HTC'nin Touch Pro'su göz doldurdu


HTC, yeni nesil gelişmiş iş telefonu Touch Pro'yu pazara sunuyor
Mobil telefon alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden HTC, yeni nesil gelişmiş iş telefonu Touch Pro'yu pazara sunuyor.

HTC'den yapılan açıklamaya göre, dünyada ve Türkiye'de beğeni toplayan Touch Diamond modeline benzer tasarımı ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken Touch Pro, kullanıcıların hareket halindeyken işlerini kolay ve hızlı bir şekilde çalışabilmelerini sağlayan iş odaklı bir dizi iyileştirme sunuyor.

"TouchFLO 3D" adlı 3 boyutlu arayüzü sayesinde HTC Touch Pro mesajlaşma, randevu takvimi, telefon görüşmesi yapma gibi ortak görevler arasında sadece tek bir dokunuşla geçiş yapmayı mümkün kılıyor. Touch Diamond ve Touch Pro ile HTC, HSDPA 7.2 Mbps kablosuz bağlantı ile genişbant benzeri hızlarda yeni bir mobil internet deneyimi sunuyor.

HTC Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu Genel Müdürü Kevin Chen, "HTC tek el, tek dokunuş mobil internet yeteneklerini, yaratıcı ve yeni nesil dokunmatik cihazlara dayanan HTC Touch Pro ve Touch Diamond ile bir adım öteye taşıdı" dedi.

Chen HTC Touch Pro'nun gelişmiş mobil teknolojisinin; patentli TouchFLO 3D teknolojisi, Touch Diamond'ın eşsiz tasarımı ve güçlü mobil iş çözümlerini bir araya getirdiğini söyledi.

ensonhaber