Sonunda bunuda yaptılar


hurriyet.com.tr
.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;} En son sonunda bunuda yaptılar. Dünya'nın ilk şeffaf cep telefonu görücüye çıktı.

Teknolojik cihazlarıyla dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan LG, mobil telefon pazarını baştan aşağı değiştirecek yeni cep telefonuyla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Barselona'da gerçekleştirilmekte olan Mobile World Congress'te yeni cep telefonunu kullanıcılarına duyuran LG'nin GD900 model telefonunun en önemli özelliği şeffaf bir yapıda olması. Şeffaf yapıdaki kızaklı klavyesi ve dokunmatik ekranı ile dikkat çeken GD900, trackpad olarak da kullanılabilen dokunmatik ekranı sayesinde, navigasyon teknolojisini de son derece kolay bir forma sokuyor.
Telefonun teknik özellikleri henüz açıklanmış değil. Bu yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulması planlanan yeni LG GD900'ün fiyatı hakkında henüz bir bilgi de yok...