%100 Türk Yazılımıdır.

Yazılım Özellikleri Neler ?

Arama Motorlarına Kayıt : Dünyanın En Seçkin Arama Motorları Dahil Toplam 1.800 Arama Motoruna Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Edebilirsiniz.
Yazılımımız Sizin İçin Sitelerden Gelen Mailleri Size Özel Açtığı Mail Adresinden Tek Tek Onaylar Ve Sizi Bu Tarz Sıkıcı Ve Zahmetli Bir İşte Zaman Kaybettirmez.

Forum Poster : Sistemimiz İle Daha Önceleri Olduğu Gibi Sizi Binlerce çalışmayan Linkler Yada Proxy Listeleri İle Savaş Vermenizi İstemez. Bunun Yerine Her Site İçin Farklı Bir Liste Sistemi Kullanır.

Örn : Siteniz Nakliyat İçerikli Bir Site. Sistemimiz Nakliyat Konusunda Hizmet Veren & O Konuda Kategori'si Olan Forumları Veya Rakiplerinizin Ekleme Veya Tanıtım Yaptıkları Forumları Hedefler Belirlenen Forumlara Üye Olur Tanıtım Yazınızı Yazar Ve Linkinizi Yükler Forumlara Üye Olur İken Kullanılan Kullanıcı Adı Ve Şifreyi İleride Değişim Yapmak İsterseniz Diye Size Bildirir.
Yani Her Site İçin Kendine Özel Bir Liste Çıkartılır Benzerlerinde Olduğu Gibi Ne Olduğu Belli Olmayan Sitelere Ekleme Yapılmaz.

Blog Poster : Site Türünüzde yayın Yapan Veya Rakiplerinizin Ekleme Yaptığı Blog Siteler Hedeflenir. Blog Siteler Pagerank Değerlerine Göre Belirlenir Ve Sadece Pr Değerine Sahip Sitelere Eklemesi Sağlanır. Ve Tüm Bu İşlemler Yapılır İken Sizden Diğer programlarda Olduğu Gibi Saatlerce Yazılımı ve Pcnizi Açık Bırakmanızı İstemeyiz
Çünkü Tüm İşlemler Size Özel Olarak Sunulan Sunucularımıza Aktarılır Ve Tüm İşlemler Sunucu Üzerinden Gerçekleştirilir. ve Bu İşlem Sırasında Sizden Bir Blog Listesi Veya Proxy Liste İstemeyiz Çünkü Her Siteye Özel Kendi Kategorisinde Bir Blog Liste Kullanırız.

Domain Takip : Satın Almak İstediğiniz Bir Domain var Ancak Bu Domain Başkası Tarafından Alınmış. Bu Durumda Sistemimiz Tam Size Özel Olarak Devreye Giriyor Belirtmiş Olduğunuz Siteleri Sisteme Kayıt Ediyor Ve O Sitelere İzlemeye Alıyor Domain Süresi Nedir Ne Zaman Bitecek Gibi Tüm Bilgileri Size Sunuyor Talebiniz Doğrultusunda
Domain Süresi Bittiği Anda (Site Sahibi Uzatmaz İse) Domain Düştüğü Anda Sizin Adınıza Özel Olarak Satın Alıyor Ve Size Teslim Ediyor Böylece İstediğiniz Domaine Çok Kolay Bir Şekilde ulaşabiliyorsunuz Veya Takip Edebiliyorsunuz.
Not: (Domain Sahibi Uzatmaz İse İlk Satın Alan Siz Olacaksınız )

Proxy Hit : Sistemimiz İle Dünyanın Bir Çok Farklı Ülkesinden Sitenize Binlerce Farklı İp İle Giriş Sağlayabilirsiniz. Bu Sistem İle Alexa Değerlerinizi Çok Ciddi Oranda Değiştirebilirsiniz. Tarafımızca Yapılan Testlerde 4-5 Gün Süreç Sonrasında Rank Değerlerinin Değiştiği Tespit Edilmiştir.

Organik Hit : Web Sitenize Organik Hit Sağlayabilirsiniz. Gelen Hitler Google , Bing , Yahoo Arama Motorlarından Herhangi Biri İle Gerçekleşir (Tercihinize Göre) İstemiş Olduğunuz Kelime'den Arama Yapar ve Sitenize Google Üzerinden O Kelimeye Tıklayarak Giriş Yapar Böylece Google Arama Motorunda Kelime Tık Oranınızı Artırabilir Ve Değer Kazanabilirsiniz.

