+ Konu Cevapla
99 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 49 89 97 98 99 100 101 109 ... SonuncuSonuncu
491 den 495´e kadar. Toplam 558 Sayfa bulundu
Like Tree20Likes

GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

 Hanımların Yeri Katagorisinde ve  Astroloji & Fallar Forumunda Bulunan  GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek) Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #491
  Isınan Üye UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary Baktabul'un Çılgını UnneCessary - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2010
  Bulunduğu Yer
  Bedenim
  Mesajlar
  20
  Tecrübe Puanı
  14830331

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  16 Eylül 2010

  Koç Burcu

  İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Heleki işiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir, ancak siz yine de her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Sert bir uslüpla insanlarla diyalog kurmamalısınız, o zaman isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Profesyonel davranmanız gereken bir yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı daima kaybetmemeye önem vermelisiniz. Çünkü böyle bir durumda kariyeriniz olumsuz yönde etkilenebilir. Gezegensel olumsuz etki, kuşku ve tartışmadır, bu olay tüm aile ilişkilerinizde ortaya çıkabilir.

  Boğa Burcu

  Genelde huzurlu bir gün gibi bugün ama genelde filozofik düşünce ve fikirlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Kendinizi fazlasıyla beğeniyorsunuz. İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız, iş hayatınızda sizi sevindirecek bir haber olabilir. Sempatik davranışlarınız ile ilgi çekiyorsunuz, sevgi duygunuz bu gün bir hayli gelişmiş durumda ve sevilmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir. Daha güvenli olun. Sanatsal yönden dürtüleriniz ve içgüdüleriniz iyi çalışıyorlar. Evinizde veya iş yerinizde süpriz misafirler ağırlamak zorunda kalabilirsiniz, fakat bu olay sizi sevindirecektir.

  İkizler Burcu

  İnsanları her konuda kesin tavırlar içinde esneklikten yoksun bir şekilde yargılamak yanlış. Hatta bencilliğe varacak davranışlar sergileyebilirsiniz. Oysa size bir şey kazandırmayacak olan bu tutum sizi olumsuz yönde etkileyecektir. Unutmayın ki kimseyi yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız. Hem verici hem de alıcı olmalısınız. Zor değil, yanlızca biraz özveriniz olması yeterli olacaktır. Değişik fikirler ve düşünceler sizi etkileyebilir. İyi bir girişimci olarak görünebilirsiniz. Bu görüntünüzü ve girişkenliğinizi bu gün iyi kullanabilirsiniz.

  Yengeç Burcu

  Her türlü anlaşma-sözleşmelerden, başkasına kefil olma gibi durumlardan, yeni başlangıçlardan bir hafta uzak durmanız gerekiyor. Toplumla olan ilişkilerinizde ise, sezgileriniz kullanın. Onları kullanmayı gözardı etmemelisiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa flört olaylarını sıkça yaşayabileceğiniz bir devredesiniz. Düzgün ve akıcı bir konuşmayla, yapmak istediklerinizi, düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyamazsanız yanlış yollara yöneleceksiniz. Sağlığınız pek rahat değil. Bilinçaltı isteklerinizin ön planda olması sizi ruhsal açıdan rahatsız edecektir. Siz sıradan bir insan değilsiniz. Bunu herkes anlamalı.

  Aslan Burcu

  Aceleci olmamalısınız. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olacaktır. Fakat savaşmak istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum. Fazlasına kalkışmak çeşitli rahatsızlıklara yol açacaktır. Duygusallığınızın birden artacağını sevilme ve sevme hislerinizin de yoğunlaşacağını söylemeliyiz. Bu sizi günlük işlerden uzaklaştırabilir. hatta işleriniz sırasında geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size dönemnı bağlarla bağlandığını hatırlatırım.

  Başak Burcu

  Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Yaşadığınız ortama aşırı bağımlılığınız bunu engelliyor olabilir. Yerleşik alışkanlıklarınızdan vazgeçmek sizi bir hayli korkutuyor. Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zor durumlarda kalın. Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi. İlgi çekici yapınız ve hareketliliğiniz ile başarılı olmanızın yanı sıra maddi kazancınızı katlayabilirsiniz. Ama fırsatları yakalamak sizin kişisel yeteneklerinize bağlı.

  Terazi Burcu

  Beklediğiniz haberler birkaç gün aksayabilir veya beklemediğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir. Diğer bir konu ise sosyal çevreniz. Aslında bulunduğunuz mekandan hoşnut değilsiniz. Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Sizi engelleyen şeylerden birisi kendinizin yarattığı olumsuz düşünce formları ve isteksizlik. Genelde beklediğinizin dışında hareketli bir dönem olacaktır. Sevdiğiniz kimsenin yapacağı hoş sürpriz ilişkiniz açısından oldukça verimli olacaktır. Birbirinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız. Hatta çevrenizdeki kimseler bu ilişkinizi kıskanabilirler.

