Bounce Boing Voyage, yeniden N-Gage'de
Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia'nın efsanevi oyunu Bounce Boing Voyage, N-Gage mobil oyun servisinde gerçeküstü bir dünya yaratıyor. Kötü kalpli Hypnotoid, tüm yaratıkları hipnotize ederek Pongpingy dünyasını ele geçirmiş. Oyunseverlerin görevi ise, Bounce topunu farklı arazilerde ilerleterek dünyayı Hypnotoid'in egemenliğinden kurtarmak.

Nokia yetkilileri Bounce Boing Voyage hakkında şunları ifade ediyor: “Bu, yıllardır bildiğimiz bir hikaye: Bounce adlı top, kötü kalpli hipnoz ustasıyla karşılaşır; bu kötü karakter Bounce'ın arkadaşlarını hipnotize eder; Bounce'ın dünyayı kurtarması gerekmektedir. Fakat bu sadece harika bir öyküden ibaret değil. Basit kumanda seçenekleri ve mükemmel grafikler, bu oyunu herkesin oyanayabilmesini sağlıyor.”

Bounce Boing Voyage, oyunseverleri bilmecelerle dolu topraklarda, küre şeklinde bir kahramanla başbaşa bırakıyor ve her aşamada yeni bir özellik ekliyor. Dünyayı kurtarmak isteyenler, benzersiz yaratıklarla, akıl karıştıran bilmecelerle ve büyük görevlerle dolu gerçeküstü arazilerde mücadele ediyor. Hafıza ve çeviklik isteyen bilmeceleri çözmek ve görevi tamamlamak için, tek parmakla oynanan pek çok oyun modunda ve üç top formunda birden (Bounce, Rock ve Mud) uzmanlaşmak gerekiyor.

Bounce Boing Voyage, orijinal Bounce oyununun yeni bir versiyonu. N-Gage servisine yeni dahil olan bu oyun artık 3 boyutlu ama tabii ki bazı şeyler hiç değişmiyor: Bounce Boing Voyage hâlâ keyifle ve kolay oynanan bir oyun.

mynet