+ Konu Cevapla
9 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... SonuncuSonuncu
41 den 45´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #41
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Aşk Yorumu : İlişkide sadakat, sizin için her şeyden önemli. Fakat işi abartıp sadakatin takipçisi, denetçisi gibi davranışlar içine girebiliyorsunuz. Aşırılıklarınız sizi pek cazip bir sevgili haline getirmiyor.
  İş Yorumu : Bir basiretsizliğin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Herkes suskun dururken sivrilik yapmanız zarar getirebilir.
  Para Yorumu : Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hakkedilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz. Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz.
  Dikkat Yorumu : Dolaylı olarak iş konulu bir görüşmenizde, kararlı bir izlenim vermeniz gerekecek.
  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Aşk Yorumu : İlişkinizi daha bir esneklikle değerlendirebilirsiniz. Zararsız takıntılarınıza karşın yine de her şeyin yolunda gittiği söylenebilir. Size uygun biriyle berabersiniz.
  İş Yorumu : Kendinizi bu kadar ön plana atmamanız halinde, kimseye borçlu kalmış olmayacaksınız. Üzerinize aşırı yük alıyorsunuz. Dayanışma anlayışınızda biraz aşırılıklar var.
  Para Yorumu : Para meselelerinde, her anlamda güven verici biri olarak tanınıyorsunuz. Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu çok gerekli, ama çok da yüklü harcamalara girebilirsiniz.
  Dikkat Yorumu : Gerçekçi zamanlama hesapları, özel yaşamınızı belli ölçülerde öne çıkarma isteğinizde hayal kırıklıkları yaşatabilir.
  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Aşk Yorumu : Aşkta mutluluğun bütün sırlarını keşfetmiş gibisiniz. Çevrenizde herkesin imreniyle izlediği ilişkiniz, bugünlerde göze gelebilir. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklar da, ilişkinize iyi geliyor.
  İş Yorumu : Alan değiştirme düşünceniz bu dönemde tahmininizin ötesinde riskler taşıyabilir. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir.
  Para Yorumu : Birkaç güne kalmadan beklenmedik hesaplar içine girebilirsiniz. Bir satın alma işiniz var. Ama her koşulda değerini koruyacak bir şeyin alımı gibi görünüyor. Yine de kararsızlık yaşayacaksınız.
  Dikkat Yorumu : Yeterli araştırmalar doğrultusunda, kaybettiğiniz bazı imkanların benzerleriyle karşılaşacaksınız.
  Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Aşk Yorumu : Ne kadar özel bir duygu olsa da, aşkın hayatın tümü olmadığı konusunda kendinizi ikna edebilmeniz gerekiyor. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız yanlışlarınızla şimdi, şu sıralar yüzleşebilirsiniz. Ama geçmişe takılı kalmanız yersiz.
  İş Yorumu : Uyumsuzluğunuzun kanıksanmış bir özelliğiniz olduğu şeklindeki yanılgınız, bazı kırıcılıkların sürekliliğine neden oluyor. Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor, ama biraz daha esnek olabilmelisiniz.
  Para Yorumu : Beklemediğiniz bir satış işiniz olabilir. Parayı, günlük yaşamın karşılığı olarak sınırlamamalısınız. Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde paralanıyorsunuz.
  Dikkat Yorumu : Gecikmiş olarak gündeminize aldığınız bir konuda önemli desteklere ihtiyaç duyacaksınız.
  Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  Aşk Yorumu : İlişkinizde son günlerde onun karşısında pek güven verici durmuyorsunuz, sevgiliniz sizde günden güne artan bir uzaklaşma görüyor. Ona, yanlış kurgular içinde olduğunu anlatmanın tek yolu, daha fazla ilgili davranmak olacak.
  İş Yorumu : Sınırsız enerjinizle harikalar yaratabilirsiniz. Haftanın başında bazı görüşmeler, size yeni açılımlar sunabilir. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı.
  Para Yorumu : Bir satın alma işinizde artık vaktin geldiği düşünülüyor. bununla ilgili ısrarlar alacaksınız. Bugünlerde biraz hesapçı bir tanıdığınızla bir tartışmanız olabilir. Yakında bir para pişmanlığınız var.
  Dikkat Yorumu : Bir ölçüde abartılı baktığınız engeller, gerekli bir konuda işbaşı yapmanıza mani oluyor.
  Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Aşk Yorumu : Erken zorlanmaya başlamış görünüyorsunuz. Ama umutlu olmalı, mutlaka yapacağınız bir şeyler olduğuna inanmalısınız. İlişkinize biraz daha avans vermeniz size kazandırabilir.
  İş Yorumu : Yeni fırsatları değerlendirmede, koşullarınıza uygun düşmeyecek biçimde seçici bakıyorsunuz. Başvurularınıza yönelik tercih sıralamanızdan alacağınız bir haber sizi hareketlendirecek.
  Para Yorumu : İş sorununuzu bitirmeden düze çıkamayacağınız çok belli. Ama üzülüp gocunmamalısınız, referanslarınız oldukça güven verici. Daha güvenli bir işin ucundan tutup para problemlerinden kurtulacağınız günler hiç uzak değil.
  Dikkat Yorumu : İyimsersiniz. Fakat bu özelliğiniz, beklentilerinizde biraz hayalcilik gibi görünebiliyor.
  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Aşk Yorumu : Sevgilinizin rahatsızlıklarının altında gizli kıskançlıklar barınabileceğini de hesaba katmalısınız. Sizin çevrenizdeki sıkılganlığının üzerine gitmeniz gerekiyor. Zamanla yalnızlık duygusuna dönüşebilir.
  İş Yorumu : Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz gerilimlere neden oluyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin.
  Para Yorumu : Önümüzdeki günlerde büyük miktarlarda alışverişler içine girebilirsiniz. Parayla ilişkiniz takdire değer bir ilişki. Zevklerinizden önce sorumluluklarınız geliyor.
  Dikkat Yorumu : Kabulleneceğiniz birtakım eksiklikleriniz, size eleştirel bakanların gözünde yüceltecek.
  Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)
  Aşk Yorumu : Yeni yakınlaşmalar sizi heyecanlandırıyor. Bu heyecan çok kısa bir sürede bir ilişkiye dönüşebilir. Bu kez hayatınızın aşkını yaşayabilirsiniz. Bilinçli tercih ettiğiniz yalnızlığınıza artık son verme yanlısı görünüyorsunuz.
  İş Yorumu : Önümüzdeki günlerde yoğun ama zevkli bir iş yaşamınız olacak. Uzun zamandır yaşanan durgunluk giderek yerini hareketliliğe bırakıyor. Bu da sizin motivasyonunuzu arttıracak.
  Para Yorumu : Tek sorununuz kenarda bir birikim yapamamanız. Bu konuda sizi uyaranlar var. Onlara kulak vermeniz yerinde olur. Size ve çevrenize yetecek kadar kazanıyorsunuz.
  Dikkat Yorumu : Hayatınızdaki bazı engellerinize daha girişimci bir bakışla bakmalısınız.

  Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)
  Aşk Yorumu : Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlış adımlar, sizi aşk konusunda bir güvensizliğe sokmuş gibi. Sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Yeni bir şey yaşamadan güvensizlikten kurtulabileceğinizi sanmamalısınız.
  İş Yorumu : Yeteneklerinizi elinizden geldiğince göstermeye çalışıyorsunuz. Daha fırsatçı olmaya zorlanabilirsiniz. Çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz.
  Para Yorumu : Yakında para durumlarınızda gözle görülür düzelmeler söz konusu alabilir. Bazı ödemeleri ileri tarihlere erteletme niyetiniz, pek olumlu karşılanmayacak.
  Dikkat Yorumu : Daha atak olmanız gereken bazı yakınlaşmalar iş yaşamınıza daha da anlam katabilir.
  Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk Yorumu : Bugünlerde karşınıza çıkacak olası gelişmeler, aşk yaşamınıza yön verecek. Bu aralar moral durumunuz aşka elverişli değil gibiyse de bu durum, aşkın size çıkan yolunu kesmeye yetmeyebilir.
  İş Yorumu : Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde. Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.
  Para Yorumu : Bir yakınınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamayacağınız fikri sizi korkutuyor. Umutsuzluğa kapılmayın, içinde bulunduğunuz sıkışıklık uzun süreli değil. İhtiyaçların sınırlanması gerekiyor.
  Dikkat Yorumu : Belli konularda insanlara biraz dayatmacı davranabiliyorsunuz.

  Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)
  Aşk Yorumu : İlişki içindeki bazı yanlışlarınızı büyük bir kararlılıkla savunmanız, onları zararsız alışkanlıklar haline getiremiyor. Sevgilinizi bazı kötü alışkanlıklarınızı onaylaması için adeta zorluyorsunuz.
  İş Yorumu : Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak, aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız. İş yaşantınızda genel olarak doyumlu görünmenize rağmen, bugünlerde belli bir isteksizlik içine girebilirsiniz.
  Para Yorumu : Son dönemde yaşadığınız kimi parasal yalnızlıklar, sizi bazı küskünlüklere sokmuş gibi. Yakın zamanda para konulu bir yolculuğunuz olabilir. Maddi sıkıntısı olan dostlarınız için girişimleriniz olabilir.
  Dikkat Yorumu : Size yönelik bir güvensizlik olarak değerlendirdiğiniz davranışlar belli nedenlere dayanıyor.
  Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)
  Aşk Yorumu : Bazı yakınlaşmaların kıskançlığı ne kadar hakkedeceği konusunda, bir fikir sahibi gibi görünmüyorsunuz. Yeni kurduğunuz arkadaşlık, yeni kıskançlıkların nedeni olabilir.
  İş Yorumu : İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak. Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir.
  Para Yorumu : Sakıncalı bulduğunuz bir para ilişkisi var, bu ilişkiye girmek istemeyeceksiniz. Uzun zamandır beklemede olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili haber alacaksınız. Bu durumu iyi değerlendirmeniz gerekecek.
  Dikkat Yorumu : Tercihinizi ikinciden yana kullanmanızın yararlı olacağı bir ikilemle karşılaşacaksınız.

 2. #42
  ~Yorgun Düşlerin Kadını~ SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn Baktabul'un Çılgını SeLeNnnn - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Bulunduğu Yer
  Charnel House
  Mesajlar
  3.621
  Blog Yazıları
  20
  Tecrübe Puanı
  107374652

  Tanımlı


  Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.


  Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.


  Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.


  Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız. Bu şansınızı iyi değerlendirin.

  Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sağlık ihmale gelmez.


  Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

  Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu insanla iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da olumlu sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

  Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

  Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmelisiniz. Bu da sağlığınıza iyi gelecek.
  Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.


  Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat. Bu arada eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın insan var. Ama hepsine güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yapın

  Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size birşey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey alıp götürür. Siz zaten çok çalışkan bir insansınız. Çalışarak herşeyi kolayca elde etmeniz mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirin. Size umut bağlayanları hayal kırıklığına uğratmayın. Şu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin.
  Konu SeLeNnnn tarafından (04-22-2008 Saat 08:02 ) de değistirilmistir.

