BILD gazetesi, aaaateki performansın kişilerin ad ve soyadlarına bağlı olduğunu yazdı.
BILD’in Alman Numerologlara dayandırdığı haberine göre, kişinin ismindeki sesli harfler, aaaa yaşamını anlatıyor.
ALMANYA-Numerologlara (Sayı Bilimcileri) göre, kişinin ad ve soyadındaki sesli harfler, o kişinin aaaa yaşamını ortaya döküyor.
Sesli harflere puan veren Numerologlar, A harfinin 1, U harfinin 3, E harfinin 5, O’nun 6 ve İ harfinin karşılığının 9 puan olduğunu belirttiler.
Numerologlar, A, E, O, U ve İ’nin dışındaki diğer iki sesli harften Ü’nün “U artı E”, Ö’nün de “O artı E” olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirttiler.
Sesli harflerin bu rakamsal değerlerin ışığındaki kişiler, isimlerini aşağıdaki örneğe bakarak yorumlayabilirler:NASIL HESAPLANACAK:Kişinin adı Mehmet Örnek: “Mehmet”te iki E harfi var. Soyadı “Örnek”te ise Ö ve E var (Ö yerine “O artı E” konulacak). Buna göre kişinin adındaki sesli harflerin sayısal değeri şöyle olacak:

5+5+6+5+5=26

Sonuç iki haneli olduğu için, bu kez 2+6 toplanacak:

2+6=8

Bu durumda Mehmet Örnek isimli kişi, 8 numaralı değerlendirmeye dahil oluyor.SAYILARIN ANLAMI:

01- Hızlı, Romantizmi pek sevmiyor. Hemen işe koyuluyor ve yatakta patron olmaktan hoşlanıyor. Hızlı aaaai, riskli yerlerde aaaai (mesela soyunma odasında) seviyor.

02- Duygusal duyguları ön planda. Tadını çıkarıyor.Saatlerce romantik olabiliyor.aaaa sırasında mum ışığı ve şampanya tercih ediyor. Partnerinin vücudunun her bölgesini keşfediyor.Çok ihtiraslı,aaaain tadına varmanızı sağlıyor....

03- Yenilikçi, devamlı pozisyon değiştiriyor. aaaate değişikliği, yeniliği seviyor. aaaa sırasında değişik karakterler sergiliyor. Bir ****** bir uysal.

04- Tecrübeli, klasik pozisyonları tercih ediyor. Yatakta alışılagelmişin dışına çıkmıyor. Haz aldığı oyunların keyfini çıkariyor.

05- Deneyci, herşeyi denemek istiyor. Yeni pozisyon, aşk oyunları, vs. aaaa oyuncaklarını ve değişik kokulu yağları tercih ediyor. Kelepçe bile kullanıyor.

06- Duyuları kullanıyor. İpek tüllerle, tüylerle ve yağlarla sevişmeyi seviyor.

07- Sınırsız. Başkalarının uygun bulmadığı (örneğin grup aaaa, kelepçeli oyunlar) şeyleri denemekten kaçınmaz.

08- Kendinden geçen, dayanıklı, güçlü, ateşli. Nabzın hızlı atmasını seviyor. Sonra aşırı yorgunluk hissediyor. Tantra, Kamasutra hayranı.

09- Fısıldayıcı. Sert aaaa onun işi. aaaa isteklerini kulağa fısıldıyor, ama yatakta hayal kırıklığına uğratmıyor.