Herkesi ADSL abonesi yapacak kampanya!

TTNET İŞYERİM Paketleri'nden yararlanmak ister misiniz?HABER3.com
TTNET yepyeni bir kampanyayla ufak ve büyük ölçekli yerlerine internet bağlantısı imkanı sunuyor.

Yeni kampanya ile ADSL erişimi, güvenlik, kablosuz modem, kurumsal web ve e-posta artık daha 19 YTL’den başlayan fiyatlarla..

NEDEN TTNET İŞYERİM

Güvenlik: TTNET GÜVENLİK hizmeti ile McAfee’nin gelişmiş internet koruma paketinden faydalanır, önemli bilgilerinizi ve bilgisayarınızı korursunuz.

Kurumsal kablosuz modem:4 portlu kablosuz modem ile hem bilgisayarlarınızı hem de POS cihazlarınızı internete kolayca bağlarsınız!

Ücretsiz yerinde kurulum ve yüzyüze eğitim: Modeminiz iş yerinizde ücretsiz kurulur, tüm ürün eğitimlerini yüzyüze ücretsiz olarak alırsınız!

Kurumsal web sitesi: TTNET WEBİM hizmeti ile alan adınızı alır (örnek: isyerinizinadi.com), sektörünüze özel pek çok şablondan istediğinizi seçip kurumsal web sitenizi kolayca oluşturur ve yayınlarsınız. İşinizi büyütürsünüz!

Kurumsal e-posta hizmeti: Kendinize ve çalışanlarınıza kurumsal e-posta adreslerini kolayca yaratır (örnek: isim@isyerinizinadi.com) ve kurumsallaşırsınız!

TTNET WiFi dakikaları: İnternete 1.000'i aşkın noktadan kablosuz bağlanırsınız!

PEKİ NE KADAR?

Esnaf Paketi
1 Mbps 4 GB ay Limitli / 1 PC için güvenlik / 4 Portlu Kablosuz / 5 Adet Kurumsal e-posta / 180 dk wifi ay (1 kullanıcı) / 19 YTL

Esnaf Ekstra Paketi
1 Mbps 4 GB ay Limitli / 5 PC için güvenlik / Alan adı +10 MB Web alanı / 4 Portlu Kablosuz / 5 Adet Kurumsal e-posta / 900 dk wifi ay (5 kullanıcı) / 22,5 YTL

Profesyonel Paketi
1 Mbps Limitsiz / 5 PC için güvenlik / Alan adı +10 MB Web alanı / 4 Portlu Kablosuz / 5 Adet Kurumsal e-posta / 900 dk wifi ay (5 kullanıcı) / 32,5YTL

Profesyonel Ekstra Paketi
4 Mbps Limitsiz / 10 PC için güvenlik / Alan adı +100 MB Web alanı / 4 Portlu Kablosuz / 5 Adet Kurumsal e-posta / 1.800 dk wifi ay (10 kullanıcı) / 60 YTL

HABER3.com