Hakkımızda
ÇERKEZKÖY KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ firması olarak yılların deneyimi ile sektörde yenilikçi ve araştırmacı kendini geliştiren yapısıyla sizlere iletişim ve güvenlik sistemleri sektöründe hizmet vermekteyiz.

ÇERKEZKÖY KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ; koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek yaptığı projelerde işinizi kendi işi gibi gören sizin kadar titiz sizin kadar kaliteye önem veren ihtiyacınıza uygun çözümler üreterek satış ve servis desteği ile 7 / 24 hizmet vermektedir.

ÇERKEZKÖY KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ haberleşme sistemlerinde SİEMENS - TELESİS - KAREL güvenlik sistemlerinde LG - SANYO-BOSH-TOSHİBA-SAMSUNG-BRİCKCOM-DLİNK-MOBOTİX-HIKVISION-VİVOTEK-SENEO- CAMTRON gibi firmaları ile çalışarak sektörün öncü firmaları arasında yer almaya devam etmektedir.

ÇERKEZKÖY KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ firmamız tarafından verilen hizmetler;
» IP - ISDN - Digital Haberleşme Sistemleri Satışı ve Servisi
» Sesli Karşılama ve Sesli Mesaj Çözümleri
» IVR (Database Etkileşimli Sesli Karşılama) Çözümleri
» VOIP - SIP Tabanlı Uygulamalar
» Dect - Cordless Sistem Çözümleri
» Çağrı Merkezi Çözümleri
» Ses Kayıt Çözümleri Video ve Tele Konferans Çözümleri
» FCT (Sabit GSM Terminali) Çözümleri
» WLAN Altyapı Çözümleri
» SHDSL Modem Çözümleri
» Altyapı (Network Kablolama Metro Eternet Optik Ağlar) Çözümleri
» Alternatif Telekom Operatör Hizmet ve Çözümlerini
» CCTV Kamera Güvenlik Sistemleri
» Hırsız Alarm Sistemleri
» Yangın Alarm Sistemleri
» Çevre Güvenlik Çözümleri

Amacımız


ÇERKEZKÖY KAMERA GÜVENLİK bünyesinde bulunduğu geniş güvenlik sistemi çözümleriyle sizin için en uygun çözümü sağlayacaktır. Güvenlik sistemlerinde en önemli nokta doğru ürün seçimi ile hem gereksiz bütçe harcamasının önüne geçmek hem de kamera sisteminizden maksimum verimi sağlamaktır.
Samsung Techwin DVR Kamera Aksesuar çözümlerinde firmalarımıza ürün temini yapıyor ve yerinde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Firmanızın bütçesine uygun olarak farklı markalarda güvenlik sistemlerinide temin edip uygulamasını yapıyor sisteminizi çalışır halde teslim ediyoruz.
Bir çok firmanın düştüğü yanılgı ürünleri alırken en ucuzu alıp tasarruf yapmaya çalışmaktır oysaki kalite standartlarını taşımayan güvenlik sistemleri çok kısa sürede arızalanacak ve size ekstra maliyetler çıkaracaktır.
Esas maliyet kalemini oluşturan servis ürün arızasında değişim koşullarını mutlaka hizmet aldığınız firmayla görüşmeli ve belirli bir prosedüre bağlamalısınız.
Diyoruz ve sözü siz değerli müşterilerimize bırakıyoruzSİZLERİ DE SİTEMİZDE GÖRMEKTEN MENUNİYET DUYARIZ