ETİ Tutku, sosyal medyadaki ilk projelerini, oldukça eğlenceli bir oyun ve başarılı bir blogger iletişimi ile gerçekleştiriyor. Proje kapsamındaki “Tutku’na Sahip Çık!” isimli Facebook oyununu bloggerlara tanıtan ETİ Tutku, devamında tüm Facebook kullanıcılarını da “Tutkucanlar”a karşı zorlu bir mücadeleye davet ediyor!

ETİ Tutku Facebook hayran sayfasına ve “Tutku’na Sahip Çık!” oyununa Eti Tutku | Facebook adresinden ulaşılabiliyor.
Tutkucanlarla mücadelede başarılı olanlar bir yıllık Tutku’suna kavuşuyor

ETİ Tutku’nun ilk sosyal medya projesi olan “Tutku’na Sahip Çık!” oyuncuları, Facebook listelerinden seçtikleri üç arkadaş yardımıyla hazinelerini Tutkucanlardan koruyorlar. Oyunculara bu zorlu görevde hem akışkan kakao kremaları ile Tutku kurabiyeleri hem de Tutkuluklar destek oluyor. Hazinelerini korurken oyuncuların yanlarında bir Tutku paketi bulundurması onlara ayrıca yardım sağlıyor.
Tutku’suna en iyi şekilde sahip çıkıp, günün birincisi olan oyuncu, içi Tutku dolu hazine sandığı kazanıyor. 25 gün sürecek oyunun sonunda ise toplamda en yüksek puanı alan oyuncu, bir yıllık Eti Tutku sahibi oluyor.

Bloggerlardan ETİ Tutku’ya övgü“

Tutku’na Sahip Çık!” oyununu ilk olarak bloggerlara tanıtan ETİ Tutku, bu kapsamda onlara içi Tutku dolu bir hazine sandığı gönderdi ve sandığı açmak için bloglarında gizli olan şifreleri bulmalarını istedi. Şifreyi çözmeyi başaran bloggerlar, bir sandık dolusu Tutku’ya sahip olurken, bir yandan da ilk kez “Tutku’na Sahip Çık!” oyunundan haberdar oldular.

Kaynak: Tutkusuna sahip çıkanlar Facebook'ta! - Milliyet.com.tr