Sevgili Koç, bugün uyum sağlama yeteneğinizi geliştirerek daha da çekici görünebilirsiniz. Ancak sınırlarınızı zorlamak akıllıca bir fikir olmayabilir. İnsanları ancak kısa bir süreliğine kandırabilirsiniz. Dürüst olun.

Sevgili Boğa, bugün insanlara aslında ne istediğinizi söyleyemeyeceksiniz, niyetinizi kendinize saklamalısınız. Önemli bir karar alacaksınız birkaç gün daha beklemenizde yarar var.

Sevgili İkizler, bugün kendinize çok yoğun bir iş planı yapabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için gayret edin. Kendinizi acımasızca eleştirmeyin ve kimseye de tutamayacağınız sözler vermeyin.

Sevgili Yengeç, para meselesini çözmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor. Tavrınızı değiştirmelisiniz. Aslında geçmişle bugün arasında çok büyük bir fark yok. Kendinize baskı yapmayın.

Sevgili Aslan, bugün içiniz içinize sığmıyor. Zaman zaman aşırı tepki gösterebilirsiniz. Aşka dair güçlü sinyaller alıyor olsa da çok dikkatli olun. Acele etmeyin.

Sevgili Başak, bugün hislerinizi saklayabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Duygularınızı inkâr ederek işleri daha da zorlaştırmayın. Çünkü insanlar ne durumda olduğunuzu rahatlıkla görebiliyorlar.

Sevgili Terazi, bugün para kazanmak için güzel fikirleriniz olabilir ama bunları tek başınıza hayata geçirmeye kalkmayın. İlişkileriniz güçlendiği için diğerlerine güvenebilirsiniz. Dostlarınızı, beklediğinizden fazlasını vermeleri için zorlamanıza gerek kalmayacak.

Sevgili Akrep, bugün işleri ağırdan almanız lehinize olabilir. Kendinizi aşırı derecede güvende hissetmediğiniz sürece duygularınızı belli etmiyorsunuz. Ancak şimdi aşkta reddedilme riskini de göze alabilecek durumdasınız.

Sevgili Yay, bugün eğlenmek istiyorsunuz. Ancak işten kaçmak o kadar da kolay değil. Başarıyla başarısızlığın arasındaki farkı anlamanız gerekiyor.

Sevgili Oğlak, bugün kendinizi son derece maceraperest hissedeceksiniz. Sizi ailenizden ya da dostlarınızdan biri takdir edecek. Bilinmeyenin heyecanını değil, tanıdık olanın rahatlığını seçin.

Sevgili Kova, bugün yaptığınız her işten büyük keyif alacaksınız. En rutin iş bile gözünüze güzel görünecek. Bu durum yarından itibaren değişmeye başlayacağı için söz vermemeye çalışın.

Sevgili Balık, her zaman yaptığınız bir işi farklı şekilde yapmanın yolunu bulun. Orijinal bir fikir, uzun vadede daha verimli olmanızı sağlayabilir. Yeni bir metot işe yaramazsa, endişe etmeyin.