HTC’nin Microsoft Windows Mobile işletim sisteminin bir önceki versiyonunu kullanan ürünü HTC Herald P4350′nin fiyatı 749 dolar+KDV.
Casper’ın piyasaya sürdüğü HTC Herald P4350, mobil ofis ve mobil eğlence merkezi gereksinimlerini bir arada karşılıyor. Windows Mobile işletim sisteminin bir önceki versiyonu olan 5.0 üzerinde çalışan PDA telefon, her üç operatörün şebekesi ile kullanılabiliyor. Kayan kapaklı ürün, MMS desteğine de sahip.
Dört bant P4350’nin kolay açılan klavyesi, kaleme bağlı kalmadan her türlü bilgiyi kolayca ve hızla girmeye olanak tanıyor. Mesajlaşma ve e-posta desteğine sahip ürün, GPRS/EDGE, Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri ile her zaman her yerde telefon ve internet şebekelerine bağlı olmayı sağlıyor.
Microsoft Windows Mobile 5.0 Direct Push teknolojisi e-posta ve kişiler listesine hızlıca ulaşmak; Word, Excel ve Powerpoint ile işi sürdürmek mümkün oluyor. Ürünün 2,8 inçgeniş ekranıyla internette gezinme, sayfaları okuma ve belgeleri düzenleme ihtiyacını karşılıyor.
HTC P4350′nin eğlence tarafında, Windows Media Player’ın ses ve görüntü özellikleri müzik ve video tutkunlarına hitap ediyor. Ürünün 2.0 megapiksel kamerası ise, fotoğraf ve video çekmek isteyenlerin emrinde.
Casper Store’larda ve Casper bayilerinde satışa sunulan HTC P4350’nin kulaklık, kılıf, AC Adaptör ve USB kablosu ile birlikte fiyatı, 749 dolar + KDV.
kaynak: teknolatte
alıntı..