+ Konu Cevapla
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Türk hackerlara helal olsun. Cyber-Warrior.Org

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Bilişim ve İnternet Dünyasi Forumunda Bulunan  Türk hackerlara helal olsun. Cyber-Warrior.Org Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Webmaster ? Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir Baktabul'un Çılgını Misafir - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Bulunduğu Yer
  Misafir
  Mesajlar
  2.666
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  102182763

  Tanımlı Türk hackerlara helal olsun. Cyber-Warrior.Org

  Akıncı hacker’lar Danimarka seferinde

  FBI’ın peşinde olduğu Türk siber korsan grubu, Danimarka’da yayınlanan Hz. Muhammed (sas) karikatürlerine karşı savaş açtı. 3 bin siteyi çökerten Akıncılar’ın tim lideri Osmangazi, Turkuaz’a konuştu.

  Danimarka’da yaşanan Hz. Muhammed (sas) karikatürleriyle ilgili krizde herkes sokağa dökülürken siz masa başına geçtiniz. Danimarka olaylarında Cyber-Warrior TIM grubu olarak ne yaptınız?

  Bundan önce büyük operasyon diye nitelendirdiğimiz Brezilya saldırılarında 3000, Irak’ta 11 askerimize çuval geçirilme olayında ABD’de 1500 siteyi çökerttik. Damimarka’daki karikatür olayında ise 3000 siteyi Akıncılar Grubu tarafından topraklarımıza dahil ettik. Listelemiyorum; ama kişisel olarak benimkisi 1500’ü geçti. Seri şekilde devam ediyorum.

  Hackleme olayını vatan topraklarına dahil etmek olarak mı görüyorsunuz yani?

  İzmir, Ankara, Muş, Van nasıl Türkiye’nin bir parçası ise bizim için de gov.tr siteleri sanal âlemde vatanımızın bir parçasıdır. Biz hacklediğimiz siteleri bu kapsamda kendi topraklarımıza katar, bunları savunmak için elimizden geleni yaparız. Bu sitelerde açık varsa irtibata geçer, açıkları kapatmalarını söyler ve yöntem konusunda bilgilendiririz. Dışarıdan gelebilecek saldırılara önlem alarak gerek devletimizi gerekse de kendi düşüncelerimizi destekleriz.

  Hackleme işlemi ne kadar sürüyor?

  Hedeflere göre değişiyor. Bu tür toplu deface olaylarında tim olarak da hareket ediliyor kişisel olarak da. Bizim Cyber-Warrior olarak bir misyonumuz var, bu misyona uyan siteler bizim hedefimizdir! Hakikaten özveri ve azim isteyen bu olay için bazen bilgi yetmez hale gelir, şans faktörü girer devreye. Ama biz işimizi şansa bırakmadığımız için netice ortada. Sıcak bir gelişmeyi röportaj sırasında vereyim; diğer bilgisayarımın monitöründe 70 Danimarka sitesi (.dk uzantılı) topraklarımıza katıldı.

  Ne kadar sürdü bu 70 sitenin ‘fethi(!)’?

  4 saattir programım aktif idi. Bu çalışma sonunda kontrol ettiğimi ve açıklarını değerlendirdiğimi de göz önünde bulunduralım. Girdiğiniz site server olarak nitelendirdiğimiz ve içinde birçok siteyi barındıran bir site ise iş zorlaşır. Kendi geliştirdiğim toplu index atma yöntemiyle bu olay 5 dk içinde son bulur.

  Bu işle neden en çok siz ilgileniyorsunuz?

  Akıncılar Timi sorumlusu olmam nedeniyle. Bu olaya sessiz kalacak Müslüman tanımam.

  Danimarka’daki karikatür krizi başgösterdiği anda kaç saatte kaç site çökertildi?

  Bu olay gündeme geldiğinde tüylerimiz diken diken olarak bu haberi tüm Müslüman âlemi olarak izledik. Anında bir üst karar mekanizma toplantısı kurarak hedefimizi belirledik ve yapabileceklerimizi değerlendirdik. Fetva Kurulu’muzun onayı çıkarttıktan sonra bize de bununla ilgili her siteyi deface (çökertmek) etmek kaldı. Ki bunlar büyük ve içlerinde birçok Danimarka sitesi olan hedeflerdir. 10 civarında servar’a yaklaşık 10 saat sürecinde sızdık. İçindeki tüm siteleri indexledim. Tepkimi ve tepkimizi attığımız indexlerle dillendirdik. Ben ilk gün 250 civarında siteyi topraklarımıza kattım. Tim olarak 750 civarında.

