sevgili Yengeç,
  Bir arkadaş ya da iş arkadaşınızla birlikte, sizin için yeni olan bir konuda şansınızı denemeniz de olasıdır. Ancak, bu girişimden zarar görmemeniz için, ayaklarınız sağlam olarak yere basmalı ve ölçülü olmalısınız. Herşeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı, onların bazı kaprislerine katlanmalısınız. Israrcı olmak ya da inatlaşmak size hiç bir şey kazandırmaz. Aksine çevrenizdekilerin antipatisini kazanırsınız.


  Sevgili Aslan,
  Enerjinizdeki düşüş ve yükselişler nedeniyle bugün kendinizi fazlasıyla güçlü hissettiğiniz anlarda bile aşırı yorucu şeylerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Unutmayın ki, bugün bir konuda aniden caymanız ya da ipin ucunu bırakmanız büyük bir kısmeti tepmenize neden olabilir. Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da önemli noktalarda bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz. Onlara hak vermeniz, fikirlerini desteklemeniz ve biraz pohpohlamak yerinde olacaktır.

  Sevgili Başak,
  Uçarı davranışlardan kaçının yoksa kıskançlığa sebep olabilirsiniz. Bağlarınız bir gün içinde kopmasa bile oldukça sarsılabilir. Bunların dışında bugün sosyal hayatınızda canlanma olabilir. Çok ilgi çekici bulacağınız ve sohbetlerinden hoşlanacağınız kimselerle tanışabilirsiniz. Bu insanlardan bazılarıyla kalıcı dostluk ilişkileri geliştirmeniz de mümkündür.

  Sevgili Terazi
  Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir, duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey, ortaya çıkması muhtemel olan yeni bir durumdur. Böyle birşey olduğu takdirde alışabilmeniz biraz zaman alabilir fakat kısa bir süre sonra çok güzel bir hamle yapabilirsiniz.
  Sevgili Akrep,
  Bir ya da birkaç mutluluğu birarada yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Şayet yalnız bir akrepseniz aniden yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Böyle bir durum olduğu takdirde, söz konusu kimseden hoşlanırsanız onunla irtibatınızı kesmemelisiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde ilişkiniz bir aşka dönüşebilir. Bugün ayrıca bazı toplantılarda ya da eğlence yerlerinde bulunmanız ihtimali de vardır.

  Sevgili Yay
  Bir bayan yaysanız beklemediğiniz bir çekicilik kazanabilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun karşı cins ilişkileri geliştirmekte son derece başarılısınız. Hayatınıza yeni bir aşk da girebilir. İş ve para konularınız çok rahat yürüyebilir. Güzel yolculuklar yapabilir. Neşeli toplantılarda bulunabilirsiniz. Hangi türden olursa olsun, gerilimli durumdaki bütün ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca Ay'ın durumu bugün eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gerektiğini de vurguluyor.
  Sevgili Oğlak,
  Bir yakınınız, ailenin isteklerine karşı gelerek kendi başına bazı şeyler yapmaya kalkışabilir. Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz. En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır. Bununla beraber bu olayın büyümesi ve sonunda sizin de karışmak zorunda kalmanız ihtimali çok güçlüdür. Ne olursa olsun bu konuda sorumluluk altına girmemeye çalışmalısınız. Bunların dışında yaratıcı gücünüzde önemli bir artış var. Karşı cins ilişkilerinizde önemli gelişmeler olabilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz insanla bazı sürtüşmeleriniz ya da iletişim eksikliğiniz olabilir.

