Cebit fuarında dev robot büyük ilgi gördüİzleyicilere şarkılar söylüyor, dev cüssesinden beklenmeyen bir çeviklikle dans ediyor.

07.10.2008 16:16 Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, CeBIT Bilişim Eurasia 2008 fuarında yer alan dev standında düzenlediği ilginç etkinliklerle fuara ayrı bir renk katıyor. 4 bin 550 metrekare alana sahip Türk Telekom standının en dikkat çekici unsurlarından biri, 2 metrelik boyuyla dev robot “Titan”.
Dijital kuklacılık ve koreografik tiyatro şovunun bir kombinasyonu olan Titan, altı yıllık bir hazırlığın ürünü. İngiltere menşeli robot gösterisi Titan, her gün belirli saatler arasında fuarda şovunu sergiliyor. Titan, stant alanında izleyicilere şarkılar söylüyor. Dev cüssesinden beklenmeyen bir çeviklikle dans ediyor.
Türk Telekom, CeBIT Bilişim Eurasia 2008’de İletişim Teknolojileri Sponsoru olarak yerini alıyor. Türk Telekom ailesi, yeni nesil iletişim teknolojileri ürünlerini sergileyerek fuar ziyaretçilerine geleceği bugünden yaşama imkânı sunuyor. 7’nci salonda bulunan Türk Telekom Standında her gün birbirinden farklı etkinlikler yer alıyor.

haberturk