iPad 2
bugün ABD'de satışa çıkıyor. iPad 2 hakkında, operatör kampanyaları, aksesuar fiyatları, ürünün versiyonları ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için


Uzun bir aradan sonra iPad 2 bugün ABD'de satışa sunuluyor. Türkiye'ye ne zaman geleceği tam olarak bilinmese de Apple hayranları için yeni nesil iPad'in satış özelliklerini inceledik.
iPad 2'nin teknik özelliklerini daha önce ayrıntılı olarak incelemiştik. Tıklayın...Kimilerine göre iPad 1'den çok fazla farkının olmadığı söylense de bir kısım kullanıcı yeni nesil iPad'in çift çekirdek işlemcisi, güçlendirilmiş grafik motoru ve ince yapısıyla iPad 1'den farkını savunuyor. iPad 2'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler için yazının tamamını okumanızı öneriyoruz...

-----iPad 2 Versiyonları:-----
iPad 2, iki versiyonla satışa sunuluyor. Bunlar yalnızca Wi-Fi içeren sürüm ve Wi-Fi yanında 3G desteği içeren sürümler olarak karşımıza çıkıyor.

iPad 2 ABD'de Verizon ve AT&T operatörlerinden kampanya ile alınabilecek.
*Peşin Olarak:

*Peşin Olarak:

iPad WiFi:
16 GB:
$499.00
32 GB: $599.00
64 GB: $699.99

iPad WiFi + 3G
16 GB:
$629.99
32 GB: $729.99
64 GB: $829.99

Aşağıdaki resimde operatörlerin farklı data paketleri için aylık ödeme planlarını görüntüleyebilirsiniz.
Tam olarak aynı paketleri sunmayan operatörler de net bir fiyat karşılaştırması yapamasakta data kullanım oranınıza göre bir alternatif seçip yeni iPad 2'yi ABD'de olan teknoloji seveler kullanmaya başlayabilirler.


kaynak: iPad 2 satan mağazalar ayrıntılı bilgiler