Japonya'daki müşterilerine destek verdi

Japonya'da yaşanan deprem felaketi sonrasında şu an orada bulunan müşterilerini tek tek arayan Avea, yakınlarına mesaj iletmek isteyenlerin mesajlarının ulaştırılmasına başladı.


Avea'dan yapılan açıklamada, ayrıca müşterilerinin rahatça konuşabilmeleri için hatlarına fatura indirimi sağlandığı belirtildi.

Japonya'dakiAveamüşterilerinin tek tek aranarak yakınlarına ulaştırmak istedikleri mesajları olup olmadığının sorulmaya başlandığı dile getirilen açıklamada, ayrıca, Japonya'daki Avea müşterilerinin yakınları ile rahatça iletişim kurabilmeleri için hatlarına fatura indirimi sağlandığı kaydedildi.

Yapılan açıklamada, ''Avea olarak müşterilerimizin hayatın her alanında yanında olmayı en önemli önceliklerimizden biri olarak görüyoruz. Özellikle doğal afetlerde zarar görmüş vatandaşlarımıza destek vermek temel sorumluluklarımız arasında yer alıyor. Bugün Japonya'da yaşanan son yılların en şiddetli depremini büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Afet durumlarında iletişim kurabilmenin en önemli ihtiyaçlar arasında yer aldığı bilinciyle Japonya'da bulunan müşterilerimize iletişim desteği sağladık. Avea olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız'' denildi.


AA