+ Konu Cevapla
92 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... SonuncuSonuncu
456 den 460´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #456
  Süper Üye Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü Baktabul'un Çılgını Neşe Böcüğü - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2010
  Bulunduğu Yer
  Ankara ;)
  Mesajlar
  227
  Tecrübe Puanı
  11081966

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  Wuuw süper paylaşım
  teşekkürler (=

 2. #457
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  23 Temmuz 2010

  Sevgili Koç,

  Özellikle ilgilendiğiniz biri varsa ve bugüne kadar herhangi bir girişimde bulunmadıysa emin olun bunu çekindiği için yapamıyor. İster kadın ister erkek olun size açılmak isteyip de bir türlü açılamayan bu insanın üzerine gidip size karşı olan duygularını belli etmesini sağlarsanız çok kısa bir sürede aradığınız aşkı bulduğunuzu anlayacaksınız. Fiziksel olarak son derece aktifsiniz. Gönül ilişkilerinizde sizi alt etmeye çalışan rakipleriniz için kendinizi boşuna üzmeyin çünkü onları rahatlıkla ezip geçebilirsiniz. Ayrıca bir erkekten de beklenmedik bir destek ya da yardım alabilirsiniz. Süregelen bir beraberliğiniz varsa ya da evliyseniz eşiniz veya sevdiğinizle hoş anlar geçirebilir, uzun süredir hissetmediğiniz duyguları yaşama fırsatı bulup paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz.


  Sevgili Boğa,

  Vereceğiniz kararlar çevrenizdeki insanları da ilgilendiriyorsa bu kişilerin durumlarını, beklentilerini veya ihtiyaçlarını da dikkate almanız daha doğru bir yaklaşım olabilir. Bugün kafanız pek rahat olmadığı için doğru kararlar verecek durumda değilsiniz. Bu dönemde yanlış insanlarla arkadaşlıklar kurabilir, yanlış işlere kalkışabilirsiniz. Ancak önünüze çıkan fırsatları kendi aleyhinize ya da lehinize çevirmek tamamıyla sizin elinizde. Çevrenizdeki bazı kişilerin kötü niyetli yaklaşımlarına maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle bu tür insanlardan uzak durmanız gerekiyor. Ayrıca iyi niyetli yaklaşımlarınız da bazı kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Bazı durumlarda iyilikten maraz doğar sözünü hatırlamanızı tavsiye ederiz. Bu yüzden iyilik yapacağım derken başınızı derde sokabileceğinizi bir kez daha hatırlamanızda yarar var. Bırakın herkes sorununu kendi başına halletmeye çalışsın.

  Sevgili İkizler,

  Son zamanlarda aşk hayatınızda kaydettiğiniz gelişmeler oldukları yönde yani olumsuz ya da olumlu devam edecekler. Zaman zaman yersiz kıskançlık krizlerine kapılıyor olmanız ilişkinizin tadını biraz kaçırıyor olsa da kısa sürede dengenizi yeniden sağlamayı başarıyorsunuz. Kendinizi boşuna üzüyorsunuz bazen de gerçeklerden uzaklaşıp anlamsız kuşkulara kapılıyorsunuz. Bu durumunuzu sevdiğinize yansıtmadığınız sürece ilişkinizde herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Eğer yalnız bir insansanız tanışacağınız bir kişiden etkileneceksiniz. Bu kişiyle ilişkiniz sürekli bir hal alırsa önümüzdeki günlerde ona aşık olabilirsiniz. Etrafta size rakip olabilecek kişilere dikkat edin ve asaletinizi asla bozmayın. Nasıl olsa aşkta kazanacak taraf siz olacaksınız. Duygularınıza ve sezgilerinize güvenmekten de asla vazgeçmeyin.

  Sevgili Yengeç,

  Çevrenize karşı aşırı sinirli bir yapı sergileyebilirsiniz. Bu zamana kadar bastırdığınız ya da sizin bile farkında olmadığınız duygularınız bir an da açığa çıkabilir. Yakınınızda bulunan dost veya akrabalarınızla aranızda anlaşmazlıklar veya sürtüşmeler olabilir. Kardeşiniz varsa kardeşinizden gelebilecek sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yorucu ve zorlu bir mücadelenin içine girebilirsiniz. Üzerinizde kötü etkiler bırakabilecek kırıcı bir kavga edebilirsiniz. Ayrıca çevrenizde bulunan bir erkekten kaynaklan sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu olumsuzluklara rağmen duygusal yönden çok şanslısınız. Eğer yalnız bir insansanız yeni bir aşk ilişkisine girebilirsiniz.

