Bir siyasetçinin 4 aylık evli oğlu İ.E.A. eşinden sıra dışı fantezi taleplerinde bulununca yuvası yıkıldı. Ankara’daki boşanma davasında, 35 yaşındaki A.A. 4 ay önce evlendiği 37 yaşındaki İ.E.A’nın sıra dışı fantezilerinden bıktığı için boşanmak istediğini söyledi.

ANKARA 5. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmada genç kadın, evlendikten 1 ay sonra eşinin eve erkek arkadaşını çağırıp onunla sevişmesini istediğini, yatakta çeşitli malzemeler kullanıp "Biraz da sen benim kocam ol" diyerek kadın rolünü üstlendiğini söyledi. İfadesinde, çevresi nedeniyle kocasının sık sık erkek arkadaşlarıyla şehir dışına çıktığını, geldiğinde ise yaşadığı cinsel sapıklıklarını anlattığını belirten A.A. boşanmak istediğini söyledi.

BABASI ÜNLÜ POLİTİKACI

Eşinin babasının ünlü bir politikacı olduğunu belirten A.A, "Gücünü ailesinden alıyor, çalıştığım bankaya gelip müdürüme ’Bundan sonra benim karım erken çıkacak’ diyerek bağırıp çağırdı, müdürü sürdürmekle tehdit etti, sonra beni başka bankaya aldırdı" dedi.

Hákim, kararında "Hiçbir evli kadının kabul edemeyeceği cinsel isteklerin davacı tarafından karşılanması, katlanılması ve kabullenilmesinin mümkün olmayacağını" belirterek davacı kadının gerekçelerini haklı buldu. Hákim, tarafların boşanmalarına, olaydan dolayı üzüntü yaşayan A.A’ya 5 bini maddi, 5 bini manevi olmak üzere toplam 10 bin YTL tazminat, aylık 200 YTL nafaka ödenmesine karar verdi.