+ Konu Cevapla
87 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... SonuncuSonuncu
431 den 435´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #431
  ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  12.086
  Blog Yazıları
  75
  Tecrübe Puanı
  107375191

  Tanımlı 8 Mayıs 2010  8 Mayıs 2010


  Koç :

  Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız. Duygusal birliktelik olabilir. Şüpheciliğiniz ve bencil davranışlarınız etrafınızdakileri kırıyor. Sağlığınıza dikkat edin. Özellikle cinsel sorunlar olabilir.


  Boğa:

  Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız. Spor yapmayı ve diyet uygulamayı ihmal etmeyin.

  İkizler :

  Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Olumlu düşünen insanlarla beraber olmaya çalışın. Bunun faydasını göreceksiniz. Fazla ağır yükler taşımayın kollarınızda problem yaratabilir.

  Yengeç :

  İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir yakınınız sayesinde tanışacağınız biriyle aranızda yakınlaşma olacak. Talih oyunları oynayıp moralinizi bozmayın. Şu sıralar şans oyunlarında kısmetiniz yok.  Aslan :

  Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin. Yoksa gereksiz kıskançlıklarla herşeyi bir anda mahvetmeniz işten bile değil. Mali konularda tahminleriniz iyi. Yatırım yapmaya bakın. Sağlığınız iyi.

  Başak :

  Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Yavaş yavaş yemekleri azaltın ve bol bol hareket yapın. Aşkın sihirli gücü size bu konuda destek verecek. Kısa bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sırasında rahatladığınızı hissedeceksiniz.


  Terazi :

  Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek. Hep bir taraf ağır basıyor. Bu da sizi duygusal yönde düşünmeye sevk ediyor. Mantığınıza da yer verin. Ayağınızı yere basın. Problemi çözmek için çok yönlü düşünün. Moraliniz sık sık bozuluyor. Bunun çaresi zaman zaman moral depolamak. Pozitif insanlarla beraber olmak.


  Akrep :

  Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel. Başarınızı devam ettirebilirseniz, gelecekte daha da güzel günler sizi bekliyor. Yeter ki azimli ve çalışkan olun. Sevdiğinizle birkaç gün görüşemeyebilirsiniz. Bu özlemin ilişkiniz için de yararlı olabileceğini unutmayın.


  Yay :

  Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz. En ufak bir eleştiri bile sizi çileden çıkartmaya yetiyor. Sevdiğinizi bu yüzden çok üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışmalısınız. Haftasonu kaçamağı yapabilirsiniz. Bu sağlığınıza da iyi gelebilir.

  Oğlak :

  Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var. Kısa süreli beraberlikten bıkanlar ilerki günlerde uzun süreli bir beraberliğe adım atacaklar. Bir müddet sonra hiç ummadığınız bir yerden elinize para geçecek. Bu günlerde mantar, us gibi hastalıklarınız nüksedebilir.


  Kova :

  Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor.


  Balık:

  Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedebilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi.
 2. #432
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  8 Haziran 2010  Sevgili Koç,

  Bugün Aklınızdan çok duygularınızla davranma meylinde olmanız mümkündür. Bu durumda sağlıklı bir şey yapabilmeniz oldukça zordur ve özellikle sinirlendiğiniz zamanlar davranışlarınız sizi daha fazla batağa saplamaktan başka birşeye yaramayabilir. Bugün güçlü konumda olan birisi size karşı açık bir düşmanlığıyla karşılaşmanız da olasıdır. Eğer mantığınızı ön plana alarak haraket etmezseniz bu gibi durumlardan zarar görebilir ve bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Sizi çekemeyen bazı kimselerin fitlemesiyle gerek yukarda söz konusu olan kimse gerekse diğer bazı kimseler aleyhinize dönebilirler.  Sevgili Boğa,

  Bugün, vaktiyle yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığını görmeniz olasıdır. Buna da oldukça şaşırmanız mümkündür çünkü böyle bir şeyi beklememeniz ihtimali yüksektir. Parasal şansınızda ani bir yükseliş olabilir. Arka arkaya birkaç yerden para alabilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız ve korunmanız şartıyla kısmetiniz açıktır ve önümüzdeki günler içinde yani kısa dönemde daha da iyi bir hale gireceksiniz. Kısacası bugün ardarda birkaç alanda şanslısınız. Bu şanslarınızı kullanmanız son zamanlardaki bazı sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yetmeyebilir fakat sizi oldukça ferahlatabilir.  Sevgili İkizler,