  Peki server’larda mazlum siteler olamaz mı? Mazlumlara neden zarar veriyorsunuz?

  Oturup şu mazlum bu değil diye ayıramam. Ayrıca bu tür durumlarda zaten böyle ayrım yapılmaz. Nasıl Peygamberimiz’e bu tiplemeleri yakıştırdılar ve destek oldularsa bakanından habercisine kadar bu hepsine mubahdır! Bu karikatürü yayınlayan siteler ve ***** içerikli olan siteler ile bazı devlet sitelerini hack ettim. Herkes yaşamak için öldürür! Hiçbir şey oradan bakıldığı kadar kolay gelmesin. Ayrıca biz bunları çökertmek istediğimiz kadar bunları destekleyenler de bu siteleri ayakta tutmaya çalışıyor. Biz bilgi sahibi olan insanımızı hapse atıp onun için en büyük hatayı yaparken diğer devletler bu bilgilere sahip insanları alıp iletişime geçip kendi menfatleri çerçevesinde çalıştırıyorlar!

  Danimarka sitelerine saldırı başlattıktan sonra onların güvenlik yetkililerinden bir uyarı ya da uzlaşma çağrısı aldınız mı?

  O sitelerde adminler tarafından birçok kez bizim adımız zikredildi, hacklendiklerini kendileri duyurdu! Ancak prosedür gereği biz bazı büyük sitelerin yayınları hakkında yasal çalışmalar da başlattık ve ilgili site ve serverlara bu mailleri yolluyoruz. Uyarıyoruz ve buna son vermelerini istiyoruz. Türkiye’de buna yataklık yapmasın, haber uğruna, reyting uğruna gaza gelip bu tür uygulamaları ne yayınlasın ne de yayınlatsın!

  Yani ‘Türkiye’de bu tarz bir haber yayınlanırsa hedefimiz olur’ mu demek istiyorsunuz?

  Bu tarz haberlerle onlara hit kazandırıyoruz, belki de para kazanıyorlar her tık başına. Bu tür davranış sergileyenleri buluyoruz. Tim görevlileri gecelerini gündüzlerine katarak buluyor, çıkar beklemeden! Büyük saldırılarda Cyber-Warrior yöneticileri olarak alınan onaylar vardır. Hiçbir yönetici başına buyruk davranarak gidip herhangi bir siteyi deface edemez, ederse bize hesap verir. Bizim misyonumuz, aykırı hareket yapılmadığı sürece saldırmayız.

  Kaç saatinizi bu işlerle geçiriyorsunuz?

  Elbette mesul olduğumuz ailelerimiz var. Bunlar için çalışmamız şart. Bazen günlerce makine başında kalıyorum. Arabamı garaja park ettiğimde orada uyuduğum günleri bilirim. Bazı bilgileri veremiyorum güvenlik sebebiyle. Bu konuşmalarımı itinayla yapıyorum.

  FBI’ın peşinizde olduğu doğru mu?

  ABD saldırılarının yankısı olarak bu doğru. Ancak güvenlik önlemlerimizi üst düzeyde tutuyoruz. İcraatlar sırasında girdiğimiz sistemin hep bir çıkış kapısını yaparak çıktığımız ve izleri temizlediğimiz için bu sorun olmamakta.

  Yani yakalanma riski hiç yok mu?

  Tabii ki var. Kimse oturup evinden bu denli büyük operasyonlar yapmaz. Biz zevk için bunları yapmıyoruz. Bu konuda bizi Türk halkının destekleyeceğini düşünüyorum. Amacımız ve misyonumuz belli. Su testisi su yolunda kırılır!

  Danimarka hackerları bundan sonra Türkiye sitelerine savaş açarsa ne olacak?

