Laf atma kavgası cinayetle bittiKızlara laf attılar, sevgilisini öldürdüler!

17.06.2008 18:16Bakırköy'de kavga ettiği bir kişi tarafından kalbinden bıçaklanan genç öldü.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Sahil Kennedy Caddesi'ndeki üst geçit yakınında deniz kenarında kız arkadaşı ve kız kardeşiyle gezen Gökhan Hançer (23) ile 3 kişi arasında tartışma çıktı.

Şüphelilerin Hançer'in kız arkadaşı ve kız kardeşine laf atması yüzünden başladığı belirtilen tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında şüphelilerden biri Hançer'i bıçakladı.

Kalbine isabet eden bıçak darbesiyle ağır yaralanan Hançer, olay yeri yakınındaki Bakırköy Kızılay Tıp Merkezine kaldırılmak istenirken yolda hayatını kaybetti.

Polis, Hançer'in kız arkadaşı ve kardeşinin ifadesine başvurduktan sonra kaçan şüphelileri yakalamak amacıyla çalışma başlattı.

OLAYDAN:


Küçükçekmece’de oturan Gökhan