+ Konu Cevapla
91 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... SonuncuSonuncu
451 den 455´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #451
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  19 Temmuz 2010

  Sevgili Koç,

  Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşabileceğiniz durumların büyük bir çoğunluğu da sizin için olumludur. Çıkabilecek olan minik sorunlaraysa aklınızı kullanarak çabucak çare bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle oluşturmanız olası olan macera ya da flört gibi şeylerde fevkalade başarılısınız. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa onda da eskisinden daha mutlu duruma girebilirsiniz. Bugün ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Eğer siz bir kadınsanız bir kadın arkadaşınızın size ait bazı sırları sağa sola yayması da olasıdır. Siz evli bir kadınsanız evinizde çok hızlı müdahale edilmesi gereken bazı durumlar olabilir. Bu durumlar bazı planlarınızı ertelemenize ya da gecikmenize de sebep olabilir.

  Sevgili Boğa,

  Bugün Bazı ödemeler yapmanız gerektiği takdirde bunlar ne olursa olsunlar son derece dikkatli davranmalı, verirken de alırken de paranızı saymalı ve ödemelerinizi muntazam şekilde belgelemelisiniz. Bundan başka bugün kimseye eşyalarınızı ödünç vermemeniz gerekiyor. Eğer bazı eşyalarınızın başkaları tarafından kullanılmalarına izin verirseniz, söz konusu eşyalarınızın hasar görmeleri çok mümkündür. Eğer siz çalışan bir kimseyseniz ilerde önemli kazançlar getirebilecek olan yeni yeni konularla karşılaşmanız olasıdır. Eğer ailesine veya eşine dayalı olarak yaşayan ya da okuyan bir kimseyseniz elinize geçen para ya da harcama imkanlarınızda bir artış olabilir. Siz çalışan bir kimse bile olsanız, gezip eğlenmeye çok uygun bir yapıdasınız.


  Sevgili İkizler,

  İş hayatınızda biraz ihtiyatlı davranmalısınız. Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir. Aslında hiç bir kötü niyetiniz olmayabilir fakat sözlerinizi kontrol edemezseniz yanlış izlenimler uyandırırsınız. Bu yüzden bazı kimseler aşırı alıngan tutumlara girerek size kırılabilirler ve sizin nedenini anlamadığınız bir soğuk atmosfer yaratabilirler. Sizinle uğraşan birisine önemli bir ders vermeniz ya da onun hakkında ne yapacağınıza karar vermeniz olasıdır. Bugün karşılaşacağınız şeyler size, sizinle uğraşan kişi hakkında önemli bilgiler verebilirler ve bu bilgileri kullanarak söz konusu kişiyi oldukça sarsabilirsiniz. Gününüz oldukça hareketli geçip, sizi birden fazla işle ilgilenmek zorunda bırakabilir.


  Sevgili Yengeç,

  Duygusal ilişkilerinizde dikkatli olmanız şartıyla başarılı ve mutlusunuz. Eğer yalnız bir insansanız çevrenizden olmayan birisi aniden hayatınıza girebilir. Süregelen bir ilişkisi olan bir bekarsanız birlikte olduğunuz kimse eskiden beri bildiği bir yalanınızı ya da ondan sakladığınız birşeyi yüzünüze vurabilir. Bunu yapması için bazı sebepleri olabilir ve onunla asla bunun münakaşasına girmemeli, bugünü geçiştirmeye çalışmalısınız. Bugün fazla dikkat çekici olabilirsiniz. Bazı kimselerde hayranlık uyandırken bazılarının da size garezi olduklarını görebilirsiniz. İşbirliklerinden, ortaklıklardan ve benzeri durumlardan kazançlı çıkabilirsiniz. Eskiden kalma bazı belirli sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Mantığınızı kullanır ve zorluklara dayanmayı bilirseniz kazançlı çıkabilirsiniz. Geçiştirici tedbirlerle yetindiğiniz takdirdeyse aynı konunun dönüp dolaşıp, gene karşınıza çıkacağını bilmelisiniz.

  Sevgili Aslan,

  Fazla tanımadığınız kimselerle bir aradayken duygularınızı belli etmemeli ve sakin görünmelisiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı değişiklik planlarınız varsa bu dönemde yeni ilişkiler denemeye uygun olmadığınızı ve özellikle de bugün bu tür teşebbüslerden kaçınmanız gerektiğini unutmamalısınız. Eski şartların devam etmesi sizin için daha elverişlidir. Karalarınızı kendiniz vermelisiniz. Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız dava iyi olabilir. Bugün, daha önce emek verip sonra bir kenara bıraktığınız bir iş gene ön plana çıkabilir fakat bu sefer bu konudan kazançlı çıkabilirsiniz. Aslında kötü durumda değilsiniz fakat bugün duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.