  Akrep Burcu

  Bu gün kendinizi sadece işinize odaklayacaksınız. O kadar yoğun olacaksınız ki, hatta sonuca ulaşmak için epey zorlanabileceğiniz bile söylenebilir. İşyerinizdeki arkadaşlarınızdan destek isterseniz, onlar bu zor günün yükünü biraz hafifletebilirler. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulamaya koymadan önce kimseye açmayın. Çünkü çevrenizdeki bazı kişiler onları engellemek için harekete geçebilirler. Eğer bekarsanız bugün sizinle çıkmak isteyen ama hiç de beğenmediğiniz birisinin teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlamalara yol açan bir tutum içine girer ya da sessiz kalırsanız, sonradan içinden çıkmakta zorlanacağıınz bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Yay Burcu

  Aşk hayatınız olumlu gibi. Fakat siz boşvermeyerek süregelen ilişkileriniz için bir durum değerlendirmesi yapmalısınız. Satın alınacak bütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmaya itecektir. Sanki böyle davranarak egonuzu tatmin ediyorsunuz. Güzel konuşan ve mantık çerçevesi içinde düşünen bir yapıya bürünmeniz toplumda saygınlık kazandıracaktır. Bu aralar bütün olarak bazı cazip tekliflerle karşılaşabileceğiniz ve işinizde ilerleyebileceğiniz bir dönem. Kadınsanız normale dönüyor, erkekseniz bu tür ilişkiler için daha şanslı bir döneme giriyorsunuz. Aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz..

  Oğlak Burcu

  Özellikle ikili ilişkilerinizin uzun süre bozuk gitmesi psikolojik açıdan sizi olumsuz olarak etkileyecek ve yeni bir ilişkinin başlangıcını köreltecektir. Olaylara başlangıcınız çok güzel, fakat olayları sürdürürken takındığınız tavır, çalışma arkadaşlarınıza uyum sağlayamamanız gibi pürüzler ortaya çıkacaktır. Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak. Atacağınız her adımı iyi hesaplamalı, baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız.

  Kova Burcu

  Bu da belki içinizden dışarıya atamadığınız sıkıntılardan kaynaklanıyordur. Ondan birşey gizlemeyin, içinizi açın. İnanın çok sevinecek ve sizi sevdiğini bir kez daha kanıtlayacaktır. Eğer bekarsanız ve devam eden bir ilişkiniz yoksa yeni arkadaşlıklar için olumlusunuz. Burcun ilk döneminde doğduysanız dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Durumların böyle olması sizi hem bedensel hem de ruhsal olarak etkiliyor. Aşk ilişkilerinize fazla zaman ayıramayacaksınız. Siz bir erkekseniz, erkeklerle yapılacak olan gurup aktivitelerine açıksınız.

  Balık Burcu

  Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmek yerine sizi kamçılamasını sağlayın. En azından birşeyler öğrenmeye çalışın. Konuları dolaysız yaklaşımlarla, ayrıntılarıyla birlikte ele almaya çalışın. Ancak o zaman hangi boyutların içinde olduğunuzu görebilirsiniz. Aşk ve evlilik hayatınızda ise sevgi ilişkileriniz net bir düzlem içinde ilerleyecek. Yanlız karşınızdaki kişi ona açık olmadığınız zamanlarda sizden şikayetçi olabilir.Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz. Sadece karşı cins ilişkileriniz sakin bir dönemdedir ve fiziksel sağlık olarak biraz zayıf olabilirsiniz.

 2. #492
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  17 Eylül 2010
  Sevgili Koç,

  İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Heleki işiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir, ancak siz yine de her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Sert bir uslüpla insanlarla diyalog kurmamalısınız, o zaman isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Profesyonel davranmanız gereken bir yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı daima kaybetmemeye önem vermelisiniz. Çünkü böyle bir durumda kariyeriniz olumsuz yönde etkilenebilir. Gezegensel olumsuz etki, kuşku ve tartışmadır, bu olay tüm aile ilişkilerinizde ortaya çıkabilir.

  Sevgili Boğa,

  Genelde huzurlu bir gün gibi bugün ama genelde filozofik düşünce ve fikirlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Kendinizi fazlasıyla beğeniyorsunuz. İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız, iş hayatınızda sizi sevindirecek bir haber olabilir. Sempatik davranışlarınız ile ilgi çekiyorsunuz, sevgi duygunuz bu gün bir hayli gelişmiş durumda ve sevilmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir. Daha güvenli olun. Sanatsal yönden dürtüleriniz ve içgüdüleriniz iyi çalışıyorlar. Evinizde veya iş yerinizde süpriz misafirler ağırlamak zorunda kalabilirsiniz, fakat bu olay sizi sevindirecektir.


  Sevgili İkizler,

  İnsanları her konuda kesin tavırlar içinde esneklikten yoksun bir şekilde yargılamak yanlış. Hatta bencilliğe varacak davranışlar sergileyebilirsiniz. Oysa size bir şey kazandırmayacak olan bu tutum sizi olumsuz yönde etkileyecektir. Unutmayın ki kimseyi yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız. Hem verici hem de alıcı olmalısınız. Zor değil, yanlızca biraz özveriniz olması yeterli olacaktır. Değişik fikirler ve düşünceler sizi etkileyebilir. İyi bir girişimci olarak görünebilirsiniz. Bu görüntünüzü ve girişkenliğinizi bu gün iyi kullanabilirsiniz.

  Sevgili Yengeç,

  Her türlü anlaşma-sözleşmelerden, başkasına kefil olma gibi durumlardan, yeni başlangıçlardan bir hafta uzak durmanız gerekiyor. Toplumla olan ilişkilerinizde ise, sezgileriniz kullanın. Onları kullanmayı gözardı etmemelisiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa flört olaylarını sıkça yaşayabileceğiniz bir devredesiniz. Düzgün ve akıcı bir konuşmayla, yapmak istediklerinizi, düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyamazsanız yanlış yollara yöneleceksiniz. Sağlığınız pek rahat değil. Bilinçaltı isteklerinizin ön planda olması sizi ruhsal açıdan rahatsız edecektir. Siz sıradan bir insan değilsiniz. Bunu herkes anlamalı.


