Merhabalar Sevgili internet kullanıcıları,

Türkiye gibi bir ülkede bilmektesiniz ki yüzlerce hatta binlerce oyun indirme sitesi bulunmaktadır. Tabii ki siteyi ziyaret eden üyenin ilk sorucağı soru şudur; Diğerlerinden farkı ne ?

Oyun indirme sitelerinin o kadar çok sorunu vardır ki biraz bunlardan bahsedelim. Geniş detaylı olarak indirmeye sundukları oyunların incelemeleri yapılmamıştır. Partlar karışık ve yüklemesi çok zordur. Resim,senaryo,anlatıcı içerik,yapımcı,sistem gereksinimleri gibi ögeler zorunlu bulunmaktadır.

Bizim web sitemizin farkı ise bunların hepsini tek çatı altında toplamasıdır. Resmi olarak yayınlanmış oyun fragmanları,oynanış resimleri,sistem gereksinimlerini konu içerisinde barındırır. İnternet'te bir ibare belirtilir, "Ömürlük link" şeklinde. Bizim yüklediğimiz oyunlar premium hesaplar neticesi ile yüklenmiş ve hiçbir şekilde silinme kaybolma gibi sizi üzecek etkenler barındırmaz.

Eğer sizde böyle bir web sitesini ziyaret edip, Oyun indirmekten faydalanmak istiyorsanız, hepinizi değerli web sitemize bekliyoruz.

Adresimiz : reklam yasak