Facebook Çoklu Arkadaş Ekleme ve Mesaj Gönderme Yazılımı

Ne işe Yarar ?

- Ürün, hizmet ve duyurularınızı, hatta web sitenizin duyurularını, trafik arttırma işlemlerinizi email olmaksızın (spam a düşmeden) sınırsızca yapabilirsiniz,
- Daha çok kişi tarafından tanınırsınız.
- Pazarlama çevreniz artar, portföyünüze yeni alıcılar eklersiniz.
- SEO açısından oldukça önemlidir. Zamanla doğal geri dönüş linki (backlink) ve feedback sağlarsınız.
- Son zamanlarda popüler olan, facebook arkadaş listesi dolu olan profiller oldukça yoğun talep görmektedir. Bu şekilde profil satışı yapabilirsiniz. (Önermiyoruz)

Fiyatı: 45 TL
Yazılım Geliştirme Dili: Delphi & Delphi for PHP (Masaüstü yazılımdır. Web tabanlı hazırlanmaktadır.)
Ekran Görüntüsü:
Referans: Şimdiye kadar 19 adet satılmıştır.

Email & MSN: *MSN VERMEK YASAK.

Download: vadinet.com/facebook/setup.exe

YAZILIMIN ÇALIŞMA MANTIĞI:
Mevcut Facebook üye bilgilerinizle yine bu yazılım içerisinden giriş yaptığınızda açılan sayfada alt alta rastgele kişiler listelenir. Siz sayfanın sonuna doğru her inişinizde sürekli bu kişiler artarak aşağı doğru liste otomatik uzar. Siz dilediğiniz kadar aşağılara inerek listedeki kişi sayısını artırdıktan sonra ekranda görüldüğü gibi Üye Topla butonuna basılır. Birkaç saniye içerisinde bulunan üyelerin ID leri listeye eklenir. Dilerseniz farklı kişilerin hesaplarını tıklayarak ve arkadaşlarını tıklayarak da o kişilerin onlarca, yüzlerce arkadaşlarını da listeye eklersiniz.

Eklenen listedeki üyelere Mesaj Gönder butonunu tıkladığınızda kutuya yazılmış olan tüm üyelere yazdığınız mesaj gönderilir. İster arkadaşlık isteği gönderin, ister ürün, hizmet ve duyurularınızı göndern. Ya da web sitenizin tanıtımını yapın.

Toplu email göndermekten çok daha akılda kalıcı, junk spam derdi yok. Kişi adı soyadı, Bölge, şehir gibi çeşitli kriterler seçilerek de mesajlar gönderebilirsiniz. Mesaj gönderilerinizi sınıflandırabilir, kategorilendirebilir, sonrasında tekrar tekrar gönderi yapabilirsiniz.

Diğer her türlü script düzeltme, oyun satış, yazılım satışı için de bu msn i kullanabilirsiniz.

MSN: *MSN VERMEK YASAK (7/24 online)

Teşekkürler.