  Sevgili Başak,

  Siz bir kadınsanız bugün karşı cins üzerindeki çekim gücünüzde önemli artışlar olabilir. Eğer bir beraberliğiniz varsa ya da bir beraberlik düşünüyorsanız bu ilişkiyi son derece mutlu hale getirebilirsiniz. Siz yalnız bir erkekseniz, bir maceraya atılabilir ya da gerçekten sevebileceğiniz bir kadınla karşılaşabilirsiniz. Eğer evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir erkekseniz bazı ufak sorunlar olabilir fakat bunlar çabuk düzelecek şeylerdir. Akşam saatlerinde mutlaka birlikte olduğunuz kimseye uymanız ve asla tartışmamanız gerekir. Her işiniz başladıktan sonra umulmadık derecede kolaylaşabilir. İlişkileriniz tam olarak düzgün olacağı gibi şansınız da oldukça açık. Bütün bu güzel durumlara karşılık, bazı yanlış kararlar alabilirsiniz.


  Sevgili Terazi

  Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşacağınız durumlar ilk anlarda size biraz karışık gelebilir ve bazı şeyleri halledebilmek için yorulmanız gerekebilir. Bununla beraber ilk etki geçtikten sonra herşeyin kolaylaştığını ve durumun düzeldiğini göreceksiniz. Bu durumu sadece yukarda belirtilen türde sorunlarla ilgili olarak almayın. Bugün ilgilendiğiniz hemen hemen her işte aynı durumla karşılaşabilirsiniz. Kafanızdaki duygusal sorunları bir karara bağlayabilirseniz her alanda çok daha rahat hareket edebileceksiniz. Eğer etkilemek istediğiniz bazı kimseler varsa ki, bu kimseleri hangi alanda etkilemek isterseniz isteyin ve cinsiyetleri ne olursa olsun, onlarla yüzyüze görüşmeniz son derece faydalı olabilir.

  Sevgili Akrep,

  Uzun vaadeli planlar yapmaya, uzun yolculuklara ve çevreden teşvik görmeye açık olduğunuz bir zamandasınız. Çevrenizde sizi beğenen bir çok kimse olabilir fakat bu kimselerle oluşabilecek bir arkadaşlığın sonradan hoşunuza gitmemesi de olasıdır. Diğer alanlardaysa sizin için aşırı şanslı bir gün. Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğuk kanlı ve yapıcıdır. Direnciniz yüksektir. Mutluluk ve coşkunluk hisleri içindesiniz. Bu zamanda size memnuniyet verebilecek olan bir çok olay ya da şeyle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Neşelisiniz. Uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz.  Sevgili Yay

  Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Politik tutumlar içinde olmanız ve nabza göre şerbet vermeniz gerekiyor. Genel hayat kalıbınızda ve işinizde değişiklikler olabilir. İlişkileriniz güvensizdir. Zehirlenmelere ve mikrobik hastalıklara açıksınız. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenize olan davranışlarınızda saygısızca davranma meylindesiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, hayattaki amaç ve hedeflerinizi değiştirebilir, yenilerini de bütün gücünüzle izleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız.

  Sevgili Oğlak,

  Size çok gereken birşeylere sahip olmanız olasıdır. Şansınızın son derece iyiye yöneldiği bir dönemdesiniz. Elinize para geçebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kimselerle birlikte bir iş de yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz. Böyle bir ortamda sizden bazı işler isteyebilirler. Konuyu incelemeyi sonraya bırakmanız doğru olmaz. Kendinize güvenin ve yeni çıkan her işi üstlenin. Eğer siz evli ya da sürekli birberaberliği olan bir kadınsanız Geçtiğimiz günlerde birlikte olduğunuz insanı iyice kızdıracak ve kendinizden uzaklaştıracak davranışlarınız olmuş olabilir. O bunlara o zaman tepki göstermemiş olabilir fakat unuttuğunu zannetmeyin.


  Sevgili Kova,

  Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri aşırı dırdırcı davranmanızdır. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Bazı durumlar sizin için artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Aslında verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır. Evli bir insansanız ve eğer isterseniz evlilik ilişkilerinizi düzene sokmaya muktedirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün maddi açıdan şanslısınız Hangi konu olursa olsun yeni teşebbüslerde bulunmaktan korkmayın. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkekten, bilinçaltı seviyenizde bazı önemli istekleriniz olabilir. Bunlar bugün açığa çıkabilirler.


  Sevgili Balık,

  Bu sıralarda başlatacağınız maceraların pek de uzun ömürlü olamayacaklarını bilmelisiniz. Ayrıca bu gibi konularda dikkati çekmeniz bazı kimselerin sinirlenmesine ve aleyhinizde dedikodu üretmelerine de sebep olabilir. Herşeyi iyimserlikle karşılamalı ve söylentilere fazla aldırış etmemelisiniz. Bugün sağlık olarak sadece sindirim sisteminiz biraz zayıf olabilir. Fırsatları görüp, değerlendirebilecek ve istediğiniz bir, iki şeyi de elde edebileceksiniz. Eğer siz çalışan bir kimseyseniz bugün üstünüz konumunda olan birisi size karşı çıkabilir. Bu kimse akıllı ve tecrübeli birisi olacağı için sizi etkisi altına alarak fikirlerinizin değişmesine sebep olabilir.

