Pierre Cardin Göbek Problemini Çözdü

Modacılar artık erkeklerin göbek problemine çözüm sunan ceket ve gömlekler tasarlıyor.Pierre Cardin Göbek Problemini ÇözdüPierre Cardin 2010 İlkbahar-Yaz Kreasyonu’nda ceket ve gömlek grubunda bir yenilik yaptı. Bu yenilik ile ‘Röver Hattı’ denilen ceketin yakasının geriye döndüğü nokta hemen hemen tüm modellerde aşağıya alındı. Yenilik erkeklerde göbek probleminden dolayı ceketin yaka açma problemini ortadan kaldırıyor.
Pierre Cardin’in 2010 İlkbahar-Yaz Kreasyonu Klasik ve Weekend olmak üzere iki ayrı koleksiyondan oluşuyor. Klasik Grubu klasik iş kıyafetleri ve tamamlayıcı ürünler içerirken Weekend de hafta sonlarına yönelik rahat ve spor kıyafetleri tüketicilerle buluşturuyor.
Klasik grupta ağırbaşlı Weekend’de cıvıl cıvıl renkler:
Dünyada bir dönüşüm başladığını ve klasik tarza sahip erkeklerin bile artık daha rahat ve spor giyindiğini belirten Pierre Cardin Tasarımcısı Aylin Ekiz “Dünyanın en klasik markaları koleksiyonlarının yönünü spor giyime doğru çevirdi veya klasik ürünlerinin yanında spor ürünler de sunmaya başladı. Biz de bu doğrultuda Weekend koleksiyonumuza ağırlık verdik. Pierre Cardin’in klasik ürün grubunda kullandığımız mor bej saks yeşil gibi ağırbaşlı renklerin yerini Weekend’de cıvıltılı sarılar yeşiller türkuaz ve kırmızılar alıyor.” dedi.
Şık smokinler:
Yeni kreasyondaki smokinler ise evlilik hazırlığı yapan erkeklere birbirinden şık alternatifler sunuyor. İtalya’nın en moda modellerinden esinlenilerek hazırlanan smokin grubunda ekru saten şal yakalı tek düğmeli slim fit ceketler ve smokin şeritli pantolonlar İtalyan kumaşlarından yapılmış uzun frak tarzı takımlar yer alıyor.

alıntıdır