Işıltınızı sporunuza yansıtın


Swarovski kristalleri ile zarifleştirilen egzersiz makinesi Evolution göz kamaştırıyor.VibroGym Diamond ile VibroGym, swarovski kristalleri ile zarifleştirdiği egzersiz makinesi “Evolution” ile göz kamaştırıyor. 65,000’den fazla kristal kullanılarak hazırlanan titreşim platformu oldukça göz alıcı. “Elmaslar bir kızın en yakın arkadaşıdır” diyen Marylin Monroe, sanki bu günleri önceden görmüş gibi...


LÜKSLE YAŞAMAYI SEVENLERE
Swarovski kristalleri ile benzersiz hale gelen egzersiz makinesi VibroGym Evolution artık evlere girmeye hazır. Zarifleştirilen titreşim platformu ile evde spor yapmak daha keyifli ve eğlenceli olacak ve VibroGym Diamond her asil evde yerini alacak. Değerli metalden yapılan egzersiz makinesini zarifleştirilmek için toplam 65,000’den fazla kristal ile Swarovski taşları kullanıldı. Bu taşlar VibroGym’in yanlarının ve tutacaklarının gösterişle parlamasını sağlıyor. VibroGym logosu bile sümbül rengi 600 kristal içeriyor. Egzersiz makinesi gerçek bir mücevher olarak, sadece lüksü seven değil onunla yaşayanlar için üretildi.

ÜNLÜLERİN TERCİHİ
Birçok Hollywood yıldızı egzersiz yaparken, yeni olmasına rağmen daha şimdiden, dünya çapında sağlık sertifikası sahibi (MDD) olan VibroGym titreşim platformunu kullanmaya başladı bile. Ayrıca Almanya’da, aralarında TV sunucusu Nina Moghaddam’ın da bulunduğu birçok TV ve ekonomi dünyasından ünlü isimlerde VibroGym’i tercih ediyor. VibroGym’in yeni tasarımından oldukça heyecan duyduğunu belirten Nina Moghaddam, “VibroGym Diamond, evde çalışmak için muhteşem görünen çok özel bir egzersiz makinesi. İnanılmaz!” diyor. Ayrıca cihazın katalog çekimleri de Nina Moghaddam ile gerçekleştirildi.

İKİ AYRI RENGİ VAR
VibroGym Diamond, siyah ve bronz olmak üzere iki ayrı renge sahip.
Swarovski taşsız alternatifleri de mevcut olan VibroGym; Siemens motor teknolojisiyle kontrol ediliyor. Optimize titreşimleri ve özel tasarlanmış zemini ile geleneksel güç antrenmanlarından farklı olarak egzersizlerden minimum sürede maksimum fayda elde etmenizi sağlıyor. Kullanıcıyı kontrollü biçimde dengesizleştirme ve dengeye gelmek isteyen kasların kasılması prensibi ile çalışıyor. Yorulmadan, fazla efor sarf etmeden tüm kaslarınızı hareket ettirmenizi sağlayan cihaz, fitness seviyenizi artırır ve seyrek kullandığınız kaslarınızı da çalıştırır. VibroGym spor yaralanmalarının rehabilitasyonunda da etkin şekilde kullanılmaktadır.

ensonhaber