  Ay size bazı duygusal karışıklıklar vermekte eğer iiradenizi kullanmazsanız hisleriniz yüzünden büyük hatalar yapabilirsiniz. Duygusal karışıklıklara karşılık zihinsel olarak oldukça güçlüsünüz. Bu durumda kafanızın gücünden yararlanmaya gayret ederek her Özellikle duygusal ilişkilerinizde çok dikkat etmelisiniz. Çünkü değişen Ay, burcunuza sert açı yapacak ayrıca burcunuza zaten sert açı yapmakta olan Güneş'le arasında da bir başka sert açı oluşuracaktır. Bu etkileri bugünden karşılamaktasınız ve bu durum, bugün duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı çılgınlıklar yapmanıza sebep olabilir.  Sevgili Yengeç,

  Bugün herşeyden umduğunuzdan daha iyi sonuç alabileceğiniz bir gününüzesiniz. Özellikle kendi kafanızda olan kuşkulardan ve olumsuz düşüncelerden kurtulmanız ve her konuya daha iyimser bir bakış açısıyla yaklaşmanız olasıdır. Kendinizi yeni bir insan gibi hissedebilirsiniz. Bu olumlu yapınız gerek iş, gerek sosyal ve gerekse de duygusal hayatınıza yansıyarak onları olumlu şekilde etkileyecektir. Dostluk ilişkilerinizde birden bire lider rolünü üstlenmeniz ve arkadaşlarınızı sürükleyerek bazı eğlendirici aktivitelerde bulunmanız olasıdır. Yukardaki sürüklemek sözü de, söz gelimi kullanılmıştır çünkü bugün kimseyi sürüklemenize gerek yok. İyimser ve canlı yapınız düşüncelerinizin hemen benimsenmesine ve herkesin sizi izlemesine yeterlidir.  Sevgili Aslan,

  Size zıt olan Ay, hayalleri bir yana bırakıp, günlük işlerinize önem vermeniz gerektiğini vurguluyor. Hem ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrar etmeniz gerekmektedir. Çevrenizdeki kimselerle uyum sağlarsanız herşey daha kolaylaşacaktır. Bir arkadaş ya da iş arkadaşınızla birlikte, sizin için yeni olan bir konuda şansınız denemeniz de olasıdır fakat hayalleri bırakıp, gerçeği görmelisiniz. Sırasıyla, Venüs, Ay, Mars, Uranüs, Neptün ve Satürn gibi altı büyük Astrolojik güç, sert etki yapmaktadırlar. Böyle bir durumda kazançlı çıkmak ya da başarılı olmak bir yana insanın zarar görmemesi oldukça zordur. Herşeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı, onların bazı kaprislerine katlanmalısınız.  Sevgili Başak,

  Çevrenizde son derece güzel sonuçlanabilecek bir durum var. Bunun için biraz uğraşmanız gerekiyor fakat birden bire sıkılıp, herşeyi yüzüstü bırakmanız gibi bir tehlike var. Olayları yüzüstü bırakma meylinde olmanızın sebebi sıkılmanız olabileceği kadar fiziksel bitkinlikler de olabilir. Yani beklemediğiniz bir anda üzerinize bitkinlik çökebilr ve herşeye karşı isteksizlik duyabilirsiniz. Enerjinizdeki gel git hali yüzünden bugün kendinizi fazlasıyla güçlü hissettiğiniz anlarda bile yorucu şeylerden mümkün mertebe uzak durmalısınız. Unutmayın ki, bugün birşeyden aniden caymanız ya da ipin ucunu bırakmanız büyük bir kısmeti tepmeniz de olabilir. Gayret göstermeli ve sebaat etmelisiniz.  Sevgili Terazi

  Bugün karşı cins ilişkileriniz ön planda olabilir fakat sevgide hata yapmaya açık olduğunuzu unutmamalısınız. Karşı cinsle yeni bir arkadaşlık geliştirebilir, kısa bir süre heyecanlı ve zevkli anlar yaşayabilirsiniz fakat bugün başlayan bu gibi şeylerin s Ayrıca daha ciddi bir ilişkiniz versa ya da evliyseniz, bu ilişkileinizi de tehlikeye atmış olursunuz. Kısaca, yeni maceralar kısa ömürlü olacaklardır. Uçarı davranışlardan kaçının yoksa kıskançlığa sebep olabilirsiniz ve bağlarınız bir gün içinde kopmasa bile oldukça sarsılabilir. Bunların dışında bugün sosyal hayatınızda canlanma olabilir. Çok ilgi çekici bulacağınız ve sohbetlerinden hoşlanacağınız kimselerle tanışabilirsiniz.  Sevgili Akrep,

  Bugün oldukça şanslısınız. Bu şansınız sadece bugünle de sınırlı değil. Üç, dört gün daha sürecektir. Bundan başka sizin burcunuzun onuncu derecesinde bulunan Venüs de bütün olumlu etkilerini burcunuza yaymaktadır. Neşeniz yerinde. Umutlusunuz ve gitgide Sonuçlara çabucak ulaşmanızı sağlayacak olan akıl ve beden gücünüz de eksik değil. Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir, duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey, ortaya çıkması olası olan yeni bir durumdur.  Sevgili Yay

  Bugün Ay, Güneş'le olumlu açı oluşturuyor. Bu durum, Yaratıcı gücünüzün arttığını ve yeni konularla ilgilenmeniz gerektiğini ortaya koymaktadır. Her zamankinin dışında kalan yeni konularla ilgilenmelisiniz. Bu konular işten paraya, sosyal ilişkilerden karşı cins ilişkilerine kadar her alanda olabilir. Size yabancı gelen her konuda kısa bir süre sonra bilgi edinebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de başarılısınız. Ay'ın konum ve açısı size sevgide de mutluluk getirmektedir. Bir ya da birkaç mutluluğu yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bugün ayrıca bazı yoplantılarda ya da eğlence yerlerinde bulunmanız ihtimali de vardır.  Sevgili Oğlak,

  Bugün Kova burcunun son derecelerinde olan Ay size şimdikinden daha yumuşa etkiler yapmaya başlıyor. Aslında şimdiye kadar Ay'dan aldığınız etkilerde kötü değillerdi fakat bugün ve yarın özellikle çok güzel etkiler altındasınız. Yarınli önemli Ay haraketi Şimdilik bugünü anlatıyoruz. Uyumlu bir gündesiniz. Koç burcunda bulunan Jüpier haricinde, Astroloji'de önem taşıyan bütün gök cisimleri size olumlu etkiler yapıyorlar. Jüpiter de esas olarak kötücül bir güç olmadığı için bugün hiç bir kötü ya da engelleyici etki altında olmadığınız, herhangi bir burcun ender olarak karşılaştığı olumlu bir gündesiniz. Çok önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hemen hemen her şeye uygun bir çare bulabilirsiniz. Bugün ve önümüzdeki üç, dört gün içinde geleceğinizi önemli şekilde etkileyecek olan büyük fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz.  Sevgili Kova,

  Bugün evinizle ilgili, yeni birşeyler almak ya da tamirat yaptırtmak gibi bazı masrafların çıkması olasıdır. Bunları çabuk halledebileceksiniz fakat ailenizden birisinin bir sorununun olması mümkündür ve bu durum gerçekleşirse sizi biraz oyalacak gibidir. Bir yakınınızın, ailenin isteklerine karşı gelerek kendi başına bazı şeyler yapmaya kalkışabilir. Bu durum gerilimli bir atmosfer yaratabilir. Taraf tutmanız hata olur. En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır. Bununla beraber bu olayın büyümesi ve sonunda sizin de karışmak zorunda kalmanız ihtimali çok güçlüdür. Ne olursa olsun bu konuda sorumluluk altına girmemeye çalışmalısınız.  Sevgili Balık,

  Hangi cinsiyetten olursanız olun duygusal hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Venüs'ün desteği ile karşı cins ilişkilerinizde şansınız son derece açık. Bugünlerde daha çekici olacaksınız ve çevrenizde karşı cinsten yeni kimseler belirecektir. Bu kimse Mutlu yapınız dikkatleri çekmenize ve kıskanılmanıza da sebep olabilir. Hoş bir karşı cins arkadaşlığı kurabilirsiniz fakat siz genç bir Balıksanız ailenizin bu arkadaşlığınıza karşı çıkması ve engel olmak istemeleri mümkündür. Bu durum bazı sıkıcı sözlere sebep olabilir. Sağlığınız eskiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.

 3. #433
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  12 Haziran 2010  Sevgili Koç,

  Bugün Astrolojik oluşumlar size bir çok konuda iyimserlik, aktivite verip,
  neşe getiriyor. Bununla beraber, aynı oluşum size ani çekimler,
  duygularda gerilim, gereksiz masraflar gibi olumsuz sayılabilecek şeyler
  de verebilirler. Evinizde bazı küçük sorunlar olabilir. Daha doğrusu
  geçtiğimiz günlerdeki bazı sorunlar yeniden karşınıza çıkarak sizi
  bunaltabilirler. Bu defa, onlara çare bulmak için gayret etmeli ve sorunları
  kökünden halletmelisiniz. Eğer siz evli bir insansanız bazı olaylar eşinizle
  daha iyi anlaşmanıza ve duygusal kaynaşma içinde olmanıza sebep
  olabilirler.


  Sevgili Boğa,

  Bugün iş bilir kimselerle çalışarak kazançlı çıkabilirsiniz. Yeni bir iş
  arkadaşı ile çalışmanız gerektiği takdirde tecrübesiz ve genç birisi ile
  çalışmaktan elinizden geldiğince kaçınmalısınız. Her zamankinden daha
  hevesli çalışacak ve kafanıza koyduğunu Bütün bu güzel şeylere rağmen
  masraflarınızda da artış olabilir. Bunun nedeni de siz değilsiniz. İş birliği
  yaptığınız kimseler, eşiniz ya da ortaklarınız fazla harcamalara yol
  açabilirler. Yaşça sizden büyük olan ve belki de önemli konumlarda
  bulunan birisi sayesinde elinize para geçebilir. Bundan başka, sıkıştığınız
  durumlarda yakınlarınız ve dostlarınız da size yardımcı olabilirler.

  Sevgili İkizler,

  Bugün Astrolojik etkenler size daha ziyade sert açılar yaparak hem bazı
  düşmanlıkları üzerinize çekiyor hem de size değişik duygular veriyorlar.
  Bu dönemlerde size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilirler.
  Eğer yalnızsanız bugün karşıcinsten değişik ve çekici birisi ile tanışmanız
  ya da zaten tanıdığınız fakat aranızda fazla yakınlık olmayan böyle birisi
  ile yakınlaşmanız olasıdır. Eğer siz evli bir insansanız eşinizle tam bir
  uyum içinde olacaksınız. Birbirinizin isteklerini yerine getirerek daha da
  mutlu olacaksınız. Birlikte bir hayalinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

  Sevgili Yengeç,

  Bugün duygusal ilişkileriniz gerilimli ve hisleriniz karmaşık olmakla
  beraber iş ve sosyal ilişkilerinizde insanlarla iyi anlaşabilir, fikirlerinizi
  beğeni uyandırabilecek şekilde takdim edebilirsiniz. Bir çok konuda,
  önemli insanlardan destek görmeniz olasıdır. Sizi ezmeye çalışan bazı
  kimselerin de rahatlıkla karşısında durabileceksiniz. Böylece sizin güçlü
  olduğunuzu ve iyi niyetinizi kötüye kullanamayacaklarını da
  anlayacaklardır. Bugün, kaçmaya çalıştığınız şeylerle yüzyüze
  geleceksiniz. Duygusal ilşikilerinizle ilgili bir tatminsizlik içinde
  olabilirsiniz.

