Kediyi çamaşır makinesine attı.
(Wales) İki komşunun kavgası zavallı bir kedi nasibini aldı,6 yaşındaki Paws adlı kedi komuşusu tarafından alınıp çamaşır makinesinin içine attıktan sonra calıstırıp feci şekilde yanarak ve sonra kalp krizi gecirerek öldü.Bunu yapan kadına 4 ay hapis istendi ve ömür boyu evinde hayvan tutamayacağını acıklandı.

155 milyon Dollara bir Ev satılık.
(Montana Amerika) Bu yeni yapılacak Lüks eve tam tamına 155 milyon dollar fiyat istendi,bu paraya sizi neler bekliyor 4.925 metrekare bir ev,10 yatak odası,5 yüzme havuzu,özel asansör,büyük bir garaj 40 araba kapasiteli daha neler neler...Yanlız bu evi almak istiyorsanız Yellowstone Cluba üye olmanız lazım,üye olmanız içinde 250.000 dollar para yatırmanız gerekiyor.

62 yaşındaki bir adam iki gün içinde 200 defa ilk yardım numarasını çevirdi.
(Mittelfranken Almanya) 62 yaşındaki bu adam ilk yardım çalışanlarını çileden cıkardı,telefonu arzalı diye ilk yardım numarasını defalarca (200 defa) arayarak yardım istedi,en sonunda yetkililer dayanamayıp eve polis yolluyarak arzalı telefonunu evinden alıp gittiler.

Hamile olan hırsızlık zanlısı kadına suçüstü.
(Bursa)Kocaeli'den Bursa'ya hırsızlık yapmak için gelen birisi hamile 2 kadın, yaşlı bir kadının çantasını falçatayla kesip içerisindeki paraları almak isterken suçüstü yakalandı. 3 çocuk annesi ve aynı zamanda hamile S.Ö. (37) yaşlı kadının önünde eğilerek yolunu kesti. O sırada yaşlı kadının arkasından yaklaşan 2 çocuk annesi Ç.D.(24) ise Gülizar Yılmaz'ın omzunda asılı çantasını falçata ile kesip içerisinde bulunan bin 800 Euro ile bin 85 YTL parayı çalmak
isterken sokak timleri tarafından yakalandı.