 2. #452
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  20 Temmuz 2010

  Sevgili Koç,

  Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşabileceğiniz durumların büyük bir çoğunluğu da sizin için olumludur. Çıkabilecek olan minik sorunlaraysa aklınızı kullanarak çabucak çare bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle oluşturmanız olası olan macera ya da flört gibi şeylerde fevkalade başarılısınız. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa onda da eskisinden daha mutlu duruma girebilirsiniz. Bugün ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Eğer siz bir kadınsanız bir kadın arkadaşınızın size ait bazı sırları sağa sola yayması da olasıdır. Siz evli bir kadınsanız evinizde çok hızlı müdahale edilmesi gereken bazı durumlar olabilir. Bu durumlar bazı planlarınızı ertelemenize ya da gecikmenize de sebep olabilir.


  Sevgili Boğa,

  Bazı konularda size oldukça işe yarar fikirler verebilirler. Bunları değerlendirmelisiniz. Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalısınız. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Eğer ebeveynleri ile oturan bir gençseniz, ailenizin sizden isteyecekleri şeylere itirazsız uyarsanız onları sevindiririrsiniz. Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız fakat hiç hesapta olmayan bir kadın birden bire ortaya çıkabilir. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. Siz bir kadınsanız, Yapmayı düşündüğünüz şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda var.


  Sevgili İkizler,

  Eski bir arkadaşınızla ilgili üzüntüleriniz olabilir. Hiç bir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın. Planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında hareket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız. Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız hareketlenecektir. Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Çevrenin uyarı ve tavsiyelerine boş verecek bir günde değilsiniz. Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız. Aile ilişkilerinizde bazı tartışmalar yaşamanız olasıdır. Süregelen duygusal ilişkilerinizde Bir yanlış anlaşılmadan dolayı duygusal ilişki içinde olduğunuz kişi ya da eşiniz tarafından kırılabilirsiniz. Aslında ne kastettiğinizi izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.  Sevgili Yengeç,

  Sizi uğraştıran ve gizliden gizliye korkutan konuları birisinden yardım görerek halledebileceksiniz. Kendi ortamınızdan fazla uzaklaşmamalısınız. Yapmak istediğiniz çok önemli ve yorucu bazı şeyler çıkabilir. Kendinizi hazır tutmalısınız. Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. Kaybedilmiş savaşların hesabını yapmaktan vaz geçmelisiniz. Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor. Duygusal açıdan artan hassasiyetiniz nedeniyle çevrenizdeki olaylardan çok çabuk etkilenebilirsiniz. Kendi planlarınızı gerçekleştirmek için yapacağınız teşebbüsler sonuçsuz kalabilir. Karşı cins ilişkilerinizde ihanet değilse bile, aldatılmaya ya da atlatılmaya uygun yapıdasınız. Bir arkadaş toplantısında önemli kararlar alabilirsiniz. Bir arkadaşınızın bir ricası olabilir.

  Sevgili Aslan,

  İşinize yoğunlaşmanızdan dolayı aşk hayatınız ikinci planda kalıp, gerileyebilir. İnsanlar hakkında yargıda bulunurken de tarafsız olmaya gayret etmelisiniz. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe karşı, bilinçaltı seviyenizde büyük bir öfke birikimi olabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bugün bazı şeyler öğrenmeniz ciddi düşünceler içinde olmanız da olasıdır. Sıkıcı ve uğraştırıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vaz geçmelisiniz. Ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı önleyemeyebilirsiniz. Sizi arayan birisi ile kontak kuramazsanız sonradan oldukça üzülebilirsiniz. İçinizden tembellik yapmak gelebilir fakat yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.


  Sevgili Başak,

  Bir konu üzerinde çok ciddi olarak düşündükten sonra onun verimsiz olduğuna karar verip vazgeçebilirsiniz. Yeni bir aşk ilişkisine girmeniz ya da en azından sizi heyecanlandıracak ve bir flörte başlamanız olasıdır. Özellikle bugün başkalarının işleri ile ilgilenmemelisiniz. Bu dönemde aşk hayatınız biraz durağan olacaktır. Önemli bir işi halletmek için uzak bir yere gitmeniz olasıdır. Zor ya da sıkıcı bir yolculuk yapmanız mümkündür. Kaderin döngüsü bugün sizi atılımcı ve cesur yapabilir. Ne olursa olsun özel ilişkilerinizle ilgilenmemeniz gerekiyor. Akşam satlerinde kalabalık bir ortamda istediğiniz kimselerle birlikte olmanız olasıdır.  Sevgili Terazi

  Fazla hareketli bir dönemdesiniz . Yeni ve reddetmesi güç teklifler alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları muhakkak değerlendirin. Evli ya da beraberliği olan bir insansanız bugün ilişkilerinizde sabırlı olmanızı gerektiren bir durumla karşılaşabilirsiniz. Önceden planlanmış bir programın gerçekleşmemesi ya da ertelenerek gerçekleşmesi gibi bir durum olabilir. Başka sıkıntıların ilişkinizi etkilemesiyle ortaya çıkabilecek olası bir tartışmaya karşı dikkatli olun. İşveren veya yönetici konumunda olan birisiyseniz yeni alanlara açılma gereği hissedebilirsiniz ama kararsızlığınız ve karşı tarafa güvensiz tutumlarınız anlaşmazlıklara yol açabilir.

  Sevgili Akrep,

  Bugün kendinize haddinden fazla güvenip içgüdülerinizin arzuladığı şekilde davranabilirsiniz. Ancak ilerde pişman olacağınız çıkışlar yapmaktan kaçının. Eğer siz bir işveren ya da yöneticiyseniz daha önce yapılmış bir hatayı veya önemli bir pürüzü halletmek konusunda becerikli şekilde hareket edebilecsiniz. Çalışmayan bir kimseysniz sizde kaygı uyanduran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebileceksiniz. Evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir kimseyseniz, yapmak istediğiniz bazı şeylerle ilişkileriniz arasında karar vermek zorunda bırakılabilirsiniz. bir insansanız bugün dostlar aracılığı ile güzel bir tanışma yaşayabilir ve ümitlenebilirsiniz.  Sevgili Yay

  Yakın çevreden biriyle yapacağınız görüşmeden eniyi sonucu elde edebilirsiniz. Çalışmayan bir insansan ya da öğrenciyseniz meşgul olduğunuz alanlarda atak ve rahat olursanız memnun edici sonuçlar alabilirsiniz. Maddi olarak değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür. Çalışan bir insansanız çalışmalarınızın karşılığını takdir görerek alabilir ya da hayatınızın girişiminde bulunmanız konusunda iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Evliyseniz ya da süregelen bir beraberliğiniz varsa, ilişkilerinizde bir tartışmaya girmeniz ve herşeyi kestirip atmanız olasıdır. Bu nedenle gergin hallerinizi eşinize yansıtmayın.


  Sevgili Oğlak,

  Bugün, maddi olarak bir şeyin iyi hesabını yapmanız ve göründüğü kadar karlı olup olmadığını anlamaya çalıştığınız bir gün olabilir. Siz bir işverenseniz gene maddi olarak iyi bir yatırımın hesaplarına girebilirsiniz. Ancak özellikle yakın dostlar ya da akrabalarla girişilen işlerde beklemediğiniz bir engelle karşılaşabilirsiniz. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan bir kimseyseniz bugün ilkbaharı yaşayabilirsiniz. Ancak duygusal iniş çıkışlara dikkat etmeli ve eşinizin zaman zaman sizinle aynı eğlence anlayışında olmayabileceğini normal karşılamalısınız.  Sevgili Kova,

  Çalışmayan bir insan ya da öğrenciyseniz ilgilendiğiniz konularda iyi sonuçlar alabilir ve başkalarından yardım görebilirlersiniz. Duygusal konularda, evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir insansanız bugün yapmak istedikleriniz ile sizden beklenenler arasında kalabilirsiniz. Parasal açıdan şanslısınız. Karşı cins ilişkilerinde hoşunuza gitmeyecek olan gelişmeler olabilir. Para ve iş konularına gelince. Maddi olarak bir şansı kullanabilirsiniz. Ayrıca çok arzu ettiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Fikirlerinizle ve olaylara yaklaşımlarınızla çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz. İşyerinizde olumlu gelişmeler kaydetmeye devam edeceksiniz.


  Sevgili Balık,

  Bugün aradığınız fırsat karşınıza çıkabilir. İnsanlardan hemen etkilenebiliyorsunuz. Bir münakaşaya karışmanız ya da aşırı gayret sarfetmeniz gereken bir işe girişmeniz olasıdır. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır. Son zamanlardaki ilgisizliğinizden dolayı birlikte olduğunuz kimsenin iyice morali bozulmuş olabilir. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz. Evliyseniz, eşinizle beraber bütün hayatınızı etkileyebilecek bir konuda karar vermeniz olasıdır. Eğer bekarsanız bugün evlilik konusu gündeme gelebilir. Yalnızsanız, dışardan bakınca uygunsuz gibi görünse bile çok güzel bir duygusal ilişkiye başkayabilirsiniz.

 3. #453
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  21 Temmuz 2010

  Sevgili Koç,

  Bugün sağlığınızla ilgili bir problem yaşayabilirsiniz. Bunun üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan kurtulacaksınız. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız. Çevrenizde sizin görüşünüze göre fazla önemli olmayan, karşıcinsten birisi var ve size karşı içten içe yakınlık duyuyor. Eğer biraz girişken olabilirseniz bu kişiyle yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Öğreneceğiniz bazı şeyler size büyük bir güç verebilirler. Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda olabilirsiniz.


  Sevgili Boğa,

  Bugün cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınlarla daha iyi anlaşır ve dostluk ilişkileri geliştirebilirsiniz. Biraz süs ve lükse düşkünleşmeniz olasıdır. Sanat aktiviteleri size daha çekici gelebilir. Maddi durumunuz güçlüdür. Bugün, siz bir erkekseniz aktivitenizde yükselme olacağı gibi çevrenizde bir çok kadın da bulunabilir. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisi geliştirmeniz ya da mevcut olanı mükemmel hale getirmeniz olasıdır. Siz bir kadınsanız bu dönem içinde önemli konumda olan bir erkek size aşık olabilir.