  Sevgili Aslan,

  Aceleci olmamalısınız. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olacaktır. Fakat savaşmak istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum. Fazlasına kalkışmak çeşitli rahatsızlıklara yol açacaktır. Duygusallığınızın birden artacağını sevilme ve sevme hislerinizin de yoğunlaşacağını söylemeliyiz. Bu sizi günlük işlerden uzaklaştırabilir. hatta işleriniz sırasında geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size dönemnı bağlarla bağlandığını hatırlatırım.


  Sevgili Başak,

  Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Yaşadığınız ortama aşırı bağımlılığınız bunu engelliyor olabilir. Yerleşik alışkanlıklarınızdan vazgeçmek sizi bir hayli korkutuyor. Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zor durumlarda kalın. Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi. İlgi çekici yapınız ve hareketliliğiniz ile başarılı olmanızın yanı sıra maddi kazancınızı katlayabilirsiniz. Ama fırsatları yakalamak sizin kişisel yeteneklerinize bağlı.

  Sevgili Terazi

  Beklediğiniz haberler birkaç gün aksayabilir veya beklemediğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir. Diğer bir konu ise sosyal çevreniz. Aslında bulunduğunuz mekandan hoşnut değilsiniz. Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Sizi engelleyen şeylerden birisi kendinizin yarattığı olumsuz düşünce formları ve isteksizlik. Genelde beklediğinizin dışında hareketli bir dönem olacaktır. Sevdiğiniz kimsenin yapacağı hoş sürpriz ilişkiniz açısından oldukça verimli olacaktır. Birbirinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız. Hatta çevrenizdeki kimseler bu ilişkinizi kıskanabilirler.

  Sevgili Akrep,

  Bu gün kendinizi sadece işinize odaklayacaksınız. O kadar yoğun olacaksınız ki, hatta sonuca ulaşmak için epey zorlanabileceğiniz bile söylenebilir. İşyerinizdeki arkadaşlarınızdan destek isterseniz, onlar bu zor günün yükünü biraz hafifletebilirler. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulamaya koymadan önce kimseye açmayın. Çünkü çevrenizdeki bazı kişiler onları engellemek için harekete geçebilirler. Eğer bekarsanız bugün sizinle çıkmak isteyen ama hiç de beğenmediğiniz birisinin teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlamalara yol açan bir tutum içine girer ya da sessiz kalırsanız, sonradan içinden çıkmakta zorlanacağıınz bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.


  Sevgili Yay

  Aşk hayatınız olumlu gibi. Fakat siz boşvermeyerek süregelen ilişkileriniz için bir durum değerlendirmesi yapmalısınız. Satın alınacak bütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmaya itecektir. Sanki böyle davranarak egonuzu tatmin ediyorsunuz. Güzel konuşan ve mantık çerçevesi içinde düşünen bir yapıya bürünmeniz toplumda saygınlık kazandıracaktır. Bu aralar bütün olarak bazı cazip tekliflerle karşılaşabileceğiniz ve işinizde ilerleyebileceğiniz bir dönem. Kadınsanız normale dönüyor, erkekseniz bu tür ilişkiler için daha şanslı bir döneme giriyorsunuz. Aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz..


  Sevgili Oğlak,

  Özellikle ikili ilişkilerinizin uzun süre bozuk gitmesi psikolojik açıdan sizi olumsuz olarak etkileyecek ve yeni bir ilişkinin başlangıcını köreltecektir. Olaylara başlangıcınız çok güzel, fakat olayları sürdürürken takındığınız tavır, çalışma arkadaşlarınıza uyum sağlayamamanız gibi pürüzler ortaya çıkacaktır. Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak. Atacağınız her adımı iyi hesaplamalı, baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız.

  Sevgili Kova,

  Bu da belki içinizden dışarıya atamadığınız sıkıntılardan kaynaklanıyordur. Ondan birşey gizlemeyin, içinizi açın. İnanın çok sevinecek ve sizi sevdiğini bir kez daha kanıtlayacaktır. Eğer bekarsanız ve devam eden bir ilişkiniz yoksa yeni arkadaşlıklar için olumlusunuz. Burcun ilk döneminde doğduysanız dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Durumların böyle olması sizi hem bedensel hem de ruhsal olarak etkiliyor. Aşk ilişkilerinize fazla zaman ayıramayacaksınız. Siz bir erkekseniz, erkeklerle yapılacak olan gurup aktivitelerine açıksınız.

  Sevgili Balık,

  Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmek yerine sizi kamçılamasını sağlayın. En azından birşeyler öğrenmeye çalışın. Konuları dolaysız yaklaşımlarla, ayrıntılarıyla birlikte ele almaya çalışın. Ancak o zaman hangi boyutların içinde olduğunuzu görebilirsiniz. Aşk ve evlilik hayatınızda ise sevgi ilişkileriniz net bir düzlem içinde ilerleyecek. Yanlız karşınızdaki kişi ona açık olmadığınız zamanlarda sizden şikayetçi olabilir.Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz. Sadece karşı cins ilişkileriniz sakin bir dönemdedir ve fiziksel sağlık olarak biraz zayıf olabilirsiniz.

