Turkcell'den kampanya
15 Mayıs 2008 Perşembe 15:16
Turkcell, yeni faturalı hat alan müşterileri için Temmuz ayının sonuna kadar devam edecek özel bir kampanya başlattı.


Turcell'den yapılan yazılı açıklamaya göre, tüm Turkcell'liler, diğer operatörlerdeki numaralar ve sabit hatlar ile 6 ay boyunca dakikası 20 YKr'a konuşabilecek.

Kampanya kapsamında, 27,8 YTL tutarındaki Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi Turkcell tarafından karşılanırken, FaturaCell aboneliği de 6 ay boyunca ücretsiz sunulacak.

Yurt içindeki şebeke içi ve şebeke dışı görüşmelerde geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, hattın kullanıma açılmasından sonraki 30 gün içinde ''HER YONE'' yazarak 2777'ye mesaj göndermesi yeterli olacak. ''Verginiz Bizden'' kampanyasına katılmak için ise ''VERGI'' yazıp 2373'e kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor.

Kampanyaya, yeni bireysel faturalı hat alanların yanı sıra, faturasız hattan faturalı hatta geçen Turkcell'liler de katılabilecek.

Mevcut Turkcell faturalı müşterileri de ''Herkesle'' tarifesine geçerek her yöne dakikası en fazla 20 YKr'a konuşma imkanına sahipler. Müşterilerin, kendilerine en uygun paketi seçerek ''ABONE'' yazıp, seçtikleri paketin adını ekleyip 7010'a kısa mesaj göndermeleri yeterli oluyor.

Haber Kaynağı: