+ Konu Cevapla
88 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 38 78 86 87 88 89 90 98 ... SonuncuSonuncu
436 den 440´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #436
  Paylaşimci Üye [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] Baktabul'un Çılgını [A$!! kIıZz] - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2008
  Bulunduğu Yer
  İstnbuL :)
  Mesajlar
  1.219
  Blog Yazıları
  9
  Tecrübe Puanı
  79577606

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  13 hazirn

  Bugün dostlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz. Yenilikler sizin için daha
  verimli olacaktır. Günün imkanlarını iyi kullanmaya çalışmalısınız. Yorucu
  ve yıpratıcı da olsa olaylar sizi fazlasıyla eğlendirecektir. Bugün bazı
  şeyler öğrenmeniz ciddi düşünceler içinde olmanız da olasıdır.
  Önünüzdeki hafta içinde oluşabilecek olan bazı huzursuzluklar sizi
  fazlasıyla düşündürebilir ve birşeyler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz fakat
  sıkıcı ve uğraştırıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vaz geçmelisiniz. Ne
  kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı
  önleyemeyebilirsiniz.

 2. #437
  Bir Ben Var Benden Habersiz AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  ♥ ♥ ♥
  Mesajlar
  6.220
  Blog Yazıları
  59
  Tecrübe Puanı
  107374820

  new Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  14 HAZİRAN
  Koç ( 21 Mart-20 Nisan )


  Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.
  Boğa ( 21 Nisan-21 Mayıs )

  Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.

  İkizler ( 22 Mayıs-21 Haziran )

  Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.
  Yengeç ( 22 Haziran-23 Temmuz )

  Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın.

  Aslan ( 24 Temmuz-21 Ağustos )

  Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.

  Başak ( 22 Ağustos-23 Eylül )

  Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

  Terazi ( 24 Eylül-23 Ekim )

  Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

  Akrep ( 24 Ekim-23 Kasım )

  Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

  Yay ( 24 Kasım-22 Aralık )

  Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

  Oğlak ( 23 Aralık-20 Ocak )

  Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.

  Kova ( 21 Ocak-19 Şubat )

  Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

  Balık ( 20 şubat-20 Mart )

  Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

 3. #438
  Bir Ben Var Benden Habersiz AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR Baktabul'un Çılgını AySe NuR - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  ♥ ♥ ♥
  Mesajlar
  6.220
  Blog Yazıları
  59
  Tecrübe Puanı
  107374820

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  15 HAZİRAN
  Koç
  Gerek aile ve gerekse sosyal ilişkileriniz açısıdan olumlu bir gün geçirmeniz mümkün olabilecektir. Sevdiğiniz kimselerin güzel sürprizleri size yorgunluğunuzu unutturabilir.Aynı fikirleri paylaşan kişilerle beraber olma isteğiniz yoğunluk kazanacak.Bugün bazı şeyler öğrenmeniz de olasıdır.

  Boğa
  Hareketli bir gün geçireceksiniz. İşinizle ilgili olması mümkün olan bazı ek sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Aklınıza ilk gelen tercihi yapın. İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.Ama kesin sonuçlar için biraz daha zaman gerekiyor.

  İkizler
  Zamanınızı boşa harcama eğilimindesiniz ve genel bir memnuniyetsizliğiniz olabilir. Bugün yeni birşeye başlamanız olasıdır. Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir konu benzeri şeylerde şanslısınız.Yakınlarınızın size bir sürprizi olabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir gündesiniz.

  Yengeç
  Bugün herşeye anında uygun bir tepki göstermek, uygun bir cevap bulmak zorundasınız.Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Evinizde ufak bir anlaşmazlık olabilir ama önemli değil. İş ve sosyal çevrenizde sizi mutlu edecek değişiklikler olabilir.

  Aslan
  Bugün olayları ya da üzerinde çalıştığınız bir konuyu değerlendirirken biraz daha dikkatli olmak zorundasınız. Şimdilik gözden uzak olan pürüzler sonradan başınıza dert olabilirler. Karşı cinsten biri size yaklaşmak istiyor fakat fazla cesareti yok.Sizi aramak isteyenler size ulaşamakta zorluk çekebilirler.

