Sevgili Koç, kendinizi dönme dolaptaymış gibi hissediyordunuz. Yoğunluğunuz azalmaya başlıyor. Gerçeklerden kaçmadığınız sürece duygusallığın keyfini çıkarabileceksiniz.

Sevgili Boğa, insan duygularının karmaşıklığını anlamaya çalışmaktansa durumun basit gerçekliğine güvenin. Bugün bilinçaltınızda ve hayal dünyanızda dolaşarak çok şey kazanabilirsiniz.

Sevgili İkizler, bugün hayatınızda birçok değişiklik olsa da siz bazılarının farkına varamayabilirsiniz. Dönüm noktasına yaklaşıyorsunuz. İçgüdülerinize güvenebilirsiniz.

Sevgili Yengeç, bugün duygularınızın derinliğine dalmak isteyeceksiniz. Bunlara yabancı değilsiniz. Evrim geçirmeniz söz konusu olabilir. Dikkatli olun.

Sevgili Aslan, bugün hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sorunlarınız çözümsüzmüş gibi görünüyor. Geçmişinize çok bağlısınız. Dertlerinizin eskisi kadar korkutucu olmadığını unutmayın.

Sevgili Başak, artık neyin değerli olduğunu biliyor ve buna önem veriyorsunuz. Arzularınız sandığınız kadar basit değil. Yüzeyde rahatlık istiyormuş gibi görünüyorsunuz. Ancak gerçeğin önündeki gizemi yıkabilmek için elinizden geleni yapmaya da hazırsınız.

Sevgili Terazi, bugün hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Biraz dikkatli olursanız meydana gelebilecek karışıklıkları da engellemiş olursunuz. Karşınıza çıkacak duygusal birinden kaçmak yerine kendinizi romantizmin kollarına bırakın.

Sevgili Akrep, arzularınızı dışa vurmayı istiyorsunuz. Aynı zamanda bazı sırların saklanması gerektiğinin de farkındasınız. Dengeyi sağlamak için biraz uğraşmanız gerekebilir.

Sevgili Yay, ailenizden birine ya da bir dostunuza yardım etmek hayatınıza anlam katacak. Bugün daha azıyla yetinmeyeceksiniz. Daha ileriye gitmek isteyeceksiniz.

Sevgili Oğlak, bugün kendinizi her zamankinden daha güçlü hissediyorsunuz. Diğerleri sizin doğrudan yaklaşımınızı görmezden gelse de aradığınız cevapları alana kadar onları zorlamaya devam edin.

Sevgili Kova, bugün bilinçaltınız harekete geçebilir. İyimser olan yaklaşımınız biraz karamsarlaşabilir. Bu enerjiyi tam olarak hissetmek istiyorsanız dikkatinizi kendinize verin.

Sevgili Balık, yüreğinizdeki sevgi derinlere gömülüyor. Duygularınızın iyi mi yoksa kötü mü olduğunu yargılayarak vakit kaybetmeyin. Bu yoğunluğun çok uzun sürmeyeceğini unutmayın.