 3. #43
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan)
  Aşk Yorumu : Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin neredeyse temel sorunu gibi. Bu ayrılıklar ilerde daha da sıklaşabilir. Zorunlulukları sorun gibi görmeye başlamamalısınız.
  İş Yorumu : İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor. Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir.
  Para Yorumu : Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor. Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız.
  Dikkat Yorumu : Daha yumuşak tavırlar beklediğiniz birisiyle. bugünlerde çelişkiniz daha da keskinleşebilir.
  Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Aşk Yorumu : Birbirini anlamamaya kararlı tarafların duygusal ilişkisindeki çözümsüzlükler içindesiniz. İlişkinizi bir hata olarak ele almanız için henüz çok erken. İlişkiniz adına yapabileceğiniz çok şey var.
  İş Yorumu : Verimsizlik bir süre daha gidebilir. Becerileriniz ve kişisel çabalarınızla bu süreyi kısaltabilirsiniz. İşinize bağlılığınız, kafanızdaki yetki sorununu önümüzdeki günlerde çözecek.
  Para Yorumu : Toplu paranız, işlerin problemli olduğu dönemlerde sizi ayakta tutabilecek durumda görünüyor. Planladığınız standardı elde etmeniz, umutlarınızı diri tutmanıza bağlı.
  Dikkat Yorumu : Bugün özel konularda, detaylar her zamankinden daha fazla önem taşıyabilir.
  İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Aşk Yorumu : İçinizde gizli bir kıskanılma arzusu besliyorsunuz. İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde görünüyorsunuz.
  İş Yorumu : İş hayatında sıcak, fazla yakın ilişkilerin zararlı olduğu yönünde bir bakışınız var. Sınırlandırılmış ilişkilerin, iş yaşamındaki başarıların önkoşullarından biri olduğu inancınız, size yalnızlıklar yaşatabilir.
  Para Yorumu : Para konularında daha güvenli ilişkiler içine girmelisiniz. Toplu bir katılıma yatırdığınız paranın riske girmiş olması, ana nedenlerden biri olsa da, maddi sorun yaşama korkunuzun altında birçok neden daha var gibi.
  Dikkat Yorumu : Farkına varamadığınız küçük belirtiler, sizi özel bir konuda uyarmaya devam edecek.
  Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Aşk Yorumu : Yakında bazı oluşumlar sizi tedirgin edebilir. Son zamanlardaki yeni yönelimler sorun çıkartma eğiliminde. Dışarıda aradığınız küçük mutlulukları gereksinme nedenlerinizle yüzleşmelisiniz.
  İş Yorumu : İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Geçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilir. Bu bakışla, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilirsiniz.
  Para Yorumu : Uzun zamandır sürüncemede olan beklentileriniz hareketlenebilir. Gelir durumunuz pek sakınmadan harcayabilmenizi sağlıyor. Kısa vadede sorunlu para ilişkileri görünmüyor.
  Dikkat Yorumu : Duygu dünyanızdaki belirsizliklerin üzerine gitmeniz faydalı olacak. Yakın çevrenizde sizden çok hoşlanan ama sizin farkında olmadığınız biri var. Biraz gözlerinizi açın.
  Aslan Burcu (24 Temmuz - 23 Ağustos)
  Aşk Yorumu : Ona gösterilen ilgi, sadece kızgınlık değil, gurur nedeniniz de olabilir. Sevgilinizin çekiciliğine duyduğunuz hayranlığı gizli bir rahatsızlıkla yaşamanız, zaman içinde sizi yorabilir. Bu, kendinizle çözmeniz gereken bir sorun.
  İş Yorumu : İşleriniz bugünlerde biraz karmaşık gibi. İşleri düzeltme çabanızda güvendiğiniz bir iki kişi, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız.
  Para Yorumu : Kötü günler için kenara bir şeyler koyacak birikimler sağlayabiliyorsunuz. Çevrenizdeki, parayla zaaflı ilişkiler içinizi karartmamalı. Parasız kalmamayı becerebiliyorsunuz.
  Dikkat Yorumu : Önümüzdeki günlerde toplu para yatırmanız gereken bir katılım, çok iyi düşünülmesi gereken bir ortaklık gibi görünüyor.
  Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Aşk Yorumu : Yanlış anlamalara açık tutumlar, ilerde doğruyu da anlaşılamaz hale getirebilir. İlişkinizdeki içe kapanıklığı bu akşam yok edebilirsiniz. İlişkinizle ilgili olmayan sorunlarınızı da partnerinizden gizlememelisiniz.
  İş Yorumu : Son tersliklerde korumuş olduğunuz soğukkanlılığınız, iş ilişkilerinize güven veriyor. Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak.
  Para Yorumu : Kısa bir zamanda bütçenizi düzenlemeye başlayacaksınız. Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave gelirler sağlamayı başarmış olmanız, durumunuzu birkaç basamak yükseltebilir.
  Dikkat Yorumu : Daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmelisiniz. Sizi anlamayan insanları siz de anlamayabilirsiniz.
  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Aşk Yorumu : İlişkinizin çevresinde fazla hoşlanmadığınız birileri var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazır görünüyorsunuz. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor.
  İş Yorumu : İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar, amaçlarından da emin olmanız gerekiyor.
  Para Yorumu : Ekonomi konularında yetkin bulduğunuz dostlar, yüklemek istediğiniz sorumluluklara hazır değiller gibi. Çok sevindiğiniz para haberi, geçici olarak bir hayal kırıklığına dönüşebilir.
  Dikkat Yorumu : Gizli tutmaya çalıştığınız şeyler, sizi sıkıntılara sokabilir. Ailenizden birinin sağlık problemleri konusunda bir şeyler yapmalısınız.
  Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)
  Aşk Yorumu : Yeni yakınlaşmalar sizi heyecanlandırıyor. Bu heyecan çok kısa bir sürede bir ilişkiye dönüşebilir. Bu kez hayatınızın aşkını yaşayabilirsiniz. Bilinçli tercih ettiğiniz yalnızlığınıza artık son verme yanlısı görünüyorsunuz.
  İş Yorumu : Önümüzdeki günlerde yoğun ama zevkli bir iş yaşamınız olacak. Uzun zamandır yaşanan durgunluk giderek yerini hareketliliğe bırakıyor. Bu da sizin motivasyonunuzu arttıracak.
  Para Yorumu : Tek sorununuz kenarda bir birikim yapamamanız. Bu konuda sizi uyaranlar var. Onlara kulak vermeniz yerinde olur. Size ve çevrenize yetecek kadar kazanıyorsunuz.
  Dikkat Yorumu : Hayatınızdaki bazı engellerinize daha girişimci bir bakışla bakmalısınız.

  Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık)
  Aşk Yorumu : Size yönelik ilgileri fark ediyor, ama tepki vermeyi biraz geciktiriyorsunuz. Bugünlerde aşka kapalı tutmaya çalıştığınız kapınız aralanabilir. Hayata bağlılığınız sizi cazip biri yapıyor.
  İş Yorumu : Umut verici doneler alıyor, potansiyel işinizin hazırlığını hızlandırıyorsunuz. Kıskanç ve hırslı biri, iş hayatınıza zarar verebilir. İki arkadaşınızla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var.
  Para Yorumu : Para sıkıntılarınızı kolayca azaltabiliyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, daha çok şansa ve ilişkilere bağlı olduğunu düşünüyorsunuz.
  Dikkat Yorumu : Tarzınızı değiştireceğiniz bir konuda, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.
  Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk Yorumu : Ufak tefek takışmalar ilişkinize daha çok renk katıyor gibi. Sevgilinizle herkesi imrendiren bir ilişki sürdürüyorsunuz. Bu ilişkide, etrafınızın ilişkiye saygın ve sevecen bakışlarının da payı görülüyor.
  İş Yorumu : Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek. İş hayatınızda küçük bir yolculuğunuz var. Bugünlerde ön hazırlığına girişebilirsiniz.
  Para Yorumu : Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. Birkaç gün içinde uzun vadeli bazı para tartışmaları içine girebilirsiniz.
  Dikkat Yorumu : Size yönelecek önerilere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu önerilere kulak vermeniz halinde güzel gelişmelerle karşılaşmanız muhtemel.

  Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat)
  Aşk Yorumu : Onun kendini ifade etmesini sağlamalı, bir şeylerin kendiliğinden gelişmesine izin vermelisiniz. İlişkinin en başında bırakacağınız ısrarcı izlenimi, sonradan kolay silemeyebilirsiniz.
  İş Yorumu : Eleştiriye açık ve objektif tavırlarınızla geniş olanaklar sağlıyorsunuz. Özel yaşamınızdaki sabırsızlıklarınız, iş yaşamınızda istediğini elde edebilen bir dayanıklılığa, sabırlılığa dönüşebiliyor.
  Para Yorumu : Küçük yatırımlarınız bugünlerde doğal olarak hareketsiz. Ama umutlu oluşunuz, çevrenize de bu anlamda kötümserlik yaşatmıyor. Para konularındaki şanlılığınız yine yüzünüze gülecek gibi.
  Dikkat Yorumu : Sabrınızın zorlandığını hissettiğiniz bir ilişkinizde, biraz daha direnebilirseniz sabrınızın karşılığını alacaksınız.
  Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart)
  Aşk Yorumu : Bir uyarı anlamına gelebilecek söylemlerden kaçınmalı, kalıcı beraberliklere olumsuz bakışınızı çok sık dile getirmemelisiniz. İlişkinizin içinde tam kavrayamadığınız görev ve sorumluluklar göze çarpıyor.
  İş Yorumu : İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz. Yaratıcılığınız biraz bunalımlı bir çalışan olmanıza yol açabiliyor. Yaratıcılığınız ve koşullarınız arasında bir denge kurabilirsiniz.
  Para Yorumu : Alçak gönüllü beklentilerinizle sorun yaşamıyorsunuz. Yakında orta ölçekte para sevinçleriniz olabilir. İyimserliğinizi korumanız gerekiyor. Ayrıntıların önemi ön plana çıkabilir.
  Dikkat Yorumu : Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor

 4. #44
  Aranan Üye sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy Baktabul'un Çılgını sevilayyy - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  1.512
  Blog Yazıları
  7
  Tecrübe Puanı
  23022989

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim)
  Aşk Yorumu : İlişkinizin çevresinde fazla hoşlanmadığınız birileri var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazır görünüyorsunuz. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor.
  İş Yorumu : İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar, amaçlarından da emin olmanız gerekiyor.
  Para Yorumu : Ekonomi konularında yetkin bulduğunuz dostlar, yüklemek istediğiniz sorumluluklara hazır değiller gibi. Çok sevindiğiniz para haberi, geçici olarak bir hayal kırıklığına dönüşebilir.
  Dikkat Yorumu : Gizli tutmaya çalıştığınız şeyler, sizi sıkıntılara sokabilir. Ailenizden birinin sağlık problemleri konusunda bir şeyler yapmalısınız.

 5. #45
  Demirbaş e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 Baktabul'un Çılgını e.pack2 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Dec 2006
  Mesajlar
  915
  Tecrübe Puanı
  10289232