Sosyal İmleme : Dünyanın En Saygın Sitelerine Sitenizi Ve Tanıtım Yazınızı Ekleyebilirsiniz. Bu Şekilde DÜnyanın En Popüler Sitelerinde Sitenizi Tanıtabilir Ve Aynı Zamanda Pagerankı Yüksek Sitelerden Backlink Sağlayabilirsiniz.

Dizin Kayıt : Sistemimiz İle Hiç Bir Listeye İhtiyaç Duymadan Türkiyenin En Seçkin Veya Rakiplerinizin Ekleme Yaptığı Dizinleri Hedef Alarak Ekleme Yapabilirsiniz. Eklemesi Yapılacak Olan Dizinlerin Sabit Bir Listesi Bulunmamaktadır Sitenizin Hizmet Verdiği Alanda Mevcut Olarak En İyi Sıralarda Çıkan Siteler Göz Önüne Alınır Ve Bu Sitelerin Ekleme Yaptığı Dizinler Hedeflenir
Böylece Rakiplerinizin Ekleme Yaptığı Dizinleri Hedef Alabilirsiniz. Üstelik Zahmetsizce Ve Liste Derdi Olmadan Ekleme yapabilir ve Rakiplerinizle Aranızdaki Farkı Nerede İse 0'a İndirebilirsiniz.

Hit Kazan :Bir Çok Seçkin Hit Sitesi İle Sitenize %100 Gerçek Kişilerin Giriş Yapmasını Sağlayabilirsiniz Üstelik Tamamen Ücretsiz Olarak Ve Bu Sayede Artık Kişilerden Hit Almanıza Trafik Satın Almanıza Gerek Kalmaz.

Sitenize Bot çağırın :Sistemlerimiz İle Sitenize Arama Motorları Botlarını Çağırabilir ve Sitenizin Çok Kısa Süre İçerisinde İndex Almasını Ve Yenilikleri Görmesini Sağlayabilirsiniz.

Adwords Kupon Dağıtıcı :Çeşitli Bakiyelerde Kupon Dağıtımı Yapan Sistemimizdir Verilen Kupon Kodları Tamamen Size Özeldir Ve Sadece Sizinle Paylaşılmıştır. Kupon Kodlarınız Lisans Sürenizce Panelinizde Görünür Ve Lisans Sürenizce Kullanımıza Sunulur (Her Hafta 1 Kupon)-(80,150,250 TL Arası)

Facebook Kupon Dağıtıcı : Facebook Tarafından Deneme Amaçlı Verilmiş Reklam Kuponlarının Bulunduğu Servisimizdir. Üstelik Bu Servisimiz Tamamen Ücretsiz Kullanıcılara Aktif Konumdadır.

Sitemap Oluşturucu : Site İçeriği & Türü Ne Olur İse Olsun Tüm Sayfalarınızı Hatta Tüm Resimlerinizi Map Olarak Oluşurabilir Ve Bu Sayfalarınızdan Arama Motorlarının Haberdar Olmasını Sağlayabilirsiniz.

Alexa Rank Düşürücü : Tarafımızca Tasarlanmış Olan Özel Sistem Ve Özel Uygulama Yöntemleri İle Alexa Değerlerinizi Milyonlardan , Binlere Çok Kolay Bir Şekilde Getirebilirsiniz Üstelik Zahmetsizce Ve Sadece 1 Dakika Ayırarak (Ayda 1 Dakika)

GOOGLE ANAHTAR KELİME YÜKSELTİCİ :Dünya'da İlk Olarak Sunulan Sistemimiz İle Google Arama Motorunda İlk 5 Sayfa(50.Sıra) İçerisinde Çıktığınız Ve Yükselmek İstediğiniz Kelimede %100 Yükselme Garantisi Sunan Tek Yazılımdır. Sistemimiz İle İstediğiniz Kelime'de %100 Yükselme Garantisi Sunmaktayız. Sistemimiz Kendini Dünyanın Bir Çok Ülkesinden Referansları İle İspatlamış
Ve GÜncelliğini Koruyan Referansları Mevcuttur ( Yazılım İçerisinden Ulaşılabilir ) Bunu Yaparken Sürekli Harcama Yapmanız Gerekmeyecek, Sürekli İlgilenmeniz Gereken işler Olmayacak, Sadece Bir Kaç Dakikanızı Ayırarak İşlem Talimatı Vermeniz Yeterli Olacak. Ayda Sadece 5 Dakika Sitenizin Kelimede Yükselmesine Yardımcı Olacaktır. (Referanslı)
Üstelik Tüm Bunlar Olur İken Sizin Yazılımı Yada Pcnizi Açık Bırakmanıza Gerek Dahi Olmayacak Çünkü Yapılacak Tüm İşlemler Kullanıcılarımıza Özel Olarak Sağladığımız Sunucularımız Üzerinde Gerçekleştirilmektedir. Bu Durumda Sizin Sadece Bir Kaç Dakika Ayırıp Sistem Formunu Doldurmanız Yeterli Olacaktır.