  Sevgili Kova,
  Hoş bir karşı cins arkadaşlığı kurabilirsiniz fakat siz genç bir kovaysanız ailenizin bu arkadaşlığınıza karşı çıkması ve engel olmak istemeleri mümkündür. Bu durum bazı sıkıcı sözlere sebep olabilir. Şayet siz olgun bir kovaysanız bu defa, iki kişi arasında kararsız kalmanız ihtimali güçlenmektedir. Böyle durumlarda kolay tercih yapamayabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun bu durum hoşunuza gidecektir. Sağlığınız esjkiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.
  Sevgili Balık,
  Eğer aklınızı kullanarak hareket etmezseniz bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Parayla ilgili işlerinizde de zarar görmeniz olasıdır. Kimseye borç vermemeniz gerektiği gibi, para ve değerli eşyalarınızı ortada bırakmanız da hata olur. Sizi destekleyen güvenilir bazı dostlarınızla girişeceğiniz bir iş olumlu sonuç verebilir fakat bu durumda da mantığınızı kullanmaya gayret etmeli ve hislerinize güvenmemelisiniz.

 5. #390
  VIP şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı Baktabul'un Çılgını şeker_sarı - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  6.911
  Blog Yazıları
  48
  Tecrübe Puanı
  107374854

  cool Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  11.12.09

  KOÇ


  Sosyal ve kültürel faaliyetler keyfinizi arttırıyor. Olaylara çeşitli açılardan bakabilir fırsatları görebilirsiniz. Olumlu gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşbilirsiniz.

  BOĞA

  Güzel bir gün. Enerji dolu hareketli. Bütün dikkatleri üzerinizde toplayacağınız gibi çevrenizede canlılık getireceksiniz. İlgi odağı olmak yeni biriyle iletişim kurmanızı ve kendinizi karşı tarafa kabul ettirmenizi kolaylaştıracak.

  İKİZLER

  Gereksiz tartışmalara girmeyin. Çalışmalarınızı giderek hızlandırabilirsiniz. Son derece farklı ve yoğun bir gün geçirecek elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız.

  YENGEÇ

  Bugünlerde olayların çok hızlı geliştiğini düşünebilirsiniz. Ancak bazı kararlar verirken daha temkinli ve daha yavaş olmalısınız. Yazışmalar ve anlaşmalara yönelik farklı çalışmalar içine girebilirsiniz.

  ASLAN

  Duygusallığınızın bir sonucu olarak yükselen algılamalarınız işinizde sürpriz başarılar elde etmenizi sağlayabilir. bütün bunların sonraki günlerde yararını göreceksiniz. Bu nedenle mücadeleci bir tavır içinde bulunmalısınız.

  BAŞAK

  Hem duygusal hemde fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz istediğiniz kadar hızlı gelişmese bile umut verici gelişmeler olacak.

  TERAZİ

  Erkek arkadaş ve akrabalarınızla aranızda sorunlar çıkabilir, büyütmeyin. Olabileceklerin üzerinde beklentiler içine girebilirsiniz. Gerçekçi olmanız gerekiyor.

  AKREP

  Alışkanlıklarınızı ve şartlarınızı değiştirmek için gayret gösterebilirsiniz. İlginç gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Farklı istekler içine girebilir, düşüncelerinizi yeniden düzenlemeye başlayabilirsiniz.

  YAY

  Aceleyle aldığınız kararları değiştirmeniz gerekebilir. Sıradışı kişilerle görümekten zevk alacaksınız. Olabileceklerin üzerinde beklentiler içine girebilirsiniz. Gerçekçi olmanız gerekiyor. Parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gereken bir devreye giriyorsunuz.

  OĞLAK

  Değer verdiğiniz arkadaş veya akrabalarınızla aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir. Kuruntular içine girebilirsiniz. Moralinizi yüksek tutun.


  KOVA


  Enerji dolu hareketli bir gün. Bütün dikkatleri üzerinizde toplayacağınız gibi çevrenizede canlılık getireceksiniz. İlgi odağı olmak iletişim kurmanızı ve kendinizi karşı tarafa kabul ettirmenizi kolaylaştıracak.

  BALIK

  Sıkıntınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Moralinizi yüksek tutmaya ve anlayışlı davranmaya özen göstermelisiniz. Aceleyle aldığınız kararları değiştirmeniz gerekebilir. Sıradışı kişilerle görümekten zevk alacaksınız.

+ Konu Cevapla
78 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375