  Başak
  Elinizdeki birçok işi aynı anda yürütmek yerine, en önemli bulduğunuz konuya dört elle sarılmanız ve bu günlük sadece onu tamamlamanız sizin için daha hayırlı olabilir.Ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Bir münakaşaya karışmanız ya da aşırı gayret sarfetmeniz gereken bir işe girişmeniz olasıdır.

  Terazi
  Bugün işyerinizde biraz daha gayret göstermeniz gerekebilir. Temponuzun düşük olması nedeniyle sizinle birlikte olan kişileri de yavaşlatıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın hızınızı yükseltmek zorundasınız. Maddi açıdan şanslı bir gündesiniz. Yeni girişimlerde bulunmaktan çekinmeyin ama ölçünüze de dikkat edin.

  Akrep
  Enerji seviyeniz oldukça düşük olabilir ve bu nedenle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Merak etmeyin,bu geçici bir durum ve akşam üzeri tekrar forma kavuşacaksınız. Bugün karşılaşacağınız olaylara karşı umudunuzu hiç kaybetmeyin ve karamsarlığa kapılmayın.

  Yay
  Bir yerden beklediğiniz para ya da benzeri şeyler varsa onları bugün elde edemezsiniz. Kendinize veya bir yakınınıza ait, önemsiz bir sağlık sorununu gözünüzde büyütüyorsunuz.Bir çok açıdan daha az heyecanlısınız ve durum değerlendirmelerini daha iyi yapabilecek durumdasınız.

  Oğlak,

  Bir süre için, durgun geçecek olan bir döneme girmektesiniz. Her duruma hazır olarak beklemeli ve gereken tepkileri göstermelisiniz. Sevdiğiniz kişilerle birarada olmak, içinde bulunduğunuz bazı sıkıntılardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır.Gereğinden fazla iyimser davranmamaya dikkat edin.

  Kova
  Kaybettiklerinize ve onları kaybetmenize neden olarak gördüğünüz insanlara fazla takmayın.Geleceğe çok daha farklı bakmalı ve kendinize yeni bir yön vermelisiniz. Göreceksiniz, böylece kaybettiklerinizden çok daha fazla kazanacaksınız.Harcamalarınızda biraz daha özenli olursanız, iliredeki günlerde sıkıntıya düşmezsiniz.

  Balık
  Bugün kafanızda karşı cinsle ilgili planlarınız varsa yürürlüğe koymak için uygun bir gündesiniz. Gün içinde zaman zaman bazı tersliklerle karşılaşabileceğinizi de bilmelisiniz.Bunların az da olsa sizi zorlaması mümkün. Dikkatinizi yoğunlaştırırsanız sorunların üstesinden gelebilirsiniz.


 4. #439
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  21 Haziran 2010  Sevgili Koç,

  Önemli veya başarılı bir insan size iş, ortaklık ya da benzeri birşey teklif edebilir. Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gitmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz. Eğer siz bir erkekseniz bir kadının durup dururken size yakınlaştığını ve her anlama gelebilecek sinyaller verdiğini görebilirsiniz fakat karşınızdaki kadının ciddi olmayıp, geçici bir ilişki ve oyun olsun diye öyle size ümit vermesi ihtimali güçlüdür. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa ilişkinizde, karşınızdaki kimsenin kapasitesinin üzerinde şeyler bekleyebilirsiniz. Bunu yapmayıp, biraz daha akılcı davranırsanız gününüz çok olumlu geçebilir..  Sevgili Boğa,

  Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalısınız. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Eğer ebeveynleri ile oturan bir gençseniz, ailenizin sizden isteyecekleri şeylere itirazsız uyarsanız onları sevindiririrsiniz. Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız fakat hiç hesapta olmayan bir kadın birden bire ortaya çıkabilir. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. Yapmayı düşündüğünüz şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda var.

