Güç ve asaletin simgesi


Bu bluetooth kulaklıkları hem hafif hem de konforlu. İşte onun tüm teknik özellikleri...

03.07.2008 15:24Bluetooth kulaklık ve mobil müzik aksesuarları üreticisi Jabra, lüks ve ihtişamı sevenler için yine bir Jacob Jensen tasarımı sunuyor; Jabra JX20 Pura. Sıra dışı tasarımı, ufak boyutları ve titanyum malzemesiyle dikkatleri üzerine çeken Jabra JX20 Pura, güç ve asalet simgesi olarak gösteriliyor.

Jabra lüks tutkunu kullanıcılar için tasarladığı JX serisini genişletiyor. Geçtiğimiz yıllarda Jabra JX10 ve Jabra JX10 Cara’yı piyasaya sunarak büyük ilgi yaratan Jabra, yine bir Jacob Jensen tasarımı olan Jabra JX20 Pura’yı tanıttı. Özellikle titanyum yüzeyi ve simetrik çizgileri ile dikkat çeken Jabra JX20 Pura, sıra dışı tasarımıyla da lüks tutkunu kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Hafifliği, kolay kullanımı, boyutları, titanyum malzemesine verilen siyah rengi ve kulağa mükemmel uyumu Jabra JX20 Pura’yı vazgeçilmezler arasına sokacak.

JX20 Pura da Yine Ünlü Tasarımcı Jacob Jensen İmzası
Baş tasarımcılığını Timothy Jacob Jensen’in yaptığı Jacob Jensen Design tarafından tasarlanan JX20 Pura, yeni nesil lüks sembolü olarak kabul ediliyor. Koyu siyah parlak yüzeyi, minik ve yuvarlak hatlı yapısı, özel kutusu ve aksesuarları ile JX20 Pura, her zaman ön planda olmayı sevenlere hitap ediyor.

Hafiflik ve Konfor: JX20 Pura

Kullanım kolaylığı, özel tasarımlı kulak kancası, mekanik açma kapama ve yine Jacob Jensen tarafından tasarlanmış akıllı masa üstü ünitesi ile teknolojinin getirdiği son yenilikleri bünyesinde barındıran Jabra JX20 Pura, 13 gramın altındaki ağırlığı ile de en hafif kulaklıklar arasında yer alıyor. JX20 Pura’nın kutusu içerisinde her kulağa uyması için iki farklı boyda, ultra konfor sağlamak üzere geliştirilmiş kulaklık jeli bulunuyor.

6 saate kadar konuşma süresi bulunan JX20 Pura, USB kablosu ile PC üzerinden kolayca şarj edilebiliyor. DSP teknolojisi sayesinde kristal netliğinde ses kalitesine sahip olan JX20 Pura, yüz yüze konuşma yapılıyormuş hissi veriyor.
Teknik özellikleri

Orijinal anotlanmış titanyum yüzey
Akıllı masa üstü ünitesi
Özel tasarım, çıkarılabilir kulak kancası
Daha fazla konfor sağlamak üzere geliştirilmiş kulak jeli
Bluetooth 2.0 sürümü ve otomatik eşleşme
Uyarlanabilir ses
DSP (Digital Sound Process) teknolojisi
BC 05 MM profili
PC’den ya da USB’den şarj edilebilme özelliği
Mekanik açma / kapama
Micro USB’den şarj ara yüzü
Özel taşıma kolyesi
6 saate kadar konuşma süresi

Protestlabs