  Sevgili Aslan,

  Sebepsiz bunalımlar ve can sıkıntılarınız olabilir. Aniden hayatınızda çok fazla değişiklik yapma isteği duyabilirsiniz. Hatta bu isteklerinizi hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün geleceğe dönük planlar yapmanız ve ne istediğinize biran önce karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca gün içinde gerçekleştirmek istediğiniz köklü değişikliler üzerinde bol bol düşünme fırsatı bulabilirsiniz. Neticede vereceğiniz kararların sizin için oldukça olumlu sonuçları olacaktır. Enerjinizi boş yere harcamaktan artık vazgeçin. Size birşey kazandırmayacak uğraşlardan uzak durun. Yaratıcı yönünüzü geliştirebileceğiniz ve rahatlamanızı sağlayacak konulara hayatınızda daha çok yer verin. Yalnız bir insansanız yeni bir ilişki yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın. Her an hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer evliyseniz ya da sevgiliniz varsa ona sadık kalmaya çalışın çünkü yıldızlar küçük kaçamaklar yüzünden başınızın derde girebileceğini söylüyorlar.


  Sevgili Başak,

  Bugün yıldızların üzerinizde olan etkileri kendinizi daha çekici hissetmenizi sağlayacak. Yeni ilişkiler için gelebilecek tekliflere hem açık olacaksınız hem de bu kişilere duygularınızı ve beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Ancak aşk ilişkilerinizde bazı şanssızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi duygusal açıdan yanlış anlayabilmeniz ihtimalleri sözkonusu olduğundan duygusal olarak yıpranma tehlikesi ile karşı karşıyasınız. Bu nedenle acı çeken taraf olmamak için temkinli davranmanızda fayda var. Bu yüzden biz de size daha fazla acı çekmemeniz için asla karşınızdaki kişiye verebileceğinizden fazlasını vermemenizi öğütlüyoruz.


  Sevgili Terazi

  Beraber olduğunuz insanla ilişkinizin gidişatı ile ilgili oturup konuşma zamanı gelmiş olabilir. Farkında olmadan sevdiğinizin hayatını bir anda olumsuz yönde etkilemeye başlamış olabilirsiniz. Eğer bu kişiyi kaybetmeyi göze alamıyorsanız kendinize çeki düzen vermek için geç kalmış sayılmazsınız. Tabi ki bu bahsedilenler herkes için geçerli değildir Beraberliğinden mutlu ve memnun olan bir kimseyseniz bunları sakın üzerlerine alınıp tedirgin olmayın. Sadece eşinizle ya da sevgilinizle birtakım anlaşmazlık ve huzursuzluklar yaşıyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bir beraberliği olmayan, yalnız bir kimseyseniz bugün doğru insan olduğunu düşünebileceğiniz yeni birisiyle tanışabilirsiniz.


  Sevgili Akrep,

  Kendinizi herzamankinden yalnız hissediyor olabilirsiniz. Siz de biliyorsunuz ki bu yalnızlığınızın sorumlusu yine sizsiniz. Etrafa karşı biraz daha ilgili davranarak ve bir takım sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Kafanız sevdiğinizle ilgili bir çok soru işaretiyle dolu. Birtakım ciddi kararlar vermek istiyorsunuz ama tereddüt ediyorsunuz. Hemen karar vermemekte haklısınız. Eğer ilişkinizi daha fazla devam ettirmeyi düşünmüyorsanız çok fazla tereddüt edip zaman kaybetmenizin de bir anlamı yok. Ancak ilişkinizde hatalı olan tarafın siz olma ihtimalini de unutmamalısınız. Belki de kendisine çeki düzen vermesi gereken kişi sizsiniz. Gözden kaçırmamanız gereken bir diğer noktada ilişkileriniz sırasında yakın çevrenizin söylediklerinden çok etkileniyorsunuz. İşleri biraz oluruna bırakmaya ne dersiniz?

  Sevgili Yay

  Beraber olduğunuz.kişiden biraz sıkılmış olabilirsiniz. Oysa ki beraberliğinizi monotonluktan kurtaracak yeni fikirler bulabilir, birlikte eğlenceli şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Ne yazık ki eleştirilere tahammül edemeyeceğiniz hassas bir dönem geçiriyorsunuz. çevreye karşı ilgisizlik ve konsantrasyon güçlükleri çekebilirsiniz. Bu tatsız durumlar aslında uzun süredir yaşadığınız ortamdan uzaklaşma isteğinizden kaynaklanıyor Her ne kadar bu yüzden biraz huzursuz olsanız bile çok kısa bir sürede rahatlayacaksınız. Yeni tanışacağınız kişlerden kolayca etkilenebilirsiniz. Duygusal yönden inişli ve çıkışlı bir dönem geçireceğiniz için yeni bir ilişkiye girmemek sizin için daha doğru olacaktır.