  Bunu Brezilyalılar daha önce denemişti. Onlar en çok hack yapan ülkeler sıralamasında 3. iken, biz onları en çok hacklenen ülkeler sıralamasında 1. sıraya çıkardık ve Türkiye’ye saldırmaktan vazgeçtiler. Brezilya toplamda 7 tane Türk sitesi hacklemişti karşılığında 7.000 site indirdik. Danimarka, Brezilyalılar yanında çerez sayılır. Profesyonel hackerları yok. Sileriz onları net âleminden... Şöyle diyorum: “İki yol var efendim iki yol tartılmalı/ Ya verip kurtulmalı, ya vurup kurtulmalı / Hiç vatan verilir mi? Bu vatan Türk(ün) malı / O zaman tek yol kaldı hasmı olan vuracak- Ya bu kanı durdurun, ya Osman Gazi durduracak!”

  Siz beyaz şapkalı hacker mısınız?

  Ben milli gurur misyon ve milli mücadele, din ve vicdan duygularımızı savunan ve binlerin sesi olan beyaz şapkalı hackerım.

  Cyber-warrior nasıl bir oluşum?

  Cyber-warrior Türkiye’de online bir hack security platformu. Şu an 66311 forum üyesi var. Türkiye’de ve dünyada ilk kez ‘kefalet sistemi’ ile üye kabul eden hacker oluşumunda 15 yönetici var. Tim kurucusu ve tim lideri ise CWDoktoray. Siteye ordu düzeni hakim: Administrator, (Co) Admin, Grup Yöneticisi, Super Moderator, Moderator, Albay, Yarbay, Binbaşı, Yüzbaşı rütbeleri var. Çalışmaları ile beğeni toplayan üyeler yeni rütbeler alıyor. Grubun bölümleri şunlardan oluşuyor: Strateji: Üst düzey stratejik yönetim karar mekanizması, Akıncılar: Aktif saldırı ve ataklarda bulunacak grup, Fetva Kurulu: Hedeflerle ilgili karar mekanizması, CW-İstihbarat: CW-İstihbarat grubu görev alanı, Lojistik: Lojistik destek grubu üyelerinin faaliyet alanı, Haberci: BT Haber grubunun faaliyet alanı, Ar-Ge Grubu: CW araştırma, iletişim ve koordinasyon bölümü. Operasyonel tim yönetim sistemi ise Vaîd, Dâbbet-ül Arz, Emergency, Teşkilat-ı Esasiye, Emr-i Sadr, Iskat-ı Tempo ve Ucub’e...

 2. #2
  Aranan Üye Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera Baktabul'un Çılgını Zafera - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Oct 2010
  Mesajlar
  1.510
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  42345006

  Tanımlı Ce: Türk hackerlara helal olsun.....

  Cyber-Warrior TIM Olarak Neler Yaptık?


  Türkiye İçin;

  - 4 Temmuz 2003 11 Askerimizin başına çuval geçirilmesi olayını protesto için bir anda 1500 Amerikan Sitesini hackledik. Saldırı görüntüsü
  Bu saldırımız tüm dünyada yankı buldu.

  - Dünya hackerları arasında en iyilerden olarak bilinen ve türk sitelere özellikle resmi kurum sitelerine savaş açan brezilya'lı hackerların saldırılarına karşı; toplam 6 Akın düzenledik 10.000 den fazla Brezilya sitesini hackledik. Bu saldırılarımız sonucu brezilya en çok hack edilen ülkeler sıralamasında 1. sıraya yükseldi.

  - Burada detaylarını belirtmeyeceğimiz birçok gizlilik dereceli dökümanları ilgili makamlara teslim ettik.

  - Burada detaylı belirtmediğimiz; gündeme göre kamu vicdanını olumsuz etkileyen durumlara ve Türkiye karşıtı sitelere sanal alemden her zaman tepkimizi verdik/veriyoruz.

  İnanç ve Ahlaki Değerlerimiz İçin;

  - Misyonumuzun en büyük hedefleri arasındaki islama en büyük zararı veren sitelerden biri olan
  ilhanarsel.org 'u hack ederek NET Aleminden Sildik.

  - 2003 yılında Türkiye'deki tüm Satanist siteleri Internet'ten temizledik.

  - İnanç ve Ahlaki değerleri yükselten sitelere ücretsiz güvenlik desteği programı başlattık.

