Google'dan farklı bir teknoloji - Video(tıklayın)


Google Earth programıyla uydu görüntüleri ve zengin coğrafi içerik sunarak milyonlarca kişinin merakını toplamayı başaran bilişim devi Google, bu kez farklı birteknolojiile karşımızda.

Daha gelişmiş üç boyutlu teknolojisi ile hizmet sunmaya başlayan Google, kullanıcılarını dijital anatomi atlasıyla insan vücudunu üç boyutlu keşfe davet ediyor. Google'ın son teknolojisi sayesinde iç organlardan kemik ve kas yapısına, sinir sistemi ve kılcal damarlara her bir ayrıntıyı farklı yönlerden gözleyerek ve dilediğinizce yakınlaşıp uzaklaşarak inceleyebiliyorsunuz.


Google'ın kendi sayfasında yer alan uygulama bir görev çubuğu ve sayfanın merkezinde yer alan bir sanal modelden oluşuyor. Düğmelerin sağdan sola ya da soldan sağa çekiştirilmesi, modelin anatomik ayrıntılarına daha yakından göz atılmasını, vücudu ya da belli bir organı istediğimiz yöne doğru çevirebilmemizi sağlıyor. Bu arada birbirinden ilginç anasayfa tasarımlarıyla hizmet sunan google, kullanıcılara bu tasarımların nasıl bir ortamda ve kimler tarafından hazırlandığını anlattı. Yüzden fazla tasarımlarıyle ve her ülkeye ait kutlamalarla hizmet sunanGoogleyöneticileri, kullanıcılarından da tasarım beklediklerini ve herkesin kendine ait sayfa tasarım hizmeti sunduğunu da bildirdi.SAMANYOLU HABER TV