  Sevgili Oğlak,

  Yalnız bir insansanız yeni bir aşka kalbinizi çoktan açmış bekliyorsunuz. Artık gelip geçici bir ilişki yerine çok daha ciddi derin hisler paylaşabileceğiniz bir insanın hayatınıza girmesini istiyorsunuz. Bugün sizin için hareketli ve tatmin edici olabilir. Eğer bir beraberliğiniz varsa bu dönemlerde ilişkinizde daha rahat ve doğal bir iletişiminiz olabilir. Zaman zaman kıskançlık krizlerine girme olasılığınız yüksek olduğu için yaşadığınız mutlu anları bir anda kendinize zehir edebilirsiniz. Yer yer kapıldığınız şüphelerin size ve ilişkinize zarar verebileceğini asla aklınızdan çıkarmayın. Kafanız çok yoğun olduğundan sorunlarınıza çözüm bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Çevrenizde her zaman sizi destekleyip yardımcı olmak isteyen dostlarınızın olduğunu unutmayın.

  Sevgili Kova,

  Bugün söyleyeceğiniz ufak tefek yalanlar başınıza büyük dertler açabilir. Bunu alışkanlık haline getirmeden bırakmanızda fayda var. Çevrenizdeki dostlarınız aşk hayatınızdaki mutluluğunuz için size destek olup yardım edecekler. Onların aşk hayatınızla ilgili verdikleri tavsiyelere mümkün olduğunca uymaya bakın. Tanışacağınız bir kişi sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bir daha görüşmek ya da bir araya gelebilmek için fırsatlar yaratmaya bakın çünkü bu kişiyle hoş ve romantik anlar yaşayacaksınız Ancak bağlı olduğunuz biri varsa yaşadığınız bu küçük kaçamağın sonuçlarına da katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Sadece yalnız birisiyseniz bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Evli ya da beraberliği olan bir kimseyseniz yeni tanışacağınız kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.


  Sevgili Balık,

  Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye girmek için açık ve uygun olduğunuz bir dönemdesiniz. İlgi duyduğunuz insana duygularınızı çekinmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Sevgiliniz varsa onunla daha romantik ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz her zamankinden daha hoş ve romantik olabilir. Eşinize olan sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin. Zaman zaman asabi ve gerilimlere açık olabileceğiniz için ilişkinizin gidişatını biranda olumsuz bir şekilde etkileyebilirsiniz. Eğer beraber olduğunuz kişiyle aranızda anlaşmazlıklar olursa da bu tür bir anlaşmazlığın daha çok sizden kaynaklanıyor olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Çocuğunuz varsa onun varlığı sizi olumlu yönden etkileyecek. Astrolojik oluşumların üzerinizdeki kötü etkilerinden dolayı başınıza ani kazalar gelebilir. Bu nedenle araba kullanırken ya da spor yaparken çok dikkatli olmalısınız. Bitmek üzere olan ya da bitmiş gözüyle baktığınız işler aniden bozulabilir.

 3. #458
  Süper Üye PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens Baktabul'un Çılgını PesimistPrens - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Mesajlar
  252
  Blog Yazıları
  2
  Tecrübe Puanı
  5370361

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)  Sevgili Akrep,


  Kendinizi herzamankinden yalnız hissediyor olabilirsiniz. Siz de biliyorsunuz ki bu yalnızlığınızın sorumlusu yine sizsiniz. Etrafa karşı biraz daha ilgili davranarak ve bir takım sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Kafanız sevdiğinizle ilgili bir çok soru işaretiyle dolu. Birtakım ciddi kararlar vermek istiyorsunuz ama tereddüt ediyorsunuz. Hemen karar vermemekte haklısınız. Eğer ilişkinizi daha fazla devam ettirmeyi düşünmüyorsanız çok fazla tereddüt edip zaman kaybetmenizin de bir anlamı yok. Ancak ilişkinizde hatalı olan tarafın siz olma ihtimalini de unutmamalısınız. Belki de kendisine çeki düzen vermesi gereken kişi sizsiniz. Gözden kaçırmamanız gereken bir diğer noktada ilişkileriniz sırasında yakın çevrenizin söylediklerinden çok etkileniyorsunuz. İşleri biraz oluruna bırakmaya ne dersiniz?