  Sevgili Aslan,

  Bugün paraya çok gerek duyacağınız gelişmeler olabilir. Bu olduğu
  takdirde bir dostunuzdan yardım görebilirsiniz. Planladığınız bir yolculuk
  varsa henüz uygun dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. Aniden biryere
  çağırılabilirsiniz, acele kararlarla, hazırlıksız veya zamansız olarak
  yapılacak bir yolculuk size ancak sıkıntı verebilir. İş yerinizde üzerinize
  bazı yeni şeyler yüklemeleri ve bunu bir oldu bittiye getirmeye çalışmaları
  olasıdır. Rahatlıkla başa çıkmanız mümkün olan şeyler size yapılması
  imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler. Başka bir ifade ile,
  kendi kendinizin gözünü korkutuyorsunuz.

  Sevgili Başak,

  Planlarınızda beklenmedik engellerle karşılaşabilirsiniz. Kafanızda belirli
  bir planınız olabilir ve bozucu gelişmeler olduğu zaman sinirlenmeniz ve
  farkında olmadan sinirinizi çevrenize yansıtmanız ve özellikle de karşı
  cinse karşı kırıcı olmanız olasıdı Özel işlerinizi bir süre ertelemeniz ve
  durum kontrolü yaptıktan sonra kendi işlerinizi düşünmeniz iyi olur.
  Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep
  olabilecek gelişmeler olması olasızdır. Bu dönemde fiziksel olarak daha
  hassas ve zayıfsınız. Rakibiniz durumunda olan bazı kimselerin de
  antipatilerini çekebilirsiniz. Bu insanlar size bazı kısıtlamalar getirebilirler
  ve hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerden daha fazla zorluk
  görebilirsiniz.

  Sevgili Terazi

  Bugün hesapta olmayan bir insanla buluşmanız gerekebilir. Çok eğlenceli
  bir toplantıda karşı cinsten oldukça çekici ve hoş birisiyle tanışabilirsiiniz.
  Daha önceleri düşündüğünüz bir konu hakkında cesaretlendirici gelişmeler
  olabilir. Giyim eşyası benzeri şeyler için harcama yapabilirsiniz. Son
  dakikada fikir değiştirme meyliniz herşeyi altüst edebilir. Bazı kimseler
  gerçektende zor durumda olabilirler fakat herşeye rağmen kendinizle
  ilgilenmeniz gerekiyor. Gurur maselesi yaparak açamadığınız bazı
  konuların üzerine gitmenizin zamanı geldi. Gelişmeler sizde yeni bir iç
  ışığı yakabilir. Saçmasapan şeylar için kafa yormayı bırakıp kendinizi
  düşünmelisiniz.

  Sevgili Akrep,

  Ciddi sorunların tohumlarının atılmasını istemezseniz önemsiz gibi
  görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz. Uzun vaadede olumlu ve şanslı
  etkiler altında olmanıza rağmen bugün sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve
  yorucu bir gün olabilir. Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez
  durumda olabilir. Herne kadar büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa
  da birlikte olduğunuz kimsenin tutumu size itici gelebilir. Hayatınızda bazı
  kısıtlamalar olması olasıdır. Siz bir erkekseniz bugün karşıcins ilişkilerinizi
  çok dikkatli yürütmelisiniz.

  Sevgili Yay

  Gününüz sizin için alışılmıştan çok daha haraketli ve yorucu başlayabilir.
  Sabah saatlerinde kafanızı kızdırabilecek gelişmelerle karşılaşabilir ve
  kendinizi kontrol altında tutmazsanız çevrenize karşı saldırgan tutumlara
  girebilirsiniz. Herşeyi abartma m İhtiyacınızdan çok fazla hatta gereksiz
  şeyler alabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonraysa sizi uğraştıran hatta üzen
  bazı konularla ilgili olabilecek olan yeni gelişmeler sakinleşmenize ve
  herşeyi daha huzurlu bir şekilde düşünmenize sebep olabilirler. Eski bir
  dostunuz ya da eski bir aşkınızla karşılaşmanız olasıdır. Bu insanla olan
  kontağınız sizi geçmişe döndürerek bir süre için nostaljik etkiler altında
  kalmanıza sebep olabilir.
  Sevgili Oğlak,

