Bilgisayarın olmadığı yerlerde e-postalara ulaşmayı sağlayan, özellikle iş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği akıllı telefon Turkcell abonelerine 99 YTL aylık ücretle satışa sunulacak.

BlackBerry Bold dünyayla eşzamanlı olarak Sepetçiler Kasrı'ında düzenlenen bir gecede “Güçlü bir takıma güçlü bir akıllı telefon yakışır” sloganıyla iş dünyasına tanıtıldı. Dünyanın dört bir yanındaki yüksek hızlı genişbant internet erişimi (tri-band HSDPA) sağlayan mobil telefon şebekelerini destekleyen BlackBerry Bold akıllı telefonu, GPS ve Wi-Fi özelliklerinin yanı sıra, zengin iletişim ve multimedya özelliklerini de bir arada sunuyor.

3. Nesille(3N) hızlı mobil internetin başlamasıyla kullanıcılar, 70 kat daha hızlı internete bağlanabilecek ayrıca Turkcell abonelerine hayatı kolaylaştıran telefon hizmetlerini 3 ay boyunca ücretsiz olarak verecek. Bu hizmetler arasında; yol tarif eden Webreska Navigasyon hizmeti, trafik durumunu merak edenlere anlık İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) trafik bilgisi, borsa- döviz gibi finans bilgileri için MatriksMobile hizmeti de var. BlackBerry Bold, sunduğu multimedya özellikleri ile müzik ve video da alınabilecek.


alıntı...