 4. #459
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  25 Temmuz 2010

  Sevgili Koç,

  Bugün aşk ilişkileri açısından oldukça şanslısınız. İstediğiniz bir kimseyle uzun uzun göıüşme ve anlaşma imkanlarıyla karşılaşmanız olasıdır. Eğer siz orta yaş ya da orta yaş üzerinde olan bir kimseyseniz, genç bir insanla duygusal ilişkilere girebilirsiniz ve bu siz hangi cinsiyette olursanız olun geçerlidir. Bugünün sizin için şanslı yanlarından biri de eğlence ve sosyal etkinliklerdir. Sosyal ilişkiler ve etkinlikler içinde son derece başarılısınız. Bazı sosyal faaliyetleri organize edebilir ve bunda son derece başarılı olabilirsiniz. Fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Kalabalık ortamlarda bazı konuşmalar yapmanız ve oldukça beğenilmeniz olasıdır. Şansınız yüksektir. Şansa bağlı konulardan bazı kazançlar elde edebilirsiniz.

  Sevgili Boğa,

  Bugün istediğiniz sonuçlara ulaşsanız bile, beklediğiniz tatmine ulaşmanız zordur. Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz, bazı kavga veya kıskançlıklar düzenli hayatınızı bozabilir. İş hayatınızda ve iş yerinizde bazı gereksiz harcamalar yapılması ve siz iş sahibi olmasanız bile, bu masraflardan etkilenmeniz söz konusu olabilir. İş yerinizde bazı huzursuzluklar ve menfaat çatışmalarının olması da söz konusu olabilir. Son olarak. bugün bazı fikir münakaşalarına açıksınız. Ayrıca, resmi daireler ve evraklarla ilgili konularda da dikkatli olmalısınız.

  Sevgili İkizler,

  Bugün üzerinizde bulunan bazı olumsuzluklardan kurtulmakla beraber, başka konularda şansınız kapanmaktadır. Herşeyden önce işyeriniz ve iş hayatınızdaki huzursuzluklardan tam olarak kurtulabilirsiniz. İşinizde önemli bir konuma ulaşmanız, terfi etmeniz ya da maddi gelirinizin artması olasıdır. İşlerinizle ilgili önemli bir erkek ya da işvereninizle yakın kontaklarınız olabilir. Bu durum size bazı büyük avantajlar sağlayabilir. Çalışma hayatınız son derece disiplinli bir döneme girmektedir. Bu durum size biraz sıkıntı verebilir; fakat dişinizi sıkıp, tempoya girebilirseniz bundan son derece büyük faydalar görebilirsiniz.
  Sevgili Yengeç,

  Bu gün bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bunun sebebini de bir türlü anlamayabilirsiz. Aynı şekilde duygusal ilişkiler açısından da fazla şanslı degilsiniz. Ani duygusal patlamalar göstererek, ilişkilerinizi çıkmaza sokmanız olasıdır. Gerek genel hayatınız ve gerekse duygusal ilişkileriniz hakkında, insanlar olur olmaz dedikodular üretebilirler. Bazı dostlarınız kendilerine emanet ettiginiz sırlarınızı ortalığa insafsızca yayabilirler. Eğer siz bir kadınsanız, sizin için fazla önemi olmayan bir erkek, çevrenizde fazlaca dolanarak bazı tekliflerde bulunabilir. Bu gün özellikle kendi burcunuzun erkekleri size çekici gelebilirler. Fakat bugün kuracagınız ilişkiler uzun ömürlü olamayacakları gibi, sizin için hayli de yıpratıcı olabilir.  Sevgili Aslan,

  Hemen hemen her şeyi gereğinden çok abartma eğilimlerindesiniz. Sizin için en büyük tehlike çok büyük konuşmanız. Toplum içinde yüksekten atarak gülünç duruma düşebilirsiniz. Ayrıca yerine getirmeniz imkansız sözler verebilir ve sonra da bu yüzden kendinize dünyayı zindan edebilirsiniz. Aşırı iyimserlikten dolayı başınız belaya girebilir. Bugün çevrenizde iyimserliğinizden yararlanmak isteyen bazı kötü niyetli kimseler olabilir. Size bazı değersiz şeyler satmaya kalkışabilirler. Kontrolsüzce yapacağınız alışverişlerde aldanabilirsiniz. Aynca aldığınız malların bozuk ya da işe yaramaz çıkması da olasıdır. Bugün ne derece güvenirseniz güvenin, kimseye borç vermemelisiniz. Bugün vereceginiz borçların, bir daha geri dönmeme ihtimali oldukça yüksektir. Her tür ortaklık ilişkinize ve eğer evliyseniz, evliliğinize dikkat etmelisiniz. Bu tür ilişkilerinizi bozmak isteyen birileri, eşiniz ya da çalışma arkadaşlarınız üzerinde sinsi propagandalar yaparak sizi yıpratabilir.