  Sevgili İkizler,

  Önemli konumlardaki insanlardan destek görmeye başlayabilir ve istediklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Bu dönemde para sahibi olmanız, ekstradan kazançlar elde etmeniz de olasıdır. Elinizdeki parayı sizin için çok gerekli birşeye yatırma imkanıyla karşılaşacaksınız. Sevdiğiniz kimselerle beraber iyi vakit geçirebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Hayat size bazı zevkli sürprizler hazırlıyor. Gerek iş, gerek aşk hayatınızda mutluluk getirebilecek ani kararlar alabilirsiniz. Hayatınızı pozitif yönde etkileyebilecek olan bazı haberler duyabilir veya bilgiler edinebilirsiniz.  Sevgili Yengeç,

  Bugün zihniniz epeyce açık olacak ve hızlı kararlar alabileceksiniz. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Çok yeni ve harika fikirleriniz olabilir. Yani kimselerle tanışabilirsiniz. İş ilişkilerinizde ve alış veriş konularında şanslısınız. Bugün iş değiştirme ya da mevcut işinizde aşırı yükselme planları yapmanız olasıdır. Hayat şartlarınızda düzelme olabilir. Eğer daha önceden bazı sağlık sorunlarınız varsa bugünden itibaren bunlardan kurtulacaksınız. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ya da davet sizi oldukça sevindirecektir. Uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir. Mutlu fakat geçici beraberlikler yaşayabilirsiniz. Eski dostlarınız sizi arayabilirler.

  Sevgili Aslan,

  Bugün eğlence, tatil, müzik ve sanatla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Bu tür aktiviteler sizi cezbedebilir. Para konularında oldukça şanslısınız. Bunların dışında aşk hayatınızda da aşırı derecede şanslı olduğunuzu söylemek gerekir. Spor aktiviteleri ile her zamankinden daha fazla ilgilenebilirsiniz veya en azından uzun yürüyüşlere çıkma ihtiyacı duyabilirsiniz. İyimser bir yapıya girmeniz ve bu iyimserliğinizin mükafaatını görmeniz olasıdır. Hayata çok olumlu gözlerle bakacağınız için çevrenizdeki sizinle ilgili olmayan anlaşmazlıkları bile düzeltebilecek yapıda olacaksınız.

  Sevgili Başak,


  Umulmadık kaynaklardan iyi haberler ya da hediyeler alabilirsiniz. Yapıcı ve iyimser düşüncelere sahipsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey kilo almaya eğilimli olmanızdır. Yemeklerde aşırıya kaçmadan bunu kontrol altında tutmaya çalışın yeter. Bu dönemde işveren ya da baba gibi otorite figürleri ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren olaylar yatışıyorlar hatta biraz avantajlı duruma da girebilirsiniz. Acelecilik yanınız biraz daha dengelenmiş durumda olduğu için bugünkü işlerinizde daha verimli olabilir hatta daha çabuk sonuç alabilirsiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun, kadınlarla olan dostluk ilişkileriniz verimlidir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimlisiniz.  Sevgili Terazi

  Bugün aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bazı tutumlarınız onlardan birisini fena halde kızdırıyor olabilir. Kırıcı bir durumun meydana gelmesi ya da gelmemesi sizin yönünüze bağlıdır. Siz bir kadınsanız bugün bir erkeğin duygusal yakınlığı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum hoşunuza gidecek ve kesin bir karar vermeseniz bile hoş vakit geçireceksiniz. Siz bir erkekseniz oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Oradan oraya gitmek bütün zamanınızı alabilir. Yapacağınız konuşmalarla önemli birisini kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

  Sevgili Akrep,

  Diğer insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilir ve eskilerini pekiştirebilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz uyumludur. Giyim veya süs eşyaları alabilirsiniz. Bugün hoşa gidecek hediyeler de alabilirsiniz. Hür ve bağımsız olmak istekleri içindesiniz. Çevrenizde ve işinizde yenilikçi tutumlar içinde olabilirsiniz. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan buluş veya fikirler üretmeniz mümkündür. Herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz. Bu zamanda uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir. Mutlu fakat geçici beraberlikler yaşayabilirsiniz. Eğer daha önceden bazı ufak sağlık sorunlarınız varsa bugünden itibaren bunlardan kurtulacaksınız.