 3. #493
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  21 Eylül 2010
  Sevgili Koç,

  Bu gün çabuk incinebilirsiniz ve bu yönünüzü düzeltme isteğiniz olsun. Ama daha önemlisi var. Öğlen saatlerinde sevecen ve romantik bir yapıda olabilir ama daha sonra güvensiz ve duygusallıktan çok fiziksel zevk arayabilirsiniz.Fanatizm her alanda ortaya çıkabilir, biliyorsunuz, aşkta bile fanatik olabilir, sevdiğinizi rahatsız edebilirsiniz. Buna neden gerek duyuyorsunuz? Işte bu noktada ego fanatizmi getirir. Sözlerin üzerinde fazlaca duruyorsunuz, çözümsel ve tarafsız olun. Daima olayları yatıştırın. Aile fertlerinizden gelen bazı sevinçleriniz olabilir.

  Sevgili Boğa,

  Para konusunda cimri davranıyorsunuz bazen de gereksiz luks düşkünlüğünüzden anlamsız yere para harcıyorsunuz. Nedir bu çelişki böyle? Elbette, paraya fazla önem vermezsiniz ama yine de özenli olun. Aşk ilişkilerinizde veya evlilik hayatınızda ise beraber olduğunuz kişiye baskı uygulamamalı ve son derece temkinli daavranmalısınız. Gerçi siz eninde sonunda şansınızın büyük yardımıyla olumsuzluklardan çabuk sıyrılacaksınız. Birlikte olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz kimseden bazı şüpheleriniz olabilir. Bunları onunla açık açık konuşmanızda fayda vardır.

  Sevgili İkizler,

  Daha yaratıcı insanlara hayranlığınız artacak ve kendinizi de çevrenize göstermek isteyeceksiniz. Önce kendinize güvenin sonra etrafınızdaki insanlardan aynı şeyi bekleyin. Başkalarının giremiyeceği risklere girmekten hoşlanıyorsunuz ama bu sizin tarzınız değil. Bu yönde gözü kapalı bir cesaretiniz var. Düşüncesizce yaptığınız veya çevrenize yenilikleri kanıtlama eğiliminiz nediniyle yaptığınız yatırımlardan para kaybına uğrayabilirsiniz. Eğer bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa karşınızdaki insana isteklerinizi zorlayarak yaptırmaya çalışmamalısınız. Böyle bir durumda olaylar hem sizin düşündüğünüz doğrultuda ilerleme kaydetmeyecek, hem de aranızda uzun süredir var olan ilişkinin sarsılmasına neden olacaktır.

  Sevgili Yengeç,

  Küçük başarılar sizi tatmin etmiyor, ama insanlar bu şekilde büyük başarılar elde edebilirler. Güçlü bir kişiliğiniz, insanlara yaptırım sağlayan yeteneneğiniz var. Bunları zamanında ve yerinde kullanmaya çalışın. Herkes için iyi olanı düşünün ve insanlar arasında sosyal ayrım yapmayın. Sizden beklenmeyecek kadar ihmalkar olduğunuz konular var, bu geçici etkiyi engelleyin veya yönünü şaşırtın. Enerjiniz ve konsantrasyonunuz çabuk dağılabilir bu sizin için iyi neticeler vermediği gibi heyecanlandırır, olayları karıştırmanıza ve hedefi şaşırmanıza neden olabilir.

  Sevgili Aslan,

  Normalin üstünde coşkulu ve heveslisiniz ama neye ya da doğru yöne mi? Bir daha düşünün bence. Büyümeniz ve gelişmeniz kontrolünüzden çıkabilir eğer erişmiş bir yengeçseniz hoşgörülülük veya cömertlik nedeniyle maddi kayba uğrayabilirsiniz. Bu ara pratik olduğunuz söylenemez. Düşünsel yaratıcılık size ilham verecek ve yeni fikirlere doğru genişleyeceksiniz. Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak. İlişkide olduğunuz kişilerle diyaloğunuzu ve ilişkinizi koparmamalısınız. Biraz daha uyumlu olmayı denemeli ve dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız.

  Sevgili Başak,

  Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Kararlı ve ne istediğini bilen bir yapınız olacak, özellikle bu yönünüz kendini gösterecek. Şüpheci olacak ve düşüncelerinizi açıklamakta zaman zaman isteksizlik duyacaksınız. Ama ne olursa olsun kolay kolay fikirlerinizden ve kararlarınızdan vazgeçmeyin. Düşünce tarzınız bir yapı, bir plan içinde olsun. Fikirleriniz pratik ve yapıcı, bu nedenle pratik uygulamalar sizin için en verimli öğrenme şekli. Fiziksel ve zihinsel olarak daima en pratik yolu seçin. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz.

  Sevgili Terazi

  Gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir gündesiniz. Kendinize güvenerek yeni başlangıçlar yapabilir ya da eski konuları mükemmeleştirebilirsiniz. İnsanlar sizi sinirlendirecek şeyler yapabilirler ve devamlı olarak üzerinize gelebilirler. Garip kimseler sizin beğeninizi çekebilirler. Çevrenizin garip karşılayabileceği kimselerle ilişki geliştirme meylinde olmanız olasıdır. En azından bu gibi kimseleri ilgilenebilirsiniz. Yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz de olasıdır.