  Bugün insanlardan beklemediğiniz derecede yardım ve destek görmeye
  açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Çoktandır istediğiniz ve bugüne kadar
  belki de birkaç defa, son anlarda olamayan birşeyi elde edebilir ya da
  yapabilirsiniz. Duygusal açıdan fazla alıngan, hassas ve romantik bir
  yapıya girmeniz olasıdır. Bununla beraber hassasiyetinizin olumsuz
  yönleri de var. En ufak bir kötü söz hatta sert bir bakış bile kırılmanıza,
  kızmanıza ve darılmanıza sebep olabilir. Çevrenizden de her konuda
  destek gelebilir. Bugün istemediğiniz pek çok ek işi kabul etmek zorunda
  kalabilirsiniz. Sizi aramasını hiç beklemediğiniz, karşı cinsten biri
  arayabilir. Gerçekçi olmayan bahanelerden uzak durmalısınız.

  Sevgili Kova,

  Bugün ya aile çevrenizde, ya da iş veya sosyal çevrenizde bir toplantıda
  bulunabilirsiniz. Aile çevrenizde mutlu bir toplantı yapılabilir fakat diğer
  durumlarda canınızı sıkabilecek şeyler olabilir ya da sizi kızdıracak
  konuşmalar yapılabilir. Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden
  veya eşiniznizden ya da ortağınızdan maddi destek alacaksınız. Bu
  durumu en iyi şekilde değerlendirip yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu
  sıralarda başlatmayı düşündüğünüz ya da içinde olduğunuz gizli bir ilişki
  varsa bir süre için uzak durmanız iyi olur aksi takdirde gizli ilişkinizin
  gizliliği kalmayabilir.

  Sevgili Balık,

  Yeni imkanlar size çok çekici bile görünseler çekimser kalmanızda fayda
  var çünkü işin devamı, başta göründüğü gibi gelmeyebilir ve pişman
  olabilirsiniz. Hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken
  şeyleri fazla düşünmeye ve konuya asılmaya eği Yapmanız gereken şey
  biran önce bu konuda kafanızı rahatlatmak ve herşeyi açık açık ortaya
  dökmektir. Bundan pişman olmayacaksınız. Fikir sahibi olmadığınız
  konular yerine bildiğiniz konularla ilgilenirseniz daha başarılı olursunuz.
  Aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları
  kaçırmanız mümkündür.

 4. #434
  hayallerinde özgür кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк Baktabul'un Çılgını кıνıяcıк - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  >>мαуıη тαяℓαѕı<<
  Mesajlar
  14.275
  Blog Yazıları
  110
  Tecrübe Puanı
  107375338

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)  Sevgili Kova,

  Bugün ya aile çevrenizde, ya da iş veya sosyal çevrenizde bir toplantıda
  bulunabilirsiniz. Aile çevrenizde mutlu bir toplantı yapılabilir fakat diğer
  durumlarda canınızı sıkabilecek şeyler olabilir ya da sizi kızdıracak
  konuşmalar yapılabilir. Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden
  veya eşiniznizden ya da ortağınızdan maddi destek alacaksınız. Bu
  durumu en iyi şekilde değerlendirip yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu
  sıralarda başlatmayı düşündüğünüz ya da içinde olduğunuz gizli bir ilişki
  varsa bir süre için uzak durmanız iyi olur aksi takdirde gizli ilişkinizin gizliliği kalmayabilir.

 5. #435
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  13 Haziran 2010  Sevgili Koç,

  Özellikle önem verdiğiniz bir buluşma için para harcamanız olasıdır. İnsan
  ilişkilerinde güzel destekler almanız mümkündür. İleriye dönük umutlarınız
  artacak. Bugün bazı kızgınlıklarınızı açığa çıkartmanız ve kötü bir patlama
  yapmanız olasıdır. Bu durumd Durum ne olursa olsun kendinizi tutmayı
  bilmelisiniz. Siz evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir kimseyseniz,
  yapmak istediğiniz bazı şeylerle ilişkileriniz arasında karar vermek
  zorunda bırakılabilirsiniz. Yalnız bir insansanız bugün dostlar aracılığı ile
  güzel bir tanışma yaşayabilir ve gelecek için ümitlenebilirsiniz. Genel bir
  isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip, alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.


