Oldu olacak internetin FİŞİNİ DE ÇEK


Youtube yasağı yetmedi, Blog'ları da kapattılar.Blog sitesi oluşturmak isteyenlerin adresi blogger sitesi kapatıldı. Yani aslında yüzlerce siteye de kilit vuruldu.Yasaklar dinmek bilmiyor. Youtube’dan sonra binlerce kullanıcısı olan Blogger da kapatıldı.

www.blogger.com ya da www.blogspot.com sitesine girenler “Bu siteye erişim mahkeme kararıyla ertelenmiştir” yazısı ile karşılaşıyor.
ANKARA HAKİMİ HARİÇ HERKES YOUTUBE'A GİRİYOR
Türkiye'nin internet cahili hakimlerden çekiyor. Ankara Hakiminin Youtube yasağının yankısı hala sürüyor. Ankara hakimi Youtube'u kapattı ama o hariç herkes Youtube'a erişiyor. Ancak bu durumdan bile bihaber hakimlerimiz yine boş durmuyor.
DİYARBAKIR HAKİMİ OLDU OLACAK İNTERNETİN FİŞİNİ DE ÇEK
Bugünlerde www.blogger.com sitesine girenlerde Youtube yasağında yaşadıkları şoku yaşıyor. Blogger binlerce kişinin kendi sayfasını oluşturmak istediğinde başvurduğu bir adres. Blogger’ı kapatmak demek aynı zamanda binlerce siteyi de kapatmak anlamına geliyor. Yani şu anda Blogspot uzantılı binlerce siteye de erişim engellendi. Yemek siteleri, hobi siteleri, günlükler. Bu siteye Türkiye'den genç, yaşlı, çocuk binlerce insan üye..
Bu kadar insanın siteye erişimini bir anda engelleyen Diyarbakır hakimine ve internetten anlamayan hakimlerimize: OLDU OLACAK İNTERNETİN DEFİŞİNİ ÇEKİN diyoruz.

ensonhaber