İnternet Servis Sağlayıcısı TTNet'ten yeni kampanya. Yapılan yazılı açıklamada abone olanlara veya yeni abone olacaklara yıl sonuna kadar indirimli tarife uygulanacağı kaydedildi...

TTNET'ten yeni 'ADSL kampanyası'
TTNet'ten yapılan yazılı açıklamada, henüz ADSL bağlantısına sahip olmayanlar için hayata geçirilen bu kampanya ile 24 ay abone olanların, yıl sonuna kadar indirimli ücretlerden yararlanabileceği kaydedildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:
Türkiye’nin lider İnternet Servis Sağlayıcısı TTNet, son yılların en büyük İnternet kampanyasına imza atıyor: Henüz ADSL bağlantısına sahip olmayanlar için hayata geçirilen bu kampanya ile 24 ay abone olanlar, yıl sonuna kadar cok cazip indirimli ücretlerden yararlanabilecek.
Hızla artan geniş bant İnternet abonesiyle bu alanda dünyanın önde gelen İnternet Servis Sağlayıcılarından biri haline gelen TTNet, Türkiye’de İnternet kullanımının yaygınlaştırılabilmesi için şimdiye dek görülmemiş büyüklükte bir kampanyaya imza atıyor: 4 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında TTNet ADSL abonesi olanlar, 2008’e kadar aylık 29 YTL yerine sadece 14,99 YTL* ödeyerek hızlı internetin keyfini sürecek, üstelik ücretsiz modeme sahip olacak.
Kampanyadan yararlanabilmek için yeni ADSL abonesi olmak ve ADSL aboneliğini 1 Haziran 2007 tarihinden sonra iptal ettirmemiş olmak gerekiyor. 24 ay boyunca ADSL abonesi olanlar, ücretsiz kablolu ya da kablosuz modem seçenekleri ile Yaz Fırtınası indirimlerinden faydalanabilecek. Kampanya başvuruları Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri veya TTNet Çözüm Ortaklarının bayilerine yapılabilir.
Kampanya kapsamında kullanıcılara Airties, Zyxel ve Pikatel marka modemler hediye edilecek. 4 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında başvurarak kampanyadan yararlanan ADSL kullanıcıları istedikleri indirimli tarife paketlerinden herhangi birini seçerek 31 Aralık 2007’ye kadar indirimli aylık ücretlerle İnternete erişebilecek.
*14,99 YTL, ücretsiz kablolu modem ve1024 Kbps 4 GB kotalı paket için geçerli olan indirimli aylık kullanım ücretidir.


MEVCUT İNDİRİMLİ AYLIK ÜCRETLER (YTL)
TARİFE PAKETİ TARİFE (YTL) Kablolu Modemle KablosuzKaynak : Haber7