  Sevgili Yay

  Bugün hedeflerinize ulaşmak için büyük bir itilim duymanız ve planlarınızı gerçekleştirmek için her yola başvurmanız mümkündür. Ancak bazı olumsuz davranışlarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların kırılmasına neden olabilirsiniz. Hatta yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostlarınızdan bazılarını da kaybedebilirsiniz. Yeni fikir ve planlara açıksınız. Bugün davetleri kabul etmemeniz gerekiyor. Davet edildiğiniz bir yerde bir tatsızlık yaşamanız olasıdır. Maddi açıdan varolan sorunların çözümlenmesi, sosyal etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır. İmkan bulursanız çevrenizden uzak olmanız sizi istemediğiniz kimselerle karşılaşmaktan kurtarabilir. Size söylenilen her söze inanmayın.  Sevgili Oğlak,

  Bugün son derece karışık bir durumla karşıkarşıya kalabilirsiniz. Ancak kıvrak zekanızla, olumlu kararlar vererek bu sorununuzu çözeceksiniz. Eğer yalnız bir insansanız bugün yeni arkadaşlıklarla ilgili bazı gelişmeler meydana gelebilir. Fakat onlara fazla güvenmemeniz gerekiyor. Çünkü bugün başlatabileceğiniz ilişkiler iyi sonuçlanmayabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bazı konularla ilgili katı tutumlarınızdan vazgeçmeli ve daha esnek davranmaya çalışmalısınız. Ilımlı olmadığınız takdirde önemli bir işi elinizden kaçırabilirsiniz. Bugün maddi konularda da daha dikkatli olmalısınız. Bütçenizi aşan harcamalarda bulunursanız, sonradan çok pişmanlık duyabilirsiniz.  Sevgili Kova,

  Bugün iş ve sosyal çevrenizde sizi mutlu edecek bazı değişiklikler meydana gelebilir ancak maddi konularda ise beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Şimdilik gözden uzak olan pürüzler sonradan başınıza dert olabilir. Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Mantıklı düşünebilirseniz, bu sorunların hiç de çözülemeyecek kadar büyük olmadığını farkedebilirsiniz.Genel ilişkileriniz ve özel hayatınızda bazı hareketlenmeler olabilir, olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz ve bu yolculuk sizi gereğinden çok uğraştırabilir. Dostlarınız arasında bulunan bir kadına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Konuşmak ve anlaşabilmek başta size zor gelebilir fakat istediğiniz şartları elde edebileceksiniz. Karşı cinsten biri size yaklaşmak istiyor fakat fazla cesareti yok.

  Sevgili Balık,

  Bugün sevdiğiniz bir kimseyle birarada olmanız ve birlikte bazı şeyler yapmanız olasıdır. Eğer çalışan bir insansanız üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir insansanız eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok sevindirecek olan bir tutumuyla karşılaşabilirsiniz. Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak. Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaçırmaktan korkup yumuşamayın. Sonunda kazançlı çıkan siz olacaksınız.Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

 4. #454
  Üye angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 Baktabul'un Çılgını angelfbfbfb0 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2010
  Bulunduğu Yer
  İst
  Mesajlar
  143
  Tecrübe Puanı
  268598

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)
  Bugün, olumsuz etkilenmeye açık bir gününüzdesiniz. Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakabilir, dikkatli olun.

 5. #455
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  22 Temmuz 2010

  Sevgili Koç,

  Bugün sosyal çevreniz oldukça geniş olacak. Para ve statü sahibi kimselerle tanışacaksınız. Sizin için ilginç bir fırsat olabilir. Moral yönünden biraz zayıf olabilirsiniz. Bu da isteksiz ve pasif olmanıza neden olabilir. Kendinize güveninizin azaldığı bir dönem içindesiniz. Karşınızdakileri sizden daha güçlü görme eğilimindesiniz, bu yüzden bu kişilerden hemen etkilenebiliyorsunuz. Genelde etkilere daha açıksınız. Aşk hayatınızda da duygusallığınız devam edebilir. Hatta sevdiğiniz kişiye candan bağlanma eğilimindesiniz. Fakat bu yakınlıgı ve bağlılığı aşırıya kaçırabilir, fazlasıyla sıkıcı olabilirsiniz. Onun hareketliliğini kısmaya çalıştığınızın farkına varmasıyla, aranızda tartışma geçecektir. Davranışlarınıza ve sözlerinize dikkat ettiginiz sürece, olayı düzenleyebileceksiniz.

  Sevgili Boğa,

  Hareketli bir gün sizi bekliyor. Genel ilişkileriniz ve özel yaşamınız hareketlenecektir. Olaylar aniden karşınıza çıkabilir. Bu nedenle heyecanınızı kontrol etmesini ögrenmeniz gerekecek. Düşündüklerinizi ve yapmak istediklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceginiz bir dönemdesiniz. Yalnız kararsız kalmanız, olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca gecikmenize de neden olacaktır. Bu sebeple kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız. Bunun için de yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz. Bu dönem şanslı olduğunuzu ve şansınızın da sizi bir süre destekleyeceğini göreceksiniz. Olaylar beklediğinizin dışında gelişme gösterebilir. Ruhsal yönden, bazı kimselerden kendinizi uzaklaştırma eğiliminiz artacaktır. Hatta aşk ve sevgi konularını geri plana itme isteginde olabilirsiniz.