  Sevgili Akrep,

  Evet bugün idealistsiniz, bazılarınız öncelikle iş konusunda ilerleme ve bağımsızlık isteyeceksiniz. Yine bugün yemek, içecek ve eğlence konusunda masraflarınız olacaktır, idareli olmağa çalışın. Ayrıca yolculuk için uygun bir dönem içindesiniz ama olur olmadık işlere de kalkışmayın. Buna karşılık duygusal hayatınızda yeni bir heyecan yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza bugün özellikle dikkat Pratik zekanızın bu aralar çok yararını göreceksiniz, bilmem farkında mısınız? Bugün ve belki de yarın sevdiğiniz birisi sizi çabuk kızdırabilir, kendinizi kontrol edin Karışık duygular içinde olabileceğiniz bir döneme girmek üzeresiniz


  Sevgili Yay

  Düşünce ve davranışlarınızda ani ve kesin değişiklikler yapabilirsiniz oysa anında karar verme yeteneğiniz var, bunu hatırlayın ve kullanın. Sürüncemeli tartışmalardan kaçının. Fikirlerinizin iyi kullanılamamasının nedeni organizasyon yokluğu olabilir, buna yönlenin ve yönlendirin. Zihniniz değişken ve mekanik eğer ilgileriniz yazı yazmaya, öğretmeğe, sağlığa, dekorasyon ya da modaya yönelik ise hata yapabilirsiniz ama üzülmeyin sezgileriniz işler pahalıya malolmadan sizi uyarabilir. Bir yolculuğunuz veya sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey dostlarınızla aranızı açabilir. Gelir kaynaklarınızda tıkanıklıklar olabilir

  Sevgili Oğlak,

  Bu gün tezcanlısınız ama bu ara uykusuzluk çekiyorsunuz. Sürekli destek gereksinimi davranışlarınızı bölük pörçük yapıyor ve kendinizi tekrar etmenize neden oluyor. Fiziksel enerjiniz artınca da duygusal istekler harekete geçiyor. Bunlar biraz yorucu. Çabalarınız yoğun ve tek bir amaca yönelik olmalı. Büyük bir kazanç getirecek olan, ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu dönemde o ilişkinizle ilgili bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Birşey yaparken gerçek nedenleri ya çok iyi belirtin ya da sizce belirsizse saklayın.

  Sevgili Kova,

  İçgüdüsel reaksiyonlarınız uygun ve güçlü. Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz. Ama buna karşın biraz tembelsiniz ve harekete geçmek için güvensizlik hissi duyuyorsunuz. Değişken davranışlar ve alışkanlıklar içerisindesiniz. Daha çabuk ve kararlı hareket edin. Her geçen gün sizin için daha fazla kayba sebep olabilir. Bu yüzden her konuda, gereken teşebbüslere zaman kaybetmeden başlayacağınız bir gün. Bir diğer eksiğiniz motivasyon konusunda; Teşvik ederken kolaylıkla teşvik ediliyorsunuz ve bu da çelişkilere neden oluyor. Son dakikada bir program değişikliği yapmanız gerekebilir. Hazır olmalısınız.

  Sevgili Balık,

  Bu gün daha etkinsiniz. İş ve aşk hayatlarında reddedilmeyi kolay kabullenmediğiniz için kendi kendinizi yiyorsunuz. Sinirsel enerjinize gem vurun hatta sinirlerinizi yıkayın, nasıl mı? Kolay, açık hava ve de sık sık su meditasyonu.. Değişik uğraşlarla fiziksel aktivitelerinizi sürdürün. Organizasyon kabiliyetiniz iyi sayılır ve bunu değerlendirin. Bugün insanlarla olan ilişkilerinizde, konu sizi sinirlendirse bile patlama yapmak yerine politik yaklaşımları tercih etmelisiniz.Her durumda alçak gönüllü davranmalı ve çevrenize karşı olan tutumu değiştirmemelisiniz

 4. #494
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  24 Eylül 2010
  Sevgili Koç,

  Hisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselmesinler, buna izin vermeyin. Bağımsızlık duygunuzun artacağını söylemiştim. Bu nedenle birlikte olduğunuz kimselere karşı sertleşebilir ve öncelikle çevrenizdekileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Size engel olabileceğini düşündüğünüz şeylerin ortadan kalktığını göreceksiniz. Gezegenlerin etkileri birbirlerine bazen çok yakın etkiler yaratırlar ama zaten yaşamımızda çok fazla olasılık ta yoktur, değil mi? Aşırı iyimserlikten dolayı başınız derde girebilir ve çevrenizde iyimserliğinizden yararlanmak isteyen bazı kötü niyetli kimseler olabilir. Bu dönem ne derece güvenirseniz güvenin kimseye borç vermemelisiniz.
  Sevgili Boğa,

  Sosyal yönünüz bu dönemde ağır basacak ve kalabalık ortamlarda bulunmak ve hatta değişik sanatsal faaliyetlere katılmak isteyeceksiniz. Ama titizliği elden bırakmayın. Güçlü konumdaki insanlarla tartışmamaya gayret etmeli, sakin olmalısınız. Profesyonel davranmanız gereken yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı kaybetmemeye önem vermelisiniz. Sizin için fazla önemi olmayan bir erkek çevrenizde fazlaca dolanarak bazı tekliflerde bulunabilir. Eğer onun yaklaşımlarına hoşgörü gösterirseniz gerek devam etmekte olan ilişkilerinizi, gerekse yakın zaman içinde karşınıza çıkması olası olan başka fırsatları köreltmiş olursanız.
  Sevgili İkizler,

  Zihinsel olarak oldukça dalgınsınız diyebilirim. Bu durumda büyük hatalar yapabilirsiniz. Ama sezgilerinizde güçlenme var, hemen yönelin ve şarj olun. Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz. Bakın bunu değerlendirin. Size son derece uygun görünse bile ya da duygularınız bir insan hakkında olumsuz şeyler söylüyorlarsa kısacası o insandan uzak durun. Her şeyin kararınca olmasına dikkat edin ve abartmalardan kaçının. Eğer bağımsız çalışıyorsanız önemli iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Eğer gençseniz ailenizin inanılmaz bir maddi desteğini elde edebilirsiniz.

