Facebook'ta oynayana bedava uçak bileti


Facebook oyununda başarılı olanları ücretsiz uçuruyor.
Sivil havacılık sektörünün önde gelen firmalarından Pegasus yeni gezi sitesi Pegasusla-Anasayfa ve yeni Facebook oyunu Uçur Beni Şehir Şehir on Facebook ile sosyal dijital medyada da seyahatin nabzını tutuyor. Oyunda başarı elde edenlere bedava uçak bileti kazanma imkânı sunuyor.

Pegasus Hava Yolları, yeni yerler görmek isteyenleri ve gördüklerini paylaşmak isteyenleri www.pegasusla.com 'da buluşturuyor. Seyahat etmeden önce fikir almak isteyenlerle, yaşadıkları tatil deneyimini paylaşarak geniş kitlelere yaymak isteyenleri bir araya getirmeyi amaçlayan yeni gezi sitesi ile bedava Pegasus biletleri kazanmak da mümkün.

Facebook oyunu üye olup başarı elde edenleri de ödüllendiriyor. 'Uçur Beni Pegasus' oyununa başlayanlardan; her ay her bir şehir için 10'luk seriyi tamamlayan ilk kişilere tamamladıkları şehre gidiş-dönüş uçak bileti, ay sonunda elde edilecek toplam puanlamada sıralamadaki ilk 5 kişiye yurt içi ya da yurt dışı istedikleri yöne çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti, ay sonunda elde edilecek toplam puanlamada, sıralamada yer alan ikinci 5 kişiye (6, 7, 8, 9 ve 10. kişilere) yurt içi gidiş-dönüş uçak bileti, ilk 50. - 100. - 150. - 200. ve 250. kişilere yurt içi gidiş- dönüş uçak bileti kazanmayı vaat ediyor.

haberaktuel