Yeni nesil walkmanPlaysForSure trenine Sony de atlayarak NWZ-S610 serisi müzik çalarlarını çıkardılar.

22.09.2007 08:40 Bu alete video, resim ve müzik eklemek gerçekten çok daha kolay. Yenilenen arayüzü kullanması her ne kadar kolay olsa da bir iRiver kalitesinde değil fakat eski NW-HD5 gibi sorunlu veya kullanışsız olmadığı da kesin. FM radyosu, video ve resim gösterme özellikleriyle 2GB, 4GB ve 8GB olmak üzere 3 kapasitede geliyor. Pil ömrü iPod’ların yarışamayacağı kadar uzun. Şekli hafiften Sony Ericsson W850i’nin kapalı halini andırmıyor da değil fakat bu kurumsal bütünlük hoşuma gitti doğrusu. Ne de olsa bu bir Walkman.
Tek tuşta ’Ctrl + Alt + Del’
Gün geçtikçe küçülen dizüstü bilgisayarlara hayretle bakarken Fujitsu LifeBook serisinin en yeni elemanı sadece 6” boyunda. Intel A110 işlemcisi 800 M Hz hızında, GMA950 grafik işlemcisi entegre, 1GB RAM ve 40GB disk kapasitesi var. Bu harika bilgisayarın ekranı 5.6” boyunda ve 1024x600 çözünürlüğünde çalışıyor ki bu boydaki bir ekran için gayet iyi bir LCD kalitesi anlamına geliyor. Üzerinde inanılmaz ama Windows Vista Home Premium ile geliyor. Üzerinde dokunmatik touchpad’i, entegre webcam, parmak izi okuyucuyla ihtiyacınız olan her şeye sahip. En garip özelliklerinden birisi de “Ctrl + Alt + Del” isimli bir tuşunun olması ve bu kötü üne sahip tuşun işlevini tek hamlede yerine getirmesi.

Son model kulaklık
Tam da uzun süredir kendilerinden yeni bir model çıkmamasını kötü bir işaret olarak algılayacakken JAYS, q-Jays isimli yeni kulaklık serisini piyasaya sundu. Shure’un özellikle kocaman modellerine karşılık, q-Jays inanılmaz küçük ve kaliteli. Değiştirilebilir plastik başlıkları, I ve ya L şeklinde kullanım için değiştirilebilir uçlar, kanal filtreleri, taşıma çantası ve iki ayrı kulaklıkla müzik dinleyebilesiniz diye stereo ayırıcı da yanında geliyor. Fiyatları bu kalitedeki diğer ürünlerin biraz altında ve 180 dolardan piyasaya sürülmüş.

Vatan