  Sevgili İkizler,

  Bugünün erken saatleri bir hayli sıkıcı geçebilir. Ama akşama doğru rahat ve huzurlu bir dönem başlayacaktır. Kendinize hakim ve arzularınızın bilincinde olacaksınız. Çalışma isteğinizin artması ile olaylara bakışınız yeniden değişebilir, Sabrınız ve gücünüz yerine gelecektir. Sorumlulıık duygunuzun yeniden kabarması ile iş hayatınız ve aile yaşamınız düzene giriyor. Çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız. Yine bu günün özelliği, yaşlı kişilerle ilişkilerinizin düzenli olması ve başarılı diyaloglar kurabilmeniz olacaktır. Bugün yakınlarınızdan birisinin mutlu gününü kutlayabilirsiniz. Ailece katılacağınız bir davette ise hoş vakit geçirme olanağı buluyorsunuz. Bu gelişmelerin dışında kişisel istekleriniz artabilir.

  Sevgili Yengeç,

  Bazı işlerinizin hallolması için, özel ilişkilerinizi kullanma eğiliminde olacaksınız. Hatta yeni tanıştığınız bazı kimselerle ortak girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizinle aynı fikre sahip kişilerle beraber olma isteğiniz ve beraber oluşturulan konularda çaba harcama arzunuz yoğunluk kazanacak. Hedefe ulaşmak için birleşme arzunuz da ön plana çıkıyor. Arkadaşlık nişan ve evlilik gibi konular gündemde olacaktır. Aile ilişkilerinizin de düzenli devam ettigini hatırlatırız. İş hayatınızda beklediğinizin aksine oldukça verimli ilişkiler kuracak ve grup çalışmalarına katılacaksınız. Eğer bu tür bir projeniz gündemde ise, onu hemen uygulamaya sokmaya çalışmalısınız.

  Sevgili Aslan,

  Çevrenizde yükselecek ve saygınlık kazanacaksınız. Başkaları ile fıkir alışverişi yapmaktan hoşlandığınız bir dönemdesiniz. Eğer ticaret ile uğraşıyorsanız, ticari ilişkiler ya da ortaklık kurmak için de iyi bir dönemde olduğunuzu hatırlatırız. Yine ortağınız varsa, bu dönemde ilişkilerinizi tazeleyebilir ve yeni projeler üzerinde tartışabilirsiniz. Her ikinizin de birlikte çalışması halinde veriminiz oldukça artacaktır. Bugün çalışkanlığınız ve disiplinli oluşunuz göze çarpıyor. Bunun yanında özel yaşamınızda rahat ve sessiz ortamları tercih edeceksiniz. Bu nedenle üzerine eğildiğiniz herhangi bir konuda başarılı olamamanız için hiçbir neden görülmüyor.

  Sevgili Başak,


  Bugün ekip çalışmalarında göstereceğiniz performans, üstleriniz tarafından takdirle karşılanacaktır. Maddi yönden de bu başarınızın karşılığını alacaksınız. Özel ilginizi de bu dönemde değişik hobilere yönlendirmek isteyebilirsiniz. Ev veya arsa alımı ya da kiralanması gibi konularla ilgilenmekteyseniz bunlarla ilgili bürokratik işlemlere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü gözünüzden kaçabilecek ufak bir iş, daha sonra başınızı oldukça ağrıtabilir. Aynca bugün yapacağınız bir yanlış sonucu, gelişmelerin tümünü engelleyebilirsiniz. Bu sebeple dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Fakat doğru ilerlediğinizde kazandığınız şey size avantaj saglayacak. Tüm bu gelişmelerin yanında, hırsınız özellikle de sosyal yöndeki hırsınız gündeme gelecektir. Bunun aşırıya kaçmamasına dikkat etmelisiniz.

  Sevgili Terazi

  Bugün mesleki başarılarınız öne çıkacaktır. Genel çevrenizde başarı ve itibar kazanabilirsiniz. Fakat buna paralel kişisel hırsınızın da arttığı görülüyor. İtibar kazanma fikri ve yükselme arzunuz öne çıkabilir. Bu dönemde hedefinizi takip etme hırsınız yoğunluk kazanacak. Bu sebeple de bazı başarılar elde etmeniz mümkün. Bu başarılarınızla da kendinizi çevrenize karşı kanıtladığınızı düşünebilirsiniz. Düşünceleriniz daha çok pratik yönde çalışacaktır. Sözlerinizde ise, oldukça açık olacaksınız. Hatta sizinle çekinmeden her konuyu açık bir şekilde konuşmak mümkün olacaktır. İş alanında iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Bununla birlikte haberleşme ve kısa seyahatler için uygun bir zamanda olduğunuzu hatırlatırım. Değişik organizasyonlara katılabilir ve aktif görevler üstlenebilirsiniz. Yalnız dikkatli olun size oldukça ağır bir görev yüklemek isteyebilirler. Fakat buna rağmen başarılı olabilirsiniz.

