LCD'de USB ile film ve müzik keyfi

Vestel, yeni modeli USB LCD TV ile “Teknolojinin Türkçesi”ni konuşturmaya devam ediyor.Vestel USB LCD, tüketicilere televizyonda müzik dinleme; filmleri, fotoğrafları ve videoları geniş ekranda izleme keyfini sunuyor. Vestel USB LCD, üç farklı cihazın aynı anda bağlanmasına imkân veren 3 adet HDMI girişi, 10.000:1 dinamik kontrastı ve 5 milisaniye'ye düşürülen tepki süresiyle dikkat çekiyor..

Yüksek çözünürlüğe ve üstün görüntü kalitesine sahip Vestel patentli Pixellence LCD ve Pixellence Full HD LCD serilerine entegre edilen USB girişi sayesinde ***** video ve fotoğraf arşivi rahatlıkla televizyona aktarılabiliyor; görüntüler bilgisayara gerek kalmadan geniş ekranda izlenebiliyor; televizyonda müzik dinlenebiliyor. Vestel USB LCD TV'de bulunan kullanıcı dostu menü sayesinde izleyiciler filmleri rahatlıkla ileri geri sarıp durdurabiliyor. Vestel USB LCD TV Div-x formatını da desteklediği için kullanıcılar bu televizyonda USB cihazına kaydettikleri Div-x filmleri de keyifle izleyebiliyor. Digital Media Player (DMP) teknolojisine sahip Vestel USB LCD'de, diğer teknolojik ürünleri televizyona bağlamak isteyenler için 3 farklı formatı destekleyen hafıza kart girişi bulunuyor.

Vestel USB LCD TV serisi, piyasadaki benzerlerine göre avantajlı fiyatlarla Vestel satış noktalarında tüketiciyle buluşuyor.

Vestel USB LCD Modelleri
PIXELLENCE 32825 32” USB LCD TV
PIXELLENCE 42825 42" USB LCDTV
PIXELLENCE FULL HD 42822 42" USB LCD TV
PIXELLENCE FULL HD 52785 52" USB LCD TV

haber3