  Sevgili Başak,

  Bugün fiziksel enerjiniz değişkendir. Zaman zaman aşırı enerjik, zaman zaman da beklenmedik derecede bitkin olabilirsiniz. Eğer siz genç bir insansanız ebeveynlerinizin bazı isteklerinin planlarınıza engel olmaları olasıdır. İçinde bulunduğunuz dönem, gerek aile büyüklerinizle ve gerekse ebeveynlerinizle kolay anlaşamayacağınız bir dönemdir. Size göre mantıksız ve gereksiz tutumlar içinde olabilirler. Fakat bir süre için durumu idare edebilirseniz, fikirlerinin kendiliginden değiştigini görebilirsiniz. Hangi yaş ve cinsiyette olursanız olun, eğer siz yalnız bir insansanız bugün son derece uyumlu bir duygusal ilişkiye girebilirsiniz. Ancak bunu da abartıp, her şeyinizi duygusal ilişkinize odaklandırmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde davranırsanız hayatınızın diğer alanlarında bazı şeyler kaybedebilir ve aynı zamanda duygusal yakınlık içinde oldugunuz kimsenin gözünde değer kaybedebilirsiniz.


  Sevgili Terazi

  Bugün bilinçaltınızda bir süreden beri birikmiş olan stresler, öfke, gerilimler ve hayal kırıklıkları gibi duygularda beklenmedik patlamalar olabilir. Eşinize, sevgilinize ya da iş arkadaşlarınıza karşı saldırgan tutumlar içinde olabilirsiniz. Içinizden gelen patlamaları bastırmaya çalışıp, tekrar içinize gömmenizse, ilerde daha büyük ve kontrol edilmesi imkansız duygusal patlamalarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu durumda yapmanız gereken en akıllıca iş hislerinizi bastırmak yerine, kontrollü bir şekilde salıvermektir. Mümkün olduğunca kırıcı olmamaya gayret ederek sizi sıkan her şeyi ortaya koyun ve ilgili kimselerle tartışın. Bunun sonucunda belki bazı kimselerle darılabilirsiniz fakat bu Zararın neresinden dönülürse kardır. sözüne uyan bir darılma olacaktır.

  Sevgili Akrep,

  Eğer bağımsız çalışan bir insansanız bugün önemli iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Eğer genç bir kimseyseniz ailenizin inanılmaz bir maddi desteğini elde edebilirsiniz. Bu gün istediğiniz her şey için ailenizden köstek degil, destek görebilirsiniz. İş hayatınız oldukça yoğun da olabilir. Son derece zor çalışmalar yapmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer siz çalışmayan bir insansanız üzerinizdeki yoğun iş etkileri gene geçerlidir. Fakat bu sefer bazı sosyal etkinlikler ve beklenilmeyen şeylerle ugraşmak olarak ortaya çıkabilirler. Bir yolculuk nedeniyle eşinizden yad a birlikte olduğunuz kimseden uzak kalmanız ihtimali de vardır.
  Sevgili Yay

  Bugün bilinç ve bilinçaltı uyuşmazlıklarınızdan kurtulup, sakin ve ilerletici bir döneme giriyorsunuz. Karşı cinsle olan her ıürlü ilişkinizde başarılı ve mutlusunuz. Yeni tanışacağınız kimselerle uyumlu ilişkiler içine girebilir ve uzun sürebilecek duygusal yakınlıklar geliştirebilirsiniz. Eğer siz evli bir insansanız bugün eşinizle son derece uyumlu ve rahat ilişkiler içinde olabilirsiniz. Eğer geçmiş günlerdeki bazı olumsuz etkiler yüzünden eşinizle gerilimleriniz olmuşsa, bugün onların tamamen ortadan kalktığını görebilirsiniz. Eğer istifade edebilirseniz bugününüz sizin için her yönden ilerletici olacaktır. Bununla beraber bazı gereksiz harcamalara ve savurganlığa da eğilimlisiniz. Dostlarınıza gereğinden çok ikramda bulunabilir, bir yerde oturuldugu zaman hesabı üstlenebilirsiniz. Aslında rahat bir dönemde olduğunuz için, israfa kaçmadıgınız sürece bu tutumlarınızdan zarar görmeniz fazla olası değildir.

  Sevgili Oğlak,

  Gün sonuna doğru ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması olasıdır. Bu teklifler iş ya da özel hayatınızla ilgili olabilir. Hangi konuda olursa olsun alacağınız teklifler ve vaad edilen şeyler gözünüzü kamaştırmasın. Bunların sonu hayırlı olmayabilir ve zararlı çıkmanız olasılığı oldukça yüksektir. Çevrenize son derece sevimli görünen yapı ve tutumlardasınız. Bir çok konuda aşırı şanslı olabileceginiz gibi, hemen hemen her konuda da aşırı iyimsersiniz. Bugün spor ya da fiziksel aktiviteye eğilimlisiniz. Bütün dikkatiniz, iş ve para konuları üzerine odaklanabilir. Birbirine zıt olan şeyleri bir araya getirebilir ve çok ilgisiz konularda aynı derecede mükemmel çalışmalar yapabilirsiniz.


  Sevgili Kova,

  Eğer bağımsız olarak çalışan birisiyseniz bugün önemli teklifler almanız ve verimli ortaklıklar kurmanız olasıdır. Eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız, işinizin çok daha ciddi boyutlar kazanması ve önemli konumlara gelmeniz mümkündür. İşsiz olup da iş arayan biriyseniz istediğinizden ve beklediğinizden çok daha iyi bir iş bulabilirsiniz. Fakat bunun için iş konusunda söz sahibi bir kimseden önemli bir destek görmeniz de olasıdır. Eğer çalışmayan ve çalışma ihtiyacı olmayan bir kimseyseniz bugünün size getirdigi iş şanslarından istifade edemezsiniz; fakat gene de elinize beklenmedik ya da beklediğiniz fakat fazla büyük bir ümit beslemediğiniz bazı paralar geçebilir. Ayrıca oldukça ciddi bir kimseyle herhangi bir konuda dostluk ve işbirligi içine girmeniz de olasıdır.


  Sevgili Balık,

  Bugün en fazla sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Herhangi bir önemli hastalığa yakalanıp, yataklara düşmeyi beklemeyin fakat bazı minik rahatsızlıklar da sizi iyice bezdirebilir. Bugün dikkat gerektiren işlerden uzak kalmaya gayret etmeniz iyi olıur. Çünkü genel olarak konsantreniz güçlü olmakla beraber, beklenmedik anlarda ani dikkat dağınıklıklarıyla karşılaşabilir ve olmadık sakarlıklar yapabilirsiniz. Bu dönemde yeni duygusal ilişkilerin sizin için iyi sonuç vermesine karşılık, yeni iş ilişkileri kurmaktan kaçınmalısınız. İş konularında yapacağınız teşebbüslerden beklediğiniz sonuçları alabilmeniz oldukça zordur ve her tür yenilik için biraz daha beklemelisiniz.

 5. #460
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  26 Temmuz 2010  Sevgili Koç,

  Bugün bazı bilinçaltı rahatsızlıklara açıksınız. Asabi gerginlikleriniz olabilir ve biraz sakarlaşabilirsiniz. Eğer bazı sağlık sorunlarınız varsa bugün bir doktor kontrolüne girebilirsiniz. Bununla beraber, bu konuda şanslısınız. Eğer doktor müdahalesine gerek duyulabilecek konumlara girerseniz, bu işin sonunun beklediğinizden de iyi bitebilecegini bilmelisiniz. Eğer siz bir erkekseniz, bugün bir kadından beklemediğiniz tepkiler görebilir ve onunla bozuşabilirsiniz. Aslında sizin dııygularınız karışık olacağı için, bu duruma siz sebep olabilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız, bugün duygusal ilişkileriniz açısından sizi kıskanan bir kadından zarar görebilirsiniz. Ama, yardımınıza yine bir kadın arkadaşınızın koşacağını bilmelisiniz.  Sevgili Boğa,

  Duygusal açıdan karışık durumdasınız. Gerek diğer sebepler, gerekse yeni tanışacağınız kimseler nedeniyle süregelen duygusal ilişkilerinizi değiştirmeyi ciddi olarak düşünebilirsiniz. Bu yüzden bugün hangi burçlarla geliştirebileceğiniz ilişkilerin, nasıl sonuçlar verebileceğini bilmenizde de yarar vardır. Bugün çevrenizdeki Boğa insanlarına dikkat etmelisiniz. Boğa insanları size son derece çekici gelseler bile, onlarla bugün geliştireceginiz ilişkiler hiç bir sonuca ulaşmayabilir. Kısa bir süre içinde size olan ilgilerinin kaybolduğunu görebilirsiniz. Ayrıca size son derece ince yaklaşımlarda bulunan bir Aslan insanıyla da tanışabilirsiniz. Fakat bugün Aslan insanlarına sadece çekici gelebilirsiniz. Bugün geliştirmeniz mümkün olan ilişkiler içinde en uygun burç Oğlak'tır.
  Sevgili İkizler,