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Koç (21 Mart - 19 Nisan)
  Yoğun bir çalışma temposunu gerektiren ağır bir iş yüküyle haftaya başlayabilirsiniz. İşinizdeki önemli değişimler ve hareketlilik karşısında mümkün olduğunca adaptasyon sağlayarak, üzerinize düşenleri yerine getirmeniz gerekiyor.
  Onun hayalleriyle dalga geçmemelisiniz. Aslında siz de az hayalci bir insan değilsiniz?
  Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
  Beklenmedik bir şekilde aileyle ilgili olaylar bir anda gündeminizi doldurabilir. Bu durum karşısında sorunların üstesinden gelebilmek için, gerçekten sakin olmalı ve alttan almalısınız. Çok kısa bir zamanda önemli diye düşündüğünüz şeylerin önemini yitirdiğini göreceksiniz.
  Hayatınızda güvenilir bir insanın olmasına bugün şükredeceksiniz. En sıkışık anınızda onun yardımını alabilmek gerçekten büyük bir şans.
  İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
  Haftasonundaki gerginliği unutarak, kendinizi yoğun günlük tempoya kaptıracağınız bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki insanların pozitif yaklaşımları da olumlu bir ruh haline geçmenizde katkı yaratacak.
  Sevgilinizle birlikte sinemaya gitmek ya da televizyonda film seyretmek bugün size çok iyi gelecek. Seyrettiğiniz filmin verdiği mesaj her ikinizi de olumlu yönde etkileyecek.
  Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Artık maddi konularda biraz daha ayarlı ve tutarlı olmak için kendinizi kontrol altına almanız gerekiyor. İyimserlik gayet olumlu bir özellik ama, gerçekçi olmak da gerekli. Yoksa yine üzülen siz olacaksınız.
  Bugün sevdiğiniz insanla birlikte tatil planlarınız üzerine konuşabilirsiniz. Neden onun tekliflerine sıcak bakmıyorsunuz?
  Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
  Kişisel özelliklerinize bu kadar güvenmeniz son derece hoş. Ancak yine de gerçekçilik konusunda zaman zaman kendinizi kontrol etmeli ve objektivitenizden emin olmalısınız.
  Bazen ilişkinizde fazlaca bencil davranışlar sergilediğinizi kabul etmelisiniz. Bu haliniz doğal olarak partnerinizin rahatsızlığına yol açıyor.
  Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
  Biraz içe kapalı ve kendinize dönük bir gündesiniz. Günlük rutin gereksinimleri bile yerine getirmeniz iyi bir performans olarak nitelendirilebilir. Kendinizi zorlamamalısınız.
  Sevgilinizin yoğun temposundan dolayı birlikte olamama ihtimaliniz var. Sakın bir de sitem ederek, onu daha fazla üzmeyin.
  Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
  Ümitlerinizin boşa gitmeyeceğini anlamak sizi çok mutlu edecektir. Yılmadan, kararlı bir şekilde yolunuzda ilerlemiş olmaktan büyük bir mutluluk duyacaksınız. Böylece özgüveniniz de yükselecek.
  Birlikteliğinizin uzun süreli olması ve daha tatminkar bir seviyeye ulaşabilmesi için, sevgilinizle arkadaşlığınızı da güçlendirmelisiniz.
  Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
  Toplumdaki yerinizi, insanların sizi nasıl gördükleri konusunu kendi kendinize sorgulayabilirsiniz. Kendinize güvenmeli, hakettiğiniz her şeye çalışkanlığınız ve üretkenliğiniz sayesinde ulaşabileceğiniz konusunda emin olmalısınız.
  Hoşlandığınız insanın aile üyelerinden birisiyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu kişinin üzerinde bıraktığınız intiba, ilişkinizi pozitif yönde etkileyecek.
  Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
  Son derece pozitif ve enerjik bir gündesiniz. Hem zihinsel hem de bedensel gücünüz doruklarda. Bunu pozitif şekilde kullanmak ise, tamamen sizin elinizde.
  Beğendiğiniz kişiye olan duygularınızı artık dillendirmeniz gerekli. Korkmayın bağımsızlığınız elinizden gitmeyecek. O da en az sizin kadar özgürlük tutkunu.
  Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
  İlgileriniz o kadar çabuk değişiyor ki, hiç tereddütsüz daldan dala atlayabiliyorsunuz. Bugün bir tanıdığınızdan duyacağınız, pek alışılmış olmayan ve gizemli sayılabilecek konular bir anda sizi bu alana yönlendirebilir.
  Birlikte olduğunuz insanın sizin maddi desteğinize bayağı ihtiyacı var. Ama sizinle bu konuyu konuşmaktan çok çekiniyor.
  Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
  Aklınıza gelen konularda ilgili kişilere aydınlatıcı soruları soracağınıza siz durmadan kendi kendinizi yiyorsunuz. Psikolojinizin bozulmasına galiba aldırmıyorsunuz?
  Sevdiğiniz kişiyle oturup tüm endişelerinizi ve soru işaretlerinizi açıkça paylaşmalısınız. Neden sizi anlamayacağını düşünüyorsunuz ki?
  Balık (19 Şubat - 20 Mart)
  Bir iş arkadaşınızın problemini halletmek için başka insanlarla konuşmanız ve aracılık yapmanız gerekebilir. Her zamanki diplomatik tavrınızın bu problemi halletmekte de çok işe yaradığını göreceksiniz. Arkadaşınız size minnettar olacak.
  Yeni arkadaş olduğunuz karşı cinsten birinin size kişisel ilgi duyduğunu görmek sizi sakın şaşırtmasın. En kısa zamanda size aşkını itiraf edebilir, hazırlıklı olmalısınız.

+ Konu Cevapla
9 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375