Turk Net'den hosting hizmeti

Netone Telekom, Turk Net'le hosting hizmeti sunuyor..


Türkiye'nin yeni nesil telekom işletmecisi Netone Telekom, Turk.Net markası ile çıkardığı ADSL hizmetinin ardından şimdide Turk.Net Hosting ile hizmetine devam ediyor.

Turk.Net Hosting Ürün Müdürü İlker Yiğit, "Türkiye’nin dört bir yanını saran bir omurgaya sahibiz. Netone hedefleri doğrultusunda büyük yatırımlar yapıyor. En son teknoloji ile kurulmuş ve binlerce sunucu kapasiteli bir data center’ımız var. Bir de bunlara çok gelişmiş online satış ve yönetim platformumuzu ekledik. Böylece firmaların ihtiyaç duydukları hosting çözümüne Turk.Net - Hayatın Diğer Adı adresinden kolayca ulaşabilmelerini sağlayacağız" dedi.

Yeni sistemin getirdiği avantajlar sayesinde maliyetlerin düştüğünü belirten Yiğit, sistem hakkında şu bilgileri verdi: 'Hosting çözümlerimiz şimdi daha uygun fiyatlar ile KOBİ’ler tarafından da daha çok tercih edilir olacak.

Böylece Turk.Net Hosting markası ile çok daha fazla sayıda firmaya ulaşabileceğiz. Bugüne kadar uzman mühendis ekibimizin verdiği destek sayesinde kaliteli hosting hizmeti denince akla ilk gelen isimlerden olduk.

Şimdi 7/24 hizmet verecek olan Turk.Net Çağrı Merkezi ile de müşteri memnuniyetindeki kalitemizi güçlendiriyoruz.

Ayrıca videolu anlatımlar ile sistemin kolayca kullanılmasını sağlayan Bilgi Bankası ve tüm işlemlerin online tek bir merkezden yapılmasını sağlayan Müşteri İşlem Merkezi hazırladığımız platformu üstün kılıyor.'

haber3