  Sevgili Yengeç,

  Fikirlerinizi değiştirmeyin, sonra pişman olursunuz. Birkaç gün kadar duygusal anlamda yüzeysel olacaksınız . Genelde insanlara yardım etmeyi seviyor aynı zamanda kendinize bir pay çıkartıyor ve mutlu oluyorsunuz. Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. İşin aslına bakarsanız kabahat biraz da sizde. Nedense bir İkizler insanına benzediniz. Yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ya da sevdiğiniz dostlarınızla gerilimli durumlara girebileceğiniz bir dönemdesiniz.

  Sevgili Aslan,

  Eğer, süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizle aranız açılabilir. Oysa süregelen beraberliğinizde mutlu bir dönem başlayabilir, çünkü zodyağın sakin burçlarındansınız, tabii şimdilik. Bunun yanı sıra yalnızsanız kanınızı kaynatacak kadar güçlü bir aşk hayatınıza girebilir. Fakat, tüm bunlara rağmen aşırı iyimserlikten kaçının. Bir yolculuk nedeniyle eşinizden ya da birlikte olduğunuz kimseden uzak kalmanız ihtimali de vardır. Eğer kadınsanız bu dönem özellikle Yengeç burcu erkekleri size çekici gelebilirler fakat Yengeç erkekleriyle bu dönem kuracağınız ilişkiler uzun ömürlü olamıyacakları gibi sizin için de yıpratıcı olabilir.

  Sevgili Başak,

  Kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendisini başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sıkı tutun yeter. Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacaktır eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Ama bir birlikteliğiniz varsa aranızda geçen ufak tatsızlıkları halledip birbirinize daha yakın günler geçireceksiniz. Bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bunun sebebini de bir türlü anlamayabilirsiniz.

  Sevgili Terazi

  İkili ilişkilerinizde oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pekçok konuda bilirkişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden olacak.. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacaktır. Ailenize ve ev yaşamında birlikte olduğunuz kimselere ise tam tersi davranışlar göstermeniz bu dönemki dengesizliğinizi gösteriyor. Tüm gerginliğinizi ve sinirliliğinizi onlardan çıkarmek isteyebilirsiniz, hatta bunu farkına varmadan yaptığınızı söyleyebiliriz. Sabır sizin için avantaj olacak. Kendi iç sorunlarınuz ikinci plana itilecek. Bu da problemlerin çözümünü geciktirecek. Daha çok çevrenize dönüksünüz. O zaman çıkarlarınızı gözleyin.

  Sevgili Akrep,

  Size ilginç gelen her konuya atlayabilir kısa süre de olsa o konuyla ilgilenebilirsiniz. Aslında burcunuzda fazla bir yoğunluk ve hareket yok genelde çevrenizde başarı ve itibar kazanabilirsiniz. Bu dönem fırsatını bulabilirseniz ev içinde yapmayı geciktirdiğiniz veya unuttuğunuz bazı onarım veya küçük değişim işlerini halletmeniz iyi olacak. Evinizde yapacağınız onarımlar sizi hem sinirsel yönden rahatlatacak hem de gereksiz masraflardan kurtaracaktır. Bilgi ve öğrenme isteğiniz gün geçtikçe artıyor. Fakat buna paralel kişisel hırsınızın da arttığı görülüyor.


  Sevgili Yay

  Yazışma ve haberleşme ağı yoğunluk kazanıyor. Yanısıra rahat ve size daha sonra problem olmayacak yeni ilişkiler kurabiliyorsunuz. Ayrıca tüm Yay burçlarının bu dönemde nişan, söz veya evlilik gibi mutluluk veren bir olay yaşamaları mümkün görünüyor, yine bu dönem uzun zamandır beklediğiniz bir işinizin hallolduğu haberini alacaksınız. Bu da moral yönünden sizi destekleyecek. İş ve ev hayatınızdaki sorunlar sizi fazlasıyla sıkmasına rağmen çözümlemek için tüm enerjinizi sarfedeceksiniz. Diplomatik davranışlarınız pek çok kişinin gözüne girmenize neden olacak. Bu nedenle konuşmalarınızda biraz daha seçici davranın.

  Sevgili Oğlak,

  Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok harekete geçiriyor. Bu noktada yönetimi ele geçirebilirsiniz. Ama bu güçlü konumunuza rağmen çekinilecek bir hava yaratmıyorsunuz. Aksine insanlara çekici ve yumuşak gelen bir yapınız var. Çünkü insanlara yardım etmeyi seviyor aynı zamanda kendinize de birpay çıkartıyorsunuz. Bu birkaç günü atlattıktan sonra tersliklerden arınacaksınız. Olaylara karşı isteksiz ve tembelsiniz. Bu da veriminizi bir hayli düşürecek. Kısa sürede toparlanmanızı ve bir an önce silkelenmenizi tavsiye ederim.

  Sevgili Kova,

  Elinize beklediğinizden de fazla para geçecektir. Bunun yanında sizden parasal destek bekleyen bir dostunuz olabilir. Ama zamanlama sorunları yüzünden umduğunuz yardımı yapamayacaksınız. Ayrıca borç ödeme konusunda zorlanabileceğinizi ve paranızı uzun vadede geri alabileceğinizi söyleyebilirim Bazı dostlarınızın da hoş sürprizlerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Her türlü kimseyle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bu iyimser ve uyumlu havanızdan kayaklanacak.

  Sevgili Balık,

  Burcunuzdaki astro etkinlik size ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinize zarar verebilir. Yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu tür olaylar sinirlerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlılığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Gerilimin yaratacağı ortamlar sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Günün sonunda olaylar sizin kontrolünden çıkıyor. Zaten tamamen bu kontrolu alamamıştınız ve iyiden iyiye kaybediyorsunuz. Ama mantığınız her zamankinden daha hızlı.

 5. #495
  ÇEVRİMDIŞI ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını ZzeyneP Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  7.506
  Tecrübe Puanı
  107374867

  Tanımlı Ce: GÜNLÜK ASTROLOJİ FALINIZ (her gün guncellestırılecek)

  25 Eylül 2010
  Sevgili Koç,

  Alım satım ve haberleşme gibi konularda dikkatli olmalısınız, bir diğer etki küçük kazaların sık sık yaşanması şeklinde olabilir. Sağlıkla ilgili problemler harcama gerektirebilir, bu durumda parasal konularda çok dikkatli davranmalısınız. Biraz dinlenin en iyisi kısa kır gezileri olabilir. Birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlara vakit geçirmek sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayabilir. Bu günlerde önemli bazı ev eşyalarını almak için de kişisel isteklerinizden vazgeçmeniz gerekebilir.. Her konuda yenilikler ve değişiklikler düşünebilirsiniz. Hatta bunların çoğunu da gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.

  Sevgili Boğa,

  Fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz. Hatta kendinizde aşırı bir enerji yoğunluğu hissedebilirsiniz. Bu enerji yoğunluğunu üstünüzden atabilmeniz için değişik yöntemler kullanmak isteyebilirsiniz. Yanlız bu ani gelişmelerin yanında zihinsel yönden güçlü ve aktif olduğunuzu söylemeliyim. İnsiyatifinizi yitirmeyin. Şansınızın her zaman size yardım edeceğinden emin görünüyorsunuz. Bugün arkadaşlarınız sizi hoş bir davete çağırabilirler. Bu davette birisiyle her zamankinden daha çok konuşmak ve dertleşmek isteyebilirsiniz. Yanlız bu konuda biraz ölçülü olmanızı öneririm. Her konuda yardım isteyeceksiniz. Öte yandan bedensel açıdan oldukça faal ve hareketlisiniz.


  Sevgili İkizler,

  Her türlü olayda kendi fikir ve kararlarınız ile baş başa kalacaksınız. Bu nedenle gözünüzü dört açmanızı tavsiye ederim. Tüm bu devre içinde sansınızın size sunduğu kolaylıklar yerine çok çalışmalı ve kendi insiyatifinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Zorlu ve fizik mücedelenin gerekli olduğu bir dönemdesiniz. Ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Bunun dışında hafta içinde satın aldığınız bir şey söz konusu olabilir. Bu nedenle biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Kısa vadeli seyahatler gündeme gelebilir. Ayrıca çeşitli tanışmalar da gözleniyor. Bir ödemede zorlanabilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,

  Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olacaktır. İş veya okul ortamında ya da aile içinde alacağınız tatsızbir haber canınızı epey sıkacak. Hatta bir tanıdığınızın derdini hissedeceksiniz. Bunun dışında kişisel yönden oldukça verimli olabileceksiniz. Bu dönem daha çok edindiğiniz tecrübelerin birikimini kullanacaksınız. Ama önünüze fazla fırsat çıkmayabilir. Bu gün imkansız ve uygulama ihtimali olmayan fikirler ortaya atabilirsiniz. Bu sizi bazı gerçeklerden uzaklaştırabilir. Özellikle de günün ikinci yarısında fırsat bulacaksınız. İlk işiniz çevrenizdekilerle aranızı düzeltmek olsun. Hemen bunun ardından dostlarınızı aramanı tavsiye ederim. Yanlız haberleşmede bazı aksaklıklar olabilir.


  Sevgili Aslan,

  Bu günlerde herşeyi ağzınıza geldiği gibi söylemeye de eğilimlisiniz ve agresif davranışlar gösterebilirsiniz. İstekleriniz ve arzularınız hakkında konuşmaktansa onları gerçekleştirmek için harekete geçmeyi deneyin. Enerjinizi kontrol etmekte güçlük çekeceksiniz. Yaratıcılığınızı bir konu üzerine yoğunlaştırmak ve takip etmek sizin için bugün önemli ve bu etki sizi ilgilendiren başka bir ilgi alanı çıkana ve yeninin cazibesi geçene kadar sürecek. Aile ilişkilerinizin de düzenli devam ettiğini hatırlatırız. bu dönemde daha çok grup çalışmaları ve birlikte çalışmalar öne çıkıyor. İşte beklediğinizin aksine oldukça verimli ilişkiler kuracak ve birlik çalışmalarına katılacaksınız.


