Nokia'nın gençleri müzik ortak paydasında buluşturduğu Nokiasupersound07 projesi, en önemli dönemece girdi. Nokiasupersound07'de müzik üstatları tarafından belirlenen 9 şarkı, MİAM (Müzik İleri Araştırmalar Merkezi) stüdyolarında “elden geçirildi”. Türkiye'nin en yüksek teknolojiye sahip müzik üretim üssü olan bu stüdyolarda müzisyenlere, prodüktör Pieter Snapper, ses teknisyeni Reuben de Latour ve ekipleri eşlik etti; böylece prova, aranjman, kayıt, edit, mix ve master işlemleri tamamlandı.

Müzik sesin olsun / nokiasupersound 07 adresinde başlayan oylamada Ahali en beğendiği şarkıları seçiyor. Üstelik Nokiasupersound07, sadece 6 farklı kategorinin birincilerini değil, oy verenleri de ödüllendiriyor.

Oylamaya katılıp kendi birincilerini seçenler arasından 3 kişi, New York, Berlin, Dublin, Londra, San Francisco ya da Paris'te 1 haftalık çift kişilik tatil kazanıyor. Şanslı Ahali üyeleri, bu tatillerden dilediğini tercih edebiliyor! Diğer bir deyişle, 3 çift hangi şehri görmek istiyorsa, oraya gidiyor.

Oylama sonunda Nokiasupersound07 katılımcılarının alacağı ödüller ise şöyle:

Sana Sevgilini Aratan Şarkı – 1 Ducati motosiklet
Sana Evini Aratan Şarkı - 1 BMW motosiklet
Sana En Yakın Arkadaşını Aratan Şarkı - 1 Harley Davidson motosiklet
Sana Eski Sevgilini Hatırlatan Şarkı - 1 KTM motosiklet
Sana En Eğlenceli Partiyi Hatırlatan Şarkı - 1 Triumph motosiklet
Arkadaşlarla En İyi Giden Şarkı - 1 Vespa motosiklet
(mynet)