NASIL KULLANILIR ?


İşlemleri Yaparken Yazılımı Ne Kadar Açık Bırakmam Gerekir ? : Hiç. Evet Yanlış Duymadınız Yapılan Tüm İşlemler Kullanıcılarımıza Özel Olarak Sağladığımız Sunucularımız Üzerinden Gerçekleştirilir. Bu Durumda Sizin Sadece 1 Kez İşlem Yapmanız Sunucu Merkezimize Bildirim Yapılmasını Ve İşlemlerinizin Sunucu Sistem üzerinden yapılmasını Sağlamaktadır.

Yazılım Güncelleme :Sürekli Geliştirilen Sistemimizin Son Versionlarından Yararlanmak İçin Tek Yapmanız Gereken Update Butonuna Tıklamak Ve Güncelleme İndir Butonuna Basmak.

Lisans Alımı : Lisans Alımlarını Yazılım İçerisinden Veya Müşteri Temsilcilerimiz Aracılığı İle Yapabilmektesiniz. Yazılım Lisansları 1 Aylık Ve 1 Yıllık Olarak Sunulmaktadır. Alınan Lisans Pc Başına Değil Site Başınadır. Yani Almış Olduğunuz 1 Adet Lisans İle İstemiş Olduğunuz Kadar Pc'ye Kurulum Yapabilmektesiniz.

Lisans Ödeme : Lisans Ödemlerini Garanti Bankası , İş Bankası , Akbank , Hcbs Bank , Paypal ( Kredi Kartı ) İle Yapabilmektesiniz. Ödeme Onayı Alınan Kullanıcılarımıza Müşteri Temsilcilerimiz Ulaşım Sağlayarak Plus Key (Lisans Etkinleştirm Şifresi) Sağlamakta Ve Sistem Kullanımı Hakkında Bilgi Vermektedir. Almış Olduğunuz Plus Key'iniz İle Kendi Lisans Paketinizi Oluşturabilmektesiniz.
Tarafınızca Oluşturulan Lisans Paketiniz Müşteri Temsilcilerimiz Tarafından Maksimum 10 Dakika İçerisinde Onaylanmakta Ve Türkiyenin En Gelişmiş Seo Yazılımının Kapılarını Size Sonuna Kadar Açmaktadır.

Sistem Memnuniyeti : Yazılımımıza O Denli Güveniyoruzki Kullandığınız Servislerden Memnun Kalmamanız Durumunda Lisans Ücretini İade Ediyoruz. Kullandığınız Ve İşe Yaramadığını ispat Ettiğiniz Servislerimiz Mevcut İse Ödeme İade Garantisi Sunmaktayız.

Test Lisans Talebi : Sadece Firma Sitelerine Özel Olarak Sunulan Bir Hizmettir. Firma Site Sahipleri veya Site Yetkilileri Yazılımımızdan Test Lisans Talebinde Bulunabilir Ve Uygun Görülmesi Durumunda 1 Gün Süre Aktif Olarak Lisans Kullanıcısı Olabilir Ve Sistemimiz Çok Yakından Tanıyabilir Ve Sistemlerimizi Test Edebilirsiniz.

YAZILIM İÇİ GÖRÜNTÜ
Yazılımımız Dünyada Bir İlk'i Gerçekleştirerek Referans Sunabilmektedir.

http://www.artebilisim.com/setup.zip

Adresinden Yazılımımızı Download Ederbilirsiniz.

Yazılımımız Lisanslı , Test Lisanslı , Ücretsiz Kullanıma Aktif Konumdadır.

Detay Bilgi İçin Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz İle İletişime Geçiniz.

Müşteri Temsilci (Teknik Destek) destek@artebilisim.com MSN Ve Mail

Müşteri Temsilci: 0212 327 27 53
Fax : 0212 327 24 84

www.googlekontur.com Katkıları İle !

Saygılarımızla
Arte Bilişim