FIFA 09'dan son haberlerEfsane futbol serisi birçok yeniliklerle oyun fanatiklerinin karşısında olacak...

03.07.2008 10:04
EA Sports'un geleneksel futbol serisi FIFA'nın 2009 sürümünde de birçok yenilik göreceğimiz söyleniyor. Peki FIFA 09'dan neler bekleyebiliriz?

Sonbaharda tüm platformlarda boy gösterecek olan FIFA 09, söylenenlere göre 250'nin üzerinde yenilik içerecek. Yeni animasyon teknolojisi ile şutların ve pasların daha gerçekçi tepkilerle atıldığı oyunda ayrıca daha hızlı ve kontrollü top sürüşleri de oyuncuları bekliyor. FIFA 09 ile ilk defa oyun motoruna müdahale ederek takım stratejisi üzerinde tam kontrol sağlamak mümkün olacak.

Herkes Oynayabilecek

Her konsolun kendi özelliklerini en üst seviyede kullanacağı söylenen FIFA 09, 500 yeni animasyon sahnesi, çarpışma ve engelleme mekanikleriyle son dört yılın en büyük yenilikleriyle oyuncuları karşılamayı planlıyor. Dört yeni yetenek hareketiyle Ronaldinho tarzı şık hamlelerin sayısının 32'ye çıktığı FIFA 09, Wii'ye özel olarak da ünlü oyuncuların Mii benzerleriyle oynama imkanı sunacak. Yeni FIFA 09, PlayStation 3, PC, PS2, Xbox 360, Nintendo Wii ve el konsolları PSP ile DS'e sonbahar aylarında çıkacak.

shiftdelete.net