In Win'in sunduğu birçok farklı model kasada arasından bu defa minik bir ürün seçtik. Sisteminizin yeni yuvası In Win BK623 test merkezimize misafir oldu.

In Win'in MicroATX boyutundaki tüm anakartları barındırabilecek olan BK632 ürünü test merkezimizde. Standart kişisel bilgisayar bileşenlerini tek bir minik kasa altında toplayabileceğiniz bu sistem sayesinde, daha az alan kaplayan ve içine müdahale kolay olan bir sistem üretebilirsiniz. BK632 içinde sadece bir güç kaynağı ve montaj malzemeleriyle geliyor. İçini doldurmak size kalmış.


Derli Toplu Kasa İsteyenlere

In Win, her türlü bilgisayar kasası konusunda çalışmalar yapan bir üretici. Burada gördüğünüz kasa ise standart bileşenleri destekleyen en küçük ürünlerden bir tanesi. İçine istediğiniz MicroATX anakartı koyabileceğiniz In Win BK632, içeriyi cehenneme çevirecek kadar az hava akımınız olmadığı sürece her türlü sistemi inşa edebileceğiniz bir kasa.Fotoğrafın büyük halini görmek için üzerine tıklayın!

Buradaki fotoğrafa, kasanın yanında 80 mm'lik bir fan mevcut. Boyutunu kıyaslayabilirsiniz. Neredeyse iki tane anakart kutusu büyüklüğünde.
Shiftdelete