  Bugün bilinçaltı olarak çok rahat olmakla birlikte, fizik ortamda daha hareketli ve bir çok yeniliğe açıksınız. Evinizde bazı önemli yenilikler de olabilir. Mesela uzun süreli bir misafiriniz gelebilir. Eğer siz bekar bir kimseyseniz bugün evlilik konusunda bazı gelişmeler ve hareketlilikler olabilir. Zaten evlilik hazırlıkları içindeyseniz, bu hazırlıklar hızlanabilir. Ufukta, belli bir evlilik ihtimali yoksa ve eğer siz erkekseniz birden bire evlilik konusunda isteklenebilir ve harekete geçebilirsiniz. Siz kadınsanız, ani bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Bıı teklif çevrenizdeki bir insandan da gelebilir. Fazla tanımadığınız ve sizi beğenen birisinden adeta görücü usulüyleyıniş gibi bir teklif de alabilirsiniz.  Sevgili Yengeç,

  Bugün eş ya da sevgilinizin, ortada belli bir sebep olmadan size karşı soğuk ve ilgisiz havalara girdiğini görebilirsiniz. Onun üzerine gidip, konuyu deşmek yerine, bir süre için olayları kendi akışına bırakırsanız, taktik olarak daha olumlu davranmış olursunuz. Eğer siz bir kadınsanız, eş ya da sevgiliniz sizin gözünüzde küçük düşebileceği bazı şeyler yapabilir. Bunları onun yüzüne vurdugunuz takdirde durumu çıkmaza sokabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz, bugün sizi sadece maddi ya da dengi bir konuda istismar etmek isteyen, sadece çıkar düşünceleriyle çevrenizde bulunan bir Balık kadınıyla fazla samimi olabilirsiniz. Onunla olan ilişkinizi kısa sürelidir ve onun için hiç bir fedakarlıkta bulunmamanızda fayda vardır.
  Sevgili Aslan,

  Bugün çevreden ya da en azından konuyla uzaktan yakından ilgili kimselerden gizlemeniz gereken bazı kontaklarınız ve etkinlikleriniz olabilir. Elinizden geldiğince sinsi tutumlarda olmaya, niyet ve planlarınızı kimseye belli etmemeye gayret etmeniz gereklidir. Planlarınız hangi konuda olursa olsun, gereksiz kimselerle konuştuğunuz takdirde bir çok engelle karşılaşmanıza sebep olabilirsiniz. Sizi çekemeyen birisinin aleyhinizde önemli faaliyetlere girişmesi olasıdır. Bu kimsenin elinde, size karşı kullanabilecegi ve sizin haberdar olmadığınız bazı önemli kozlar bulunabilir. Bu yüzden son derece dikkatli olmalı ve beklenmedik durumlarda dağıtmamalısınız.  Sevgili Başak,

  Sosyal ilişkileriniz için karışık ve huzursuz bir dönem yaşamanız olasıdır. Bazı dostlarınızın darılmasına sebep olabilecek tutumlarınız olabileceği gibi, yanlış anlaşılmalar yüzünden de dost kaybedebilirsiniz. Eger şans oyunlarına meraklıysanız, bugün bunlardan uzak durmalısınız. Dikkat ve zekâ gerektiren işlerde de aceleciliginiz yüzünden tamiri oldukça zor hatalar yapabilirsiniz. Özellikle maddi konularla ilgili şeylerde zayıf yargılar içindesiniz. Bugün her türlü alışveriş de sizin için sakıncalıdır. Aldığınız şeylerde aldanabilir ya da bir şeyler satarsanız zarar edebilirsiniz. Borç vermek ya da borç istemek gibi şeylerden de elinizden geldigince uzak durmalısınız.  Sevgili Terazi

  Bugün sosyal ilişkiler açısından son derece güçlü ve hareketlisiniz. Gerek arkadaşlık ilişkilerinde ve gerekse sosyal etkinliklerde karşı cinsle olan kontaklarınız oldukça olumlu ve başarılıdır. Bazı önemli kimselerle, faydalı görüşmeler de yapabilirsiniz. Konuşma ve ikna etme yeteneginiz oldukça yüksektir. Fikirlerinizi çekinmeden ortaya koyabilirseniz, son derece başarılı olabilirsiniz. Fiziksel açıdan son derece canlı ve aktifsiniz. Yorıılmak bilmeden bir çok önemli işi başarabilirsiniz. Gün ortalarına doğru bir erkekten hayatınızda önemli bir yer tutabilecek kadar büyük bir yardım görebilirsiniz.
  Sevgili Akrep,

  Bugün bir çok konudaki sıkıntınızdan kurtulabilir ve sallantıda kalmış olan bütün işlerinizi karara bağlayabilirsiniz. Genç bir insanla önemli bir kontağınız olabilir. Bu kimseden sizin için hayati derecede önemli bazı bilgiler alabilirsiniz. Bunları değerlendirmek için derhal harekete geçmediğiniz takdirde, aldığınız bilgilerin değer kaybetmeleri olasıdır. bugün duygusal ilişkileriniz düzen kazanmaktadır. Karşı cinsle uyumlu ilişkiler içine girebilir ve eger süregelen dargınlıklarınız varsa. bunlardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca uzunca bir yola gitmeniz de olasıdır. Her tür yolculuk durumunda şanslısınız. Çok istediğiniz, fakat bugüne kadar gerçekleştiremediginiz çeşitli işler ve yolculuklar için hemen harekete geçmelisiniz.
  Sevgili Yay

  Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz. Fakat bu yenilikleri kabul etmenizi zorlaştıran bazı psikolojik nedenleriniz olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hatta fizik plandaki engelleri de eleyerek, hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgın olabilirsiniz. Bu durumlarda büyük hatalar yapabilirsiniz. Bugün sezgilerinizde güçlenme var. Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz. Bu dönem içinde size son derece uygun görünse bile, duygularınız bir insan hakkında olumsuz şeyler söylüyorlarsa, o insandan uzak durmaya gayret edin. Bazı kimseler için fedakârlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlardan fazla hoşlanacağınız söylenemez. Fakat kendinizi zorunlu hissedeceğiniz için katlanacaksınız.  Sevgili Oğlak,

  Evinizde bazı karışıklıklar ya da ufak tefek kazalarla karşılaşabilirsiniz. Aile büyüklerinizin size sıkıntı vermeleri ya da olur olmaz talepleriyle özel hayatınızı zorlaştırmaları mümkündür. Bu olumsuzlukların kısa süreceğini bilmeli ve işleri fazla karıştırmadan, sabırla beklemelisiniz. Gerek sosyal, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır. Bıı ihtiyaçtan dolayı birlikte olduğunuz kimselere karşı olumsuz tutumlar içine girebilir ve farkında olmadan çevrenizdekileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Özellikle duygusal olarak baştan çıkartılmaya uygunsunuz. Karşılaşacagınız kimseler içinde, ardniyetli birisi olduğu taktirde, sizin bu dönemdeki yapınızı anlayıp, sizi baştan çıkartma gayretlerine girebilir. Sezgileriniz onun ard niyetli birisi olduğunu anlasa bile, içgüdüleriniz sizi ona itebilir.
  Sevgili Kova,

  Bugün kendi isteğinizin dışında, insanlarla yoğun kontaklar içinde olmanız mümkündür. Durum size fazla zevk vermeyip, aksine sıkılmanıza sebep olsa bile, birçok kişinin derdini dinlemek ya da dert anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Evinizde kalabalık bir ortam olabilir ve bu da size sıkıntı verebilir. Asabi gerilimleriniz sonucu, ailenizden birisiyle ağız münakaşasına girebilirsiniz. Değişik beklentiler ve istekler içinde olabilirsiniz. Süregelen ilişkilerinizin size tatmin vermemesi olasıdır.  Sevgili Balık,

  Duygusal ilişkiler yüzünden gereksiz yere üzülebilir ve önemsiz şeyler için küsebilirsiniz. Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız ya da hoşunuza gitmeyecek haberler aldıgınız için moraliniz bozulabilir. Çeşitli duygusal kırıklıklar ve moral bozuklııkları yüzünden, girilmemesi gereken ilişkilere girme eğilimlerinde olmanız ve ani kararlarla, maceralara atılmanız olasıdır. Eğer siz bir kadınsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa, ya da siz evli bir kadınsanız, bu gün eşinizden ya da sevgilinizden beklemediginiz ve onun için olağan olmayan bazı incelikler görebilirsiniz. Size karşı çok daha düşünceli ve duygusal olacaktır.

+ Konu Cevapla
92 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375