G777 ile artık istediğiniz filmi istediğiniz yerde sinema tadında izleyebilirsiniz. G777, 2GB hafızası ile istediğiniz filmi telefona indirmenize olanak sağlarken standart aksesuar olarak kutusunda yer alan video gözlükleri ile beyaz perdeyi cebinize taşıyor. G777 ile sinema cebinize taşınırken boş vakitleriniz keyifli anlara dönüşüyor.

General Mobile, G777de bulunan mobil izleyici özelliği ile telefonunuz çalınsa bile sizden başkasının kullanmasına izin vermiyor. G777nin mobile izleyici özelliği telefon çalınıp başka bir kart takıldığında daha önceden telefona kaydettiğiniz numaraya bir mesaj göndererek durumu kullanıcıya bildiriyor ve telefonu kilitleyerek çalan kişinin kullanmasına izin vermiyor.

G777nin çarpıcı bir diğer özelliği ise gelen mesajları sizden başka kimsenin göremiyor olması. Sizin belirlediğiniz şifre ile Mis SMS menüsündeki mesajlarınızı sadece siz okuyabiliyorsunuz.

G777nin bir diğer özelliği ise telefonla konuşma sırasında arka plan seslerinin kullanılabilmesi. İster kayıtlı seslerden birini (otoyol, restoran vs.) isterseniz kendi kaydettiğiniz bir sesi konuşma sırasında aktifleştirebiliyor ve nerde olduğunuzu soranlara açıklama yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Teknik Özellikler
95 gr ağrılık, WAP, GPRS, Bluetooth, 220 dakika konuşma 180 saat bekleme süresi, ses kayıt, titreşim, 3.0 megapixel kamera, 2.4'',TFT,QVGA 320*240 Ekran, Arkaplan Sesleri, El Feneri, 2 GB Hafıza Kartı, MP3(MP3/WAV/AMR/WMA/AAC/AAC+), e-posta, USB Storage Bellek, T-Flash Kart desteği, JAVA Desteği, Video Oynatıcı (MPEG4,3GPP), Video Kaydedici, Ajanda, Takvim, Alarm, Titreşim, Dünya Saati, Kronometre, Hesap Makinesi, Oyunlar, USB Şarj.


teknoajan