Beko, bilgisayar kavramını yeniden tanımlamayacak olan çok işlevli miniBIG ürünü ile bilgisayarı salonun ortasına, TV'nin altına getiriyor.Beko, teknolojiyi salonun ortasına taşıyarak, bilgisayar dünyasındaki alışkanlıkları değiştiriyor. BEKO tarafından, evin salonunda, televizyonun hemen altında durması için tasarlanan miniBIG, ileri bilgisayar teknolojisi, televizyon yayınlarını kaydetme, internete bağlanma, film ve müzik deposu olarak kullanılabilme özelliklerini tek gövdede birleştiriyor.

Televizyon yayınlarını kaydedebilen, internete bağlanan, film ve müzik deposu olarak kullanabilececek tamamen eğlence odaklı olan BEKO markalı miniBIG, büyük ekran LCD ya da plazma televizyonda oyun oynanmasına da olanak sağlıyor. Beko miniBIG sessiz
kasası ile kullanıcılara, oturma odalarında fan gürültüsü olmadan bilgisayar kullanma imkanı tanırken, kablosuz klavye ve uzaktan kumanda ile de oturarak eğlenme fırsatı da yaratıyor.

Beko miniBIG, internet dünyasının sunduğutüm iletişim olanaklarından da sınırsız yararlanabilmeyi sağlıyor. Kablosuz bağlantı özelliği ile internet ağının olduğu her yerde kullanabilen Beko miniBIG, internet kamerası ve diğer USB aygıtları ile tam uyumluluğu sayesinde, büyük ekran LCD ya da Plazma televizyonunuzda görüntülü sohbet edebilmeyi sunuyor. İş amaçlı da kullanılabilecek olan ürün, profesyonellerin isteklerini de karşılıyor.

LCD YA DA PLAZMA TV'YE BAĞLAMAK YETERLİ

Beko miniBIG’i kullanmak için, LCD yada Plazma televizyonunuzun DVI ya da VGA girişine bağladıktan sonra, açma tuşuna basmak yeterli oluyor. MiniBIG arka planda çalışırken, televizyon izlenip, televizyon yayınlarının kaydı gerçekleştirilebiliyor. Beko MiniBIG, kullandığı Intel Centrino Duo platformu sayesinde, önceki işlemci teknolojilerine göre yüzde 30’a varan elektrik tasarrufu sağlıyor.

mynet