  Sevgili Boğa,

  Körlemesine yapacağınız işlerle kimseyi memnun etmeniz mümkün
  değildir. Herşeyi iyice anlamadan ne olursa olsun harakete
  geçmemelisiniz. İçlerinde önemli kimselerin de bulunabileceği ciddi bir
  toplantıya ya da sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Bugün sizi oldukça
  heyacanlandıran bir öneriye para harcayabilir ya da yatırbilirsiniz. Karşı
  cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız. Heyecanlı maceralar ve yeni
  birliktelikteliklere açıksınız. Bir konu üzerinde çok ciddi olarak
  düşündükten sonra onun verimsiz olduğuna karar verip vazgeçebilirsiniz.

  Sevgili İkizler,

  Bugün dostlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz. Yenilikler sizin için daha
  verimli olacaktır. Günün imkanlarını iyi kullanmaya çalışmalısınız. Yorucu
  ve yıpratıcı da olsa olaylar sizi fazlasıyla eğlendirecektir. Bugün bazı
  şeyler öğrenmeniz ciddi düşünceler içinde olmanız da olasıdır.
  Önünüzdeki hafta içinde oluşabilecek olan bazı huzursuzluklar sizi
  fazlasıyla düşündürebilir ve birşeyler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz fakat
  sıkıcı ve uğraştırıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vaz geçmelisiniz. Ne
  kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı
  önleyemeyebilirsiniz.
  Sevgili Yengeç,

  Yapmak istediğiniz çok önemli ve yorucu bazı şeyler çıkabilir. Kendinizi
  hazır tutun. Daha iyimser düşünmeye çalışın. Kaybedilmiş savaşların
  hesabını yapıp, ölüyü diriltmek peşinde koşmaktan vaz geçmelisiniz.
  Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor. Siz bir erkekseniz
  sağlık olarak zayıfsınız ayrıca kendinizi riske sokacak şeylere, kaza ve
  incinmelere eğilimlisiniz. Kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri
  üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz. Kendinize güvenşn
  ve yeni çıkan her işi üstlenin, yeni gelişmeleri değerlendirmeli ve ciddi
  çalışmalara hazırlanmalısınız. Daha ılımlı olmadığınız takdirde
  kaybetmeniz olası olan bir kavgaya girersiniz.

  Sevgili Aslan,

  Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız fakat hiç hesapta olmayan bir kadın
  birden bire ortaya çıkabilir. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak
  ve moral desteği olacaklardır. Siz bir kadınsanız, Yapmayı düşündüğünüz
  şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda
  var. Hangi cinsiyetten olursanız olun, aile büyükleriniz arasında hastalık
  ya da herhangi bir sıkıntı verici durum olabilir.Bazı konularda size oldukça
  işe yarar fikirler verebilirler. Bunları değerlendirmelisiniz. Bozuk giden aşk,
  iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir.

  Sevgili Başak,

  Bugün yeni birşeye başlamanız olasıdır. Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir
  konu benzeri şeylerde şanslısınız. Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir.
  Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir gündesiniz. Hangi cinsiyetten
  olursanız olun, karşı cins ilişkilerinizde bazı önemsiz yalanlarla
  karşılaşmanız ve bunu anlamanız olasıdır. Bunu karşınızdaki kimseye belli
  etmezseniz daha olumlu davranmış olursunuz. Son zamanlardaki
  ilgisizliğinizden dolayı birlikte olduğunuz kimsenin iyice morali bozulmuş
  olabilir. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak
  edebilirsiniz.
  Sevgili Terazi

  Sevdiklerinizin sizin yakınlığınıza ihtiyaçları var fakat sizi sıkmak
  istemedikleri için fazla belli etmiyorlar. Bugün bir eğlenceye katılabilir ya
  da sanatla ilgili bir olayda bulunabilirsiniz. Şanslı bir gündesiniz. Evinizle
  ilgili gayretler içinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat ya da bazı hazırlıklar
  sizi yorabilir. Yaptıklarınız boşa gitmeyecek ve uygun karşılığı
  göreceksiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Kararsız
  kaldığınız durumlarda ona buna sormanıza gerek yok. Aklınıza ilk gelen
  tercihi yapın.
  Sevgili Akrep,

  Bazı durumlar sizin için artık kaçınılmaz hale gelmiş. Fazla tereddüt
  etmemelisiniz. Aslında verimli bir dönemdesiniz. Bunu
  değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır. Acelecilikten kaçınmanız
  gerekiyor. Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri
  aşırı dırdırcı davranmanızdır. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok
  yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Akşam saatlerinde
  kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel
  saatler geçirebilirsiniz. Böyle bir ortamda sizden bazı işler isteyebilirler.
  Konuyu incelemeyi sonraya bırakmanız doğru olmaz. Kendinize güvenin
  ve yeni çıkan her işi üstlenin.

