İşte dünyanın en ince LCD'si


Onun sadece 45 mm'lik monitörü var...

03.07.2008 22:37ASUS; kalite ve performansı bir araya getiren; dünyanın en ince 22” geniş ekran LCD monitörü LS221H modelini duyurdu.

Bu ultra-ince 22” geniş ekran (widescreen) LCD monitör, deri dış kaplaması, üstün görüntü kalitesi ve çizilmeye karşı son derece dayanıklı cam paneliyle zarafet, estetik ve kaliteyi bir araya getiriyor.

Sadece 45 mm’lik LS221H o kadar ince ve zarif bir monitör ki bir görüntüleme cihazından çok dekoratif bir ev eşyası gibi duruyor. Monitörün üst yarısı elmas kesimi camdan yapılmış olduğu için son derece pürüzsüz ve düzgün hatlara sahipken, alt kısmı dijital dünyayla lüks yaşamı tanıştıran gerçek deriyle kaplı. LS221H’nin elmas kesimi camdan yapılmış 9H sertlik değerine sahip pürüzsüz yüzeyi çizilmeye ve kirlenmeye karşı oldukça dayanıklı. Yansıtıcı özelliği hayli azaltılmış olan camın ışığı geçirme oranı ise %96. Böylece kullanıcılar ekrana baktıklarında kendilerini değil, ekrandaki görüntüleri net biçimde izleyebiliyorlar. Sert ve yumuşak malzemenin bu ilginç birleşimi ile LS221H son derece lüks bir görünüme sahip oluyor. Ek olarak Light-in-Motion II adlı LED arka aydınlatma (backlighting) teknolojisi, görüntü parlaklığını üst seviyelere taşıyor. Ayrıca günümüzün olmazsa olmaz arayüzlerinden olan HDMI girişi, kablo karmaşasına son verip HD eğlence dünyasının nimetlerinden faydalanmanıza olanak tanıyor.

Protestlabs