  Sevgili Başak,

  Bu gün istemediğiniz bir sürü hareket ve davranışda bulunmak zorunda kalacaksınız. Göstereceğiniz olumlu davranışlarla durumu atlatabilirsiniz. Haftanın son gününde bir haber gelebilir. Bir komşu ya da dosttan kaynaklanan sorun gündeme geldiğinde gelişmeler aile içine de yansıyacaktır. Hatta size karşı bazı kimselerin açıkca tavır alması da mümkün. Eski çevrenizden birisi ile ilişkinizi tazeleyebilirsiniz ve süre gelen ilişkilerinizin daha da iyiye gitmesi gözlenebilir. Ya da bu günlerde ilişkilerinizi tazeleyebilir ve yeni projeler üzerinde tartışabilirsiniz. Bir projeniz gündemde ise onu hemen uygulamaya çalışmalısınız.

  Sevgili Terazi

  Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Onların size karşı gösterdikleri anlayış ise oldukça fazla. daha çok şansınızı zorlamamalısınız. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlarla beklemediğiniz güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmaya çalıştığınız kadar eğiliminiz de çok fazla ama genelde topluma açılma eğilimindesiniz. Birlikte olduğunuz kimsenin de ailevi sorunları sona erecektir. Böylelikle eski neşesi ve morali geri gelecektir. Beraber hoş vakit geçirebilirsiniz.


  Sevgili Akrep,

  Günün ikinci yarısında kişisel yetenekleriniz ve bir konu üzerinde yoğunlaşabilmeniz iyi olacaktır. Sorun yaratan olaylara karşı koyma gücünüz de yüksek olacak. Eğer çalışıyorsanız ciddi iş fikirleri üretebilir ve planlar yapabilirsiniz. Size oldukça yakın bir dostunuz ile birlikte yeni bazı atılımlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca hislerinize bu dönem güvenebilirsiniz, size zorlandığınız anlarda çıkış yolunu gösterecektir. Fikir ve düşünce yönünden de bu gün sizin için zengin geçecektir. Orijinal ve değişik fikirleriniz iş ve mesleki yaşamınıza başarı katacaktır.

  Sevgili Yay

  Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler ve ayrılıklar olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. Bu haftanın sonuna doğru sorumluluğunuz artacak ve ek görevler yükleneceksiniz. İş vereniniz veya ev içinde birlikte olduğunuz büyüğ¸nüz size bazı sorumluluklar yüklemek istiyor olabilir. Bu ani gelişmeler karşısında daha temkinli ve detaycı olmanız gerekecek. Çünkü alacağınız sorumluluk sandığınız kadar basit olmayacaktır. Dışa vurumunuz ve davranışlarınız ile sempatik birisi olarak görünmek isteyeceksiniz. Bunda da başarılı olacaksınız.

  Sevgili Oğlak,

  Günün ilk saatlerinde soğukkanlı bir insan olmanın avantajlarını kullanabilir ve yolunda giden şeyleri tersine çevirebilirsiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmasına izin vermemeli ve bu tür güçlerinizi zarar görebileceğiniz ortamlardan kullanmaktan kaçınmalısınız. Aslında iş hayatınızda olumlu ve başarılı gelişmeler olabilir. Kendinize güvenebilir ve yaptığınız araştırmalara bağlı olarak kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sezgilerinizden yola çıkarak başkalarının fikirlerini değiştirmek eğiliminde olabilirsiniz. Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenin dikkatini çekebilmek için fazla çaba sarfediyorsunuz.

  Sevgili Kova,

  Bugün sosyal yönden oldukça aktif bir gün. Yine manevi olaylara yönelme isteği doğabilir. Şans ve spekülasyona açık oyunlarda kazanç sağlama oranınız yüksek olabilir. Yanlız günün ilk saatlerinde bu şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca çok az bir zaman içinde şansınız geri dönecektir. Kendinizi entellektüel gelişmelere yakın hissedeceksiniz ve zihinsel yönden oldukça aktif oluyorsunuz. Ayrıca küçük şeylerden mutlu olabildiğiniz görülüyor. Günün ikinci yarısında zihinsel yönden veriminiz devam edecektir. Her türlü işinizi oldukça çabuk ve kolay halledebildiğiniz bir döneme girdiniz. Bunun yanı sıra ruhsal enerjinizin yoğunluğu size karşı cinse daha yakın olma olanağını getiriyor.

  Sevgili Balık,

  Bu günü eskiden kalmış işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru sorumluluğunuz artacak ve ek görevler yükleneceksiniz. İş vereniniz veya ev içinde birlikte olduğunuz büyüğünüz size bazı sorumluluklar yüklemek istiyor olabilir. Bu ani gelişmeler karşısında daha temkinli ve detaycı olmanız gerekecek. Çünkü alacağınız sorumluluk sandığınız kadar basit olmayacaktır. Ödemelerinizi karıştırmanız bazılarını unutmanıza neden olabilir. Bu da maddi yönden size ek külfet getirecektir. Bugün bir kadının laf taşıması canınızı sıkabilir, oldukça yoğun dedikodular duyacaksınız. Ama aldırmayın, bırakın gitsin…

+ Konu Cevapla
99 / 112 Sayfa BirinciBirinci ... 49 89 97 98 99 100 101 109 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Günlük
  By cicekbahcesi in forum Off Topic
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 12:43
 2. Genel olarak ''ASTROLOJİ''
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 11-27-2009, 00:38
 3. GÜNLÜK YAŞAM PLANINDA ÇEVRE,Günlük Yaşamda Çevre
  By Mr. NuteLLa in forum Çevre Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-03-2008, 14:01
 4. Günlük
  By leyla_59 in forum Komik Karikatürler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 09-01-2008, 17:01
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 06-21-2008, 16:23

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375