  - Hz. Peygamber (A.S.)'a İfade özgürlüğü adı altında karikatürler yolu ile saldıran başta danimarka olmak üzre birçok avrupa sitelerine hilal seferleri düzenledik, bir çok siteyi hack etmenin yanında Sosyal Mühendistlik yöntemi ile Servislerini engelledik, parasal kaynakları (reklam anlaşmalarını) iptal ettirdik.
  8 Nisan 2006 Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Ordu-yu Hümayun Adlı Operasyonel TIM büyük çoğunluğu danimarka, fransa olmak üzere 2.587 avrupa sitesini hack etti. Detaylar Saldırı Görüntüsü için Tıklayın

  - Mayıs 2006 tarihinde Operasyonel TIM'lerimizin düzenlediği saldırılar sonrası inanç ve ahlaki değerlerimize saldıran en populer 7 siteyi hack ederek ana sayfalarına mesajımızı yazdık. Detaylar CW Forum Gövde Gösterisi bölümünde yer almaktadır.

  - Misyonerlik faaliyetleri sürdüren katolikcemaati.com domain'ini hack ederek bu siteyi Internetten temizledik.

  - Karalistemize eklenme rekoru kıran, İslam’ın yüce peygamberine iğrenç karikatürleri ile saldıran, Tüm İslam aleminin nefret ve lanetini kazanan, Yüzlerce hack sitesinin hedefinde olan drawmohammed.com
  domain hack edilerek, ebediyen CW Topraklarına dahil ettik. Bu site karikatür krizine sebep olan en hit site idi.

  Hack Dünyası İçin;

  - Misyon ve çizgimiz ile Türk hack dünyasının %90 'ına ekol olduk, Türkiye'ye hack kültürünü yerleştirerek yüzlerce hack sitesinin açılmasına vesile olduk.

  - Son yılların en populer hacking tekniği olan permission açıklarına karşı CyberSpy5 server hack Script'ini geliştirdik.

  - Permission ve güvenlik önlemleri tam yapılandırılmış olsa bile sunucudaki asp dosyalarının kaynak kodlarını gösteren CyberEye Script'ini kodladık.

  - Türkiyenin ilk XSS Scanner'ını, Dünyanın ilk RFI Scanner programını yaptık.

  - Dünya'nın ilk ve tek MAC Adres değiştirme programı olan CW Mac Adress Changer programını geliştirdik.

  - İlk defa hacking içerikli bir site olarak Byte dergisinde editörün favorisi seçildik. Detaylar Basında Biz bölümünde

  - Türkiye'nin ilk hacking ve bilişim korsanlığı kitabı Security bölümü yöneticimiz tarafından yazıldı.

  - Online Eğitim sunan ilk Siber Akademi Cyber-Academy 'i hayata geçirdik.

  Kurumsal Güvenlik İçin;

  - Cyber Security bünyesinde gov.tr ve pol.tr gibi birçok resmi kuruma ücretsiz güvenlik desteği sağladık.


  Daha Fazlasını Yapmamamız için Engeller?

  Cyber-Warrior TIM Örnek Misyon ve Organizasyon yapısı ile Hack dünyasının büyük bölümüne örnek
  olurken, bir taraftanda bu büyüklüğü kabullenemeyen diğer oluşumların karalama, Engelleme gayretlerini boşa çıkarmaya zaman harcamasıdır.

  Diğer bir etken ise Cyber-Warrior TIM bünyesinde yetişip belli seviyeye gelmiş üyelerin
  İsim yapma, Nam, San gibi gaflete kapılarak sorunlar çıkarmasıdır. Oysa; İsim, San ve Nam Cyber-Warrior Sayesinde edinildiği unutulmaktadır.

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. AsLı Türk - HeLaL oLsun (Helal Olsun Şarkı Sözü)
  By "nazLı in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 01-07-2010, 18:36
 2. Helal Olsun Kiza(dÜŞÜnceye Bak) Belkide Haram Olsun :)
  By Misafir in forum Ilginc Garip Enterasan Seyler
  Cevaplar: 90
  Son Mesaj: 11-19-2009, 16:56
 3. helal olsun
  By HaYaLGöZlÜm in forum Fenerbahce
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-12-2008, 18:36
 4. 'Helal olsun'
  By Reflex. in forum Futbol Dünyasi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-21-2008, 12:46
 5. Helal Olsun-Naşide Göktürk(Helal Olsun Şarkı Sözü)
  By cindy in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-05-2008, 15:59

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375