  Sevgili Akrep,

  Bugün çevrenize karşı kendinizi kanıtlama isteğiniz doğabilir. Hatta bu nedenle gergin ve sinirli olabilirsiniz. Bu dönem, sandığınızdan daha zor geçebilir. Maddi sıkıntılar bu dönemde boy göstermeye başlayacaktır. Ödemelerinizi karıştırmanız, bazılarını unutmanıza neden olabilir. Bu da maddi yönden size ek külfet getirecektir. Sezgilerinizin öne çıkması size bazı avantajlar sağlayabilir. Ama bunları doğru zamanlama ile kullanabilmeniz, bugün için oldukça zor. Tüm bu gelişmelerin aksiliğine ragmen, çevrenizle iyi irtibat kurma istemindesiniz ve çevreye karşı olumlu yaklaşımlarda bulunuyorsunıız. Ailenize ve ev yaşamında birlikte olduğunuz kimselere ise tam tersi davranışlar göstermeniz, bugünkü dengesizliginizi gösteriyor. Tüm gerginliğinizi ve sinirliliğinizi onlardan çıkarmak isteyebilirsiniz. Onların size karşı gösterdikleri anlayış ise oldukça fazla.

  Sevgili Yay

  Bir alım satım işinizin gereğinden fazla uzaması biraz canınızı sıkabilir. Fakat her türlü zorluğa rağmen direnmekte ve ısrarlı olmakta kararlısınız. Ayrıca amacınızın bilincinde olmanız, bu yöndeki gayretlerinizi artıracaktır. Sinirlerinizin de yıprandığı bu olayda, kendi kişiliginizi ortaya koyarak olayların üstüne gideceksiniz. Bunda başarılı oluyorsunuz. Biraz tartışacak ama işinizin hallolmasını da sağlayacaksınız. Kendinizi ve yaşamınızı değiştirme aşamasındasınız. Mesleğinizde umduğunuz yere uzun bir sürede ulaşacaksınız. Bu çalışma ve disiplin isteyen zor bir yol. Fakat sonuç istediginiz gibi olacaktır. Bu dönem önemli kararlar verme aşamasına gelmiş olabilirsiniz. Bu, gücünüzü mesleki kariyer ve sosyal yükselme için ayırmış olmanızdan belli. Zamanlama açısından şansınızın da yardımı ile iyi bir dönem seçtiginizi ve elinizi çok çabuk tutmanız gerektigini söyleyebiliriz.

  Sevgili Oğlak,

  Bugün işlerinizin hallolması ve istediğiniz düzene girmesi için bazı mevki sahibi kimselerle işbirliğine gitmeniz gerekebilir. Arkadaşlık ve işbirligi konularında hassas ve temkinli davranacaksınız. Ama bu konuda eğiliminiz de çok fazla. Kararlı ve disiplinli olduğunuz için başarı kazanacaksınız. Başarı gücü ve dürtüleriniz, size savaşma cesareti veriyor. Yakın çevrenizde iktidar savaşı veriliyor olabilir. Hatta sizin de güç kazanma eğiliminiz artacaktır. Bu dönemde eğer politika gibi konularla uğraşıyorsanız, başarılı olabilirsiniz. Bunun dışında güncel hayatınızda bazı bağlantılarda avantajlar elde edeceksiniz. Bu dönemde gücünüzü bilinçli kullandıgınız sürece başarısızlık olanaksızdır. Özel hayatınızda ise hareketlilik ve aktiviteler yoğunluğundan kaybedebilirsiniz.

  Sevgili Kova,

  Bugünkü, maddi yöndeki gelişmeler yaşam düzeyinizi yükseltecektir. Genelde verimli ve başarılı bir devre geçiriyorsunuz. Daha huzurlu ve rahat ortamlarda çalışmak isteyebilirsiniz. Ayrıca işlerinizin devamı için bir süre yoğun çalışacaksınız. Beklediğiniz sonuçları aldığınızda ise rahatlayacaksınız. Fakat hırsınızı kontrol edemediğinizden, kendinize aşırı yükleniyorsunuz. Bu da sağlığınızı bozacaktır. Gerginliklerden ve stresli ortamlardan uzak kalmalısınız. Yeni tanışmalar yoğunluk kazanacaktır. Özellikle eski çevrenizden birisi ile ilişkinizin tazelenmesi ve süregelen ilişkilerinizin daha da iyiye gitmesi gözlenebilir. Orijinal ve değişik fikirleriniz iş ve mesleki yaşamınıza başarı katacaktır.

  Sevgili Balık,

  Bugün kişisel becerilerinizi kullanma eğiliminde olacaksınız. Yaratıcılığınız bunlardan birisi. İyi kullanabilirseniz iş ve mesleki yönde başarı oranınızı yükseltebilirsiniz. Yine bugün yeni tanışmalar gözüküyor. Ayrıca sanatsal eğiliminizde de artış olabilir ve bu yönde aktif olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, bu devreden yararlanmanızı tavsiye edebiliriz. Değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir. Ama genelde isteklerinize ulaşabileceksiniz. Tabii ki, bunun için harekete geçmeniz gerekiyor. Hatta yeni bir yaşam periyoduna başlayabileceginizi de söylemeliyiz. El becerileri gerektiren ve pratik işlerde de başarı kazanabileceğinizi unutmayın. Yaratıcılığınızı da bu devre verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz bir hayli orijinal olabilir. Bunları dost ve arkadaşlarınıza açmakla kalmayın.

+ Konu Cevapla
91 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375