İnternet sitelerinde hep görürüz Google ofisinin fotoğraflarını. Orada çalışanlara özenir, iç çekeriz. E-ticaret sitesi sahibinden.com’un yeni ofisi de Sahiplex, Google ofisini aratmıyor. Basketbol sahası, fitness salonu, bütün ofisi çevreleyen koşu pisti, kendinizi yağmur ormanlarında hissedeceğiniz beyin fırtınası odası...

Bu ofis pazartesi sendromu denen şeyi ortadan kaldıracak, her gün işe gitme isteği uyandracak cinsten. CEO Burak Ertaş “Bir ofisten fazlasını, bir yaşama ortamını hedefledik. Hayatımızın büyük bir bölümünü çalışarak geçiriyoruz, dolayısıyla yaşamımızın parçası olacak şekilde çalışacağımız bir ortam yarattık” diyor.

Ofis içindeki basketbol sahasında ve masa tenisi alanında gün içinde her daim çekişmeli maçlar görmek mümkün. 3 bin 500 metrekarelik üst katımızı 250 metrelik bir tartan pist çevreliyor. İş temposu arasında zihinlerini tazelemek isteyenler Playstation odalarında stres atabiliyor.

Bir de çalışanlarımızın yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayabilmeleri için özel tasarlattığımız, yağmur ormanlarında gibi hissettiren bir odamız var.
Etrafından suların aktığı ada şeklindeki odada özel bir sistem sayesinde 16 milyon farklı renkte ışıklandırma elde ediyoruz.Diğer fotoğrafları görmek için tıklayın.