  Sevgili Yay

  Yakın bir tarihte kendinizle ilgilenemeyecek kadar yoğun olacaksınız. Bu
  yüzden şimdiden her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman
  kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Yakın olduğunuz kimselerden bazı
  şeyleri saklamaya çalışmanız mümkündür. Eğer siz bir erkseniz maç ve
  benzeri şeyler için fazla vakit ayırıyor olabilirsiniz. Bazı bunalımlarınız
  olabilir ve bunlardan kurtulamadığınız için de yukarda sayılan türden
  şeylerle kendinizi uyuşturuyor olabilirsiniz. Bu takdirde dostlarınızın
  destek ve yardımlarını istemekten çekinmemelisiniz. Çevrenize olan
  muamelelerinizde saygısızca davranma meylindesiniz. Mümkün
  olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız. Değişiklikler ve
  yolculuklar size her zamankinden daha zor gelebilirler.

  Sevgili Oğlak,

  Sorunlardan sadece kaçınılmaz değişimleri kabul ederek fazla zarar
  görmeden sıyrılabilirsiniz. Başka kimseler tarafından bir şeyleri kabul
  etmeye zorlanabilirsiniz. Mütecaviz davranışlarla karşılaşmanız ihtimali
  var. Her konuda aşırılığa, kural ve kanunlara karşı gelmeye eğilimlisiniz.
  Eğer onunla aranızda parasal konulardan kaynaklanan bazı sürtüşmeler
  ya da anlaşmazlıklar varsa bugün sakin bir kafayla konuşup, birbirinizi
  anlayabilirsiniz fakat gene kendinizi kontrol altında tutabilmeniz şartıyla.
  Biraz hayalci, daha doğrusu aldırmaz yapıda olacağınız için para
  konularına ve harcamalarınıza hiç önem vermeyebilirsiniz. Rüyalarınız,
  imajinasyonunuz ve spiritüel hayat sizin için önem kazanabilir.


  Sevgili Kova,

  Eğer siz herhangi bir sanat dalı ile ilgileniyorsanız bu dönem son derece
  verimli ve yaratıcı bir dönem olabilir. Dinsel ya da mistik olaylara ilgi
  duyabilirsiniz. Gün boyunca insanlarla guruplaşmak yerine yalnızlığı tercih
  edebilirsiniz fakat insanlarla Kafanızdaki duygusal sorunları bir karara
  bağlayabilirseniz her alanda çok daha rahat haraket edebileceksiniz.
  Etkilemek istediğiniz bazı kimseler varsa ki, bu kimseleri hangi alanda
  etkilemek isterseniz isteyin ve cinsiyetleri ne olursa olsun, onlarla bugün
  görüşmeniz son derece faydalı olabilir.
  Sevgili Balık,

  Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.
  Karşılaşacağınız durumlar ilk anlarda size biraz karışık gelebilir ve bazı
  şeyleri halledebilmek için yorulmanız gerekebilir. Bununla beraber ilk etki
  geçtikten sonra herşeyin kolaylaştığını ve durumun düzeldiğini
  göreceksiniz. Bu durumu sadece yukarda belirtilen türde sorunlarla ilgili
  olarak almayın. Bugün ilgilendiğiniz hemen hemen her işte aynı durumla
  karşılaşabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz ön planda olabilir ve bu konularda
  her zamankinden çok daha cesur, atılgan ve başarılısınız. Bu güçlü
  vasıflarınıza rağmen oldukça duygusalsınız ve kıskançlığınıza mağlup
  olabilirsiniz. Bu durumlarda aklınızı kullanmalı ve duygularınızı
  sergilemekten kaçınmalısınız.

+ Konu Cevapla
87 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375