Sade tasarımana rağmen bir telefonda olması gereken her özelliğe sahip T700...


Yalnızca 10 mm inceliğindeki bu telefonda neredeyse istediğiniz herşey var. 3G sayesinde T700 ile internette çok hızlı sörf yapabilir, televizyon ve video izleyebilirsiniz. Üstelik artık fotoğraflarınızı gerçek boyutunda hızlı bir şekilde “blog”layabilir ya da MMS ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
Dilerseniz MSN, Gtalk gibi anında mesajlaşma programlarını telefonunuza yükleyebilir ve evdeki sohbet keyfini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ayrıca Google Maps uygulaması sayesinde, operatörünüzden gelen konum bilgisi harita üzerine yüklenir. Böylece haritadan bakarak yolunuzu kolaylıkla bulabilirsiniz.
Müzik keyfide unutulmamış
Müziğiniz her yerde sizinle T700 ile tüm müzik formatlarını (MP3/AAC/AAC+/ WMA/WMApro) dinleyip, videoları seyredebilir, stereo hoparlörleriyle sevdiklerinizle de yüksek sesle paylaşabilirsiniz.
3.2 megapiksel fotoğraf ışıklı kamera
Fotoğraflamak istediğiniz her an için, artık yanınızda 3.2 megapiksel kameralı T700’ünüz var. Üstelik konum etiketleme fonksiyonuyla çektiğiniz fotoğrafları harita üzerinde de görüntüleyebilirsiniz.

Sony Ericsson T700 yaklaşık 480 TL. fiyatıyla alıcı buluyor.hurriyet