Öyle kadınlar var ki, sizi hayattan bezdirir!Ananızdan emdiğiniz süt burnunuzdan gelir! Kaçacak delik arar, kime koşacağınızı şaşırırsınız. O yüzden dikkatli olmakta ve yol yakınken kaçmakta fayda var! Ama sadece kadınlara değil sözümüz, sıra erkeklere de gelecek! Şimdilik, sakınılması gereken kadın tiplerine göz atmakla başlayabiliriz!

Aşırı romantik


Bu tip kadınlar için sürekli düşen yapraklar, kırmızı güller hazırlamanız gerekir. Ya da artık şiir mi okursunuz naparsınız bilemiyoruz. Ama çok sıkıcı olduklarını biliyoruz! Kolay gelsin!
Soğuk nevale


Hiçbir espriye gülmeyen, burnu bir karış havada, soğuk nevale tipler! Arkadaş ortamlarını bozan, enerji emenler yani... Allah korusun!

Hiperaktif


Sakın! Her şeyi ben yaparım, her şeyi ben bilirim, ben her şeye yeterim diyen ve uçuşan kadınlar! Halbuki sadece, önce sakin olmaları gerekiyor!

Pis boğaz


Ne bulursa yiyen insanlardan zaten kaçmak gerek, kadını erkeği yok! Ama kadınlarda başgösteren çikolata çılgınlığının önüne geçmek çok zordur, bizden söylemesi.

Fal meraklısı


Birçok kadın eğlence için fal baktırabilir, erkekler de yapıyor bunu. Ama bazısı, buna servet harcar hatta falcıların söylediklerine göre yaşayanlar bile var. Yok artık, daha neler demeyin, hemen yönünüzü değiştirin!
Paragöz


Hepimiz parayı seviyoruz ve iyi bir hayat yaşamayı istiyoruz. Ama bazı kadınların zenginlikten gözü dönüyor ne yazık ki. Para hırsı, herkesi bozar!

Centilmen sever


Sandalyesinin tutulmasını, sigarasının yakılmasını bekleyenler. Tuvalete giderken eşlik edilmesini de isterler, ne saçma!
Azarcıbaşı


Yaptığınız en ufak hatayı yüzünüze vuran, sizi sürekli azarlayan kadın tipi. Ona ne yapsanız yaranamazsınız. İyisi mi, kaçın!

Gevrek bağımlısı


Sabah kahvaltılarını unutun! Kahvaltının günün en önemli öğünü olduğunu onlara asla anlatamayacaksınız!
Ben bilirimci


O her şeyi bilir. O kadar ki, çocuğu olmasa bile en iyi çocuk doktoru ve pedagog odur! Herkese söyleyecek bir sözü vardır! Bizim de söyleyecek biz sözümüz var: Hayır!


alıntı