  Sevgili İkizler,

  Planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında haraket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız. Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız haraketlenecektir. Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Çevrenin uyarı ve tavsiyelerine boş verecek bir günde değilsiniz. Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız. Aile ilişkilerinizde bazı tartışmalar yaşamanız olasıdır. Bir yanlış anlaşılmadan dolayı duygusal ilişki içinde olduğunuz kişi ya da eşiniz tarafından kırılabilirsiniz. Aslında ne kastettiğinizi izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,

  Sizi uğraştıran ve gizliden gizliye korkutan konuları birisinden yardım görerek halledebileceksiniz. Kendi ortamınızdan fazla uzaklaşmamalısınız. Yapmak istediğiniz çok önemli ve yorucu bazı şeyler çıkabilir. Kendinizi hazır tutmalısınız. Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. Kaybedilmiş savaşların hesabını yapmaktan vaz geçmelisiniz. Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor. Duygusal açıdan artan hassasiyetiniz nedeniyle çevrenizdeki olaylardan çok çabuk etkilenebilirsiniz. Kendi planlarınızı gerçekleştirmek için yapacağınız teşebbüsler sonuçsuz kalabilir. Karşı cins ilişkilerinizde ihanet değilse bile, aldatılmaya ya da atlatılmaya uygun yapıdasınız. Bir arkadaşınızın önemli bir ricası olabilir.


  Sevgili Aslan,

  İş yüzünden aşk hayatınız ikinci planda kalıp, gerileyebilir. İnsanlar hakkında yargıda bulunurken de tarafsız olmaya gayret etmelisiniz. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe karşı, bilinçaltı seviyenizde büyük bir öfke birikimi olabilir. Han Sıkıcı ve uğraştırıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vaz geçmelisiniz. Ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı önleyemeyebilirsiniz. Sizi arayan birisi ile kontak kuramazsanız sonradan oldukça üzülebilirsiniz. İçinizden tembellik yapmak gelebilir fakat yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.


  Sevgili Başak,

  Bir konu üzerinde çok ciddi olarak düşündükten sonra onun verimsiz olduğuna karar verip vazgeçebilirsiniz. Yeni bir aşk ilişkisine girmeniz ya da en azından sizi heyecanlandıracak ve bir flörte başlamanız olasıdır. Özellikle bugün başkalarının işleri ile ilgilenmemelisiniz. Bu dönemde aşk hayatınız biraz durağan olacaktır. Önemli bir işi halletmek için uzak bir yere gitmeniz olasıdır. Kaderin döngüsü bugün sizi atılımcı ve cesur yapabilir. Ne olursa olsun özel ilişkilerinizle ilgilenmemeniz gerekiyor. Akşam satlerinde kalabalık bir ortamda istediğiniz kimselerle birlikte olmanız olasıdır.

  Sevgili Terazi

  Fazla hareketlisiniz . Yeni ve reddetmesi güç teklifler alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları muhakkak değerlendirin. Evli ya da beraberliği olan bir insansanız bugün ilişkilerinizde sabırlı olmanızı gerektiren bir durumla karşılaşabilirsiniz. Önceden planlanmış bir programın gerçekleşmemesi ya da ertelenerek gerçekleşmesi gibi bir durum olabilir. Duygusal bakımdan başka sıkıntıların ilişkinizi etkilemesiyle ortaya çıkabilecek olası bir tartışmaya karşı dikkatli olun. İşverenseniz yeni alanlara açılma gereği hissedebilirsiniz ama kararsızlığınız ve karşı tarafa güvensiz tutumlarınız anlaşmazlıklara yol açabilir.  Sevgili Akrep,

  Bugün kendinize haddinden fazla güvenip içgüdülerinizin arzuladığı şekilde davranabilirsiniz. Ancak ilerde pişman olacağınız çıkışlar yapmaktan kaçının. Eğer siz bir yöneticiyseniz daha önce yapılmış bir hatayı veya önemli bir pürüzü halletmek konusund Çalışmayan bir kimseysniz sizde kaygı uyanduran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebileceksiniz. Evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir kimseyseniz, yapmak istediğiniz bazı şeylerle ilişkileriniz arasında karar vermek zorunda bırakılabilirsiniz. Yalnızsanız bugün dostlar aracılığı ile güzel bir tanışma yaşayabilir ve ümitlenebilirsiniz.  Sevgili Yay

  Yakın çevreden biriyle yapacağınız görüşmeden iyi sonuç elde edebilirsiniz. Çalışmayan bir insansan ya da öğrenciyseniz meşgul olduğunuz alanlarda atak ve rahat olursanız memnun edici sonuçlar alabilirsiniz. Maddi olarak değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür. Çalışan bir insansanız çalışmalarınızın karşılığını takdir görerek alabilir ya da hayatınızın girişiminde bulunmanız konusunda iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bir beraberliğiniz varsa, ilişkilerinizde bir tartışmaya girmeniz ve herşeyi kestirip atmanız olasıdır. Bu nedenle gergin hallerinizi yansıtmayın. Umduğunuzu bulamamanız mümkün.  Sevgili Oğlak,

  Bugün, maddi olarak bir şeyin iyi hesabını yapmanız ve göründüğü kadar karlı olup olmadığını anlamaya çalıştığınız bir gün olabilir. Siz bir işverenseniz gene maddi olarak iyi bir yatırımın hesaplarına girebilirsiniz. Ancak özellikle yakın dostlar ya da akrabalarla girişilen işlerde beklemediğiniz bir engelle karşılaşabilirsiniz. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan bir kimseyseniz bugün ilkbaharı yaşayabilirsiniz. Ancak duygusal iniş çıkışlara dikkat etmeli ve eşinizin zaman zaman sizinle aynı eğlence anlayışında olmayabileceğini normal karşılamalısınız. Biraz hassassınız.


  Sevgili Kova,

  Bugün ilgilendiğiniz konularda iyi sonuçlar alabilir ve başkalarından yardım görebilirlersiniz. Duygusal konularda, evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir insansanız bugün yapmak istedikleriniz ile sizden beklenenler arasında kalabilirsiniz. Par Karşı cins ilişkilerinde hoşunuza gitmeyecek olan gelişmeler olabilir. Para ve iş konularına gelince. Maddi olarak değerli bir şansı kullanabilirsiniz. Ayrıca çok arzu ettiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Fikirlerinizle ve olaylara yaklaşımlarınızla çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz.


  Sevgili Balık,

  Bugün bir fırsat karşınıza çıkabilir. İnsanlardan hemen etkilenebiliyorsunuz. Bir münakaşaya karışmanız ya da aşırı gayret sarfetmeniz gereken bir işe girişmeniz olasıdır. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır. Son zamanlardaki ilgisizliğinizden dolayı birlikte olduğunuz kimsenin iyice morali bozulmuş olabilir. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz. Evliyseniz, eşinizle beraber bütün hayatınızı etkileyebilecek bir konuda karar vermeniz olasıdır. Yalnızsanız, dışardan bakınca uygunsuz gibi görünse bile ilginç bir duygusal yaklaşım olabilir.

 5. #440
  Isınan Üye UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2010
  Bulunduğu Yer
  Bedenim
  Mesajlar
  20
  Tecrübe Puanı
  14830331

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  22 HAZİRAN

  Koç Burcu(Aries)


  Ortak imkanlar olabilir Hafta sonunda duygusal beraberlikler ve sizi etkileyebilecek değişiklikler var. Beraberliklerinizde daha esnek olmaya bakın. Yoğun bir duygusal paylaşım içerisinde olabilirsiniz. Ortaklaşa konular hedefleriniz açısından da önem taşıyor olabilir. Bu dönemde işe ait uğraşlar, kimi zaman kısıtlamalar var ancak hırslısınız. Duygusal enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya bakmalı, ortak noktalar üzerinde uzlaşıcı olmalısınız. Hafta sonunda duygusal yenilenme içerisindesiniz, öfkenize de hakim olun.

  Boğa Burcu(Taurus)


  Maddi açıdan fazla rahat bir günde olduğunuz söylenemez. Özellikle sevdiğiniz kişiler nedeniyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza sebep olabilir. Bugün kafanız hayli karışık ve Eğer bazı sorunlarla karşılaşırsanız, tek başınıza onların altından kalkabilmeniz kolay değildir.Davranışlarınız daha ihtiyatlı olmalı ve sırlarınızı saklamalısınız. Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz.


  İkizler Burcu(Gemini)

  Bugün evinizde bazı ufak tefek tamirat sorunları çıkabilir. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. harakete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir. Eğer yalnız bir insansanız karşı cinsle aranızda karşılıklı bir çekim olabilir. Her konuda başarı var fakat başarı sizin planladığınız ya da istediğiniz kadar çabuk olmayacaktır.


  Yengeç Burcu(Cancer)

  Aşk, romantizm, heyecan ve aksiyonu bir arada yaşayacağınız bir günde bulunuyorsunuz. Gelecekle ilgili yaptığınız planlar tamamen değişebilir. Sevdiğiniz kişiye karşı biraz daha anlayışlı olun.


  Aslan Burcu(Leo)

  Bugün başkalarını ilgilendiren bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Basit gibi görünsede bu gibi şeylerden kaçmalısınız çünkü kimseyi memnun edemeyip, başınıza dert alma durumunda kalabilirsiniz. Bazı masraflar yapmanız gerekebilir. Fiziksel olarak son haftaların en güçlü dönemine giriyorsunuz. biraz aceleci, gereksiz telaşa eğilimli, sakar ve gürültücü hale gelebilirsiniz fakat bunlar hafif ölçüdedir ve bugünün size olan faydaları bu sayılanlardan çok daha fazla olacaktır.


  Başak Burcu(Virgo)


  Bazı beklemelerin öne çıkması ile huzursuzluk duymaktasınız. Bu nedenle gereksiz yere kendinizi yıpratmaya çok açıksınız. En çok geçmişe ait konular duygularınızı alt üst edebilir. Kendinizi biraz olsun akışa bırakabilmeli ve bu şartların geçici olduğunu kabul etmelisiniz. Fedakarlık etmeniz gereken konularda elinden geleni yapmalısınız.


  Terazi Burcu(Libra)

  Artık maddi konulara önem verme gereği ortaya çıkıyor. Birikimlerinizi gözden geçirmeli ve akılcı alışverişler yapmalısınız. Bu konuda göstereceğiniz özen çok önemli olacak. Zira bütçenize yeniden disiplin getirmek durumundasınız. Daha sıkı çalışmanız gereken koşulları ise kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ek kazançlar elde edebileceğiniz fırsatlar bu yolla gelecektir.


  Akrep Burcu(Scorpion)


  Günlük düzeniniz değişmeye başlıyor. Alışageldiğiniz çalışma koşulları dışına çıkarak daha özgür çalışabilirsiniz. Artık kendinizi geliştirmek için değişik tekniklerden yararlanmaya bakmalısınız. Bugün, günlük işlerinizi hızlı biçimde sonuçlandırmak zorunda kalabilirsiniz. Zira organizasyon gerektiren konuların ortaya çıkması aşırı yorgunlulara sebep olacaktır.


  Yay Burcu(Sagittarius)

  Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuzu uğurlayacaksınız. Bu kısa ayrılık, size aylarca uzunlukta gelebilir. Çünkü yolcunuz hayatınızda çok özel yeri olan biri.


  Oğlak Burcu(Capricorn)


  Ailenizde, bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir. Sizden uzakta oturan bir yakınınız sizden haber bekliyor. Yalnız kalabilirsiniz veya siz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bir erkeğin etkisi altında kalarak vereceğiniz kararlar işlerinizi ya da ilgili olduğunuz konularınız tamamlamadan bırakmanıza sebep olabilir. Siz herşeyi hallolmuş zannedebilirsiniz fakat bazı şeylerin eksik kalması ihtimali olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Önceden düşünmediğiniz hatta aslında pek istemediğiniz bazı şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz.


  Kova Burcu(Aquarius)

  Bugün yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Tutkularınızı ve yeni fikirlerinizi yaşam geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız.Üstelik, yaşadığınız ilginçliklerin arkası kesilmeyecek. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir.


  Balık Burcu(Pisces)

  Bugün, fikirlerinizi açıklamak, düşündüklerinizi söylemek için bir süredir ihtiyacınız olan dinleyicilere kavuşabilirsiniz. Bu durumda, söylenmesi gerekenleri söyleyin ve sonra da durumu zorlamadan, susulması gereken yerde susarak sözü karşı tarafa bırakın. Kendiniz ifade etmeniz yeterli olacaktır, aşırı derecede agresif davranmak ise bardağın taşmasına yol açabilir. Kısaca, vurun ama öldürmeyin. Bu arada bir uyarı: Herşeyi tadında bırakmakta fayda var.. Onları zorlamak, şansınızı da zorlamak olacaktır ve size zarar getirebilir. İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları mümkündür. Bundan siz de olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.

+ Konu Cevapla
88 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 38 78 86 87 88 89 90 98 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375