Jabra'nın profesyonel ofis kulaklığı GN 9350, çoklu kullanıma imkan veren ilk ofis kulaklığı olma özelliği ile ön plana çıkıyor.

Kablosuz iletişim, mobil müzik ve profesyonel ofis kullanımı için kulaklık üreten Jabra, ofis çalışanlarının rahatını GN 9350 ile sağlıyor. Özellikle çağrı merkezleri gibi profesyonel anlamda ofis kullanıcılarına yönelik kablolu ve kablosuz kulaklık üreten Jabra'nın yeni modeli GN 9350, hem masaüstü telefonlara hem de PC tabanlı IP telefonlara bağlanabiliyor. GN 9350'nin diğer bir özelliği de pil bitse dahi 1 dakika boyunca konuşma kesilmeden pil değiştirme süresi tanıyan 'hotswap' özelliği.
Jabra kulaklıklar çağrı merkezleri gibi yoğun şekilde telefon kullanan ofislerde de kullanıcılara rahatlık sağlıyor. Telefon görüşmelerini Jabra kulaklıklarla gerçekleştiren çalışanlar fiziksel rahatlığın yanı sıra, her iki elini de kullanarak yazı yazmak, klavye kullanmak gibi işlevleri yerine getirebiliyorlar. Jabra'nın bu amaçla piyasaya sunduğu GN 9350, kullanım rahatlığı ile ofislerin yeni elemanı oluyor.

Çoklu kullanıma imkan sağlayan ilk kablosuz ofis kulaklığı
Jabra tarafından pazara sunulan GN 9350, hem masa üstü telefonu hem de PC tabanlı IP telefonu aynı anda bağlanabilen ilk kulaklık. Dışarıdan gelen gürültüleri engelleme özelliği bulunan mikrofonu, başka kulaklıklarda bulunmayan geniş bant ses teknolojisi, gelen ve giden sesleri netleştirme özelliği ve DSP teknolojisi ile gününü ofiste ve telefon trafiği içerisinde geçirenler için tasarlanmış olan GN 9350'nin 100 metre mesafe içerisinde çalışabilme ve çoklu konferans yapabilme özelliği de bulunuyor.
Pil bitse de konuşmaya devam
Kullanıcılara büyük rahatlık sağlayan GN 9350 'hotswap' özelliği ile de dikkatleri çekiyor. Görüşme sürerken pil değiştirme imkanı sağlayan hotswap özelliği, GN9350 kullanıcılarının şarjları bitse dahi, görüşmelerine ara vermeden pillerini değiştirebilmeleri amacı ile 1 dakikalık pilsiz konuşma imkanı yaratıyor.
Rahatlığı, hafifliği, ergonomik ve modern tasarımı ile dikkat çeken GN 9350 kullanıcılara ses, ses düzeyi gibi ayarlamalar yapabilme olanağı da tanıyor. Ses kalitesinin DSP ve IntelliTone ile sağlandığı bu yeni modelde, IP Telefonlar için USB ara yüzü ve ses seçenekleri sunan LCD ünitesi bulunuyor. Gürültü engelleme, arka sesleri yok etme özelliği de bulunan cihazın 12 saat konuşma süresi bulunuyor. Hafif ve fonksiyonel tasarımının yanı sıra çoklu konferans özelliği ile işlevsellik anlamında da dikkat çekiyor.
Jabra GN 9350 anlaşmalı Turkcell Ekstra'larda, TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer, Apple Shop, D&R, 'TESAN Burada' ve anlaşmalı cep telefonu satış noktalarında 325 USD + KDV satış fiyatı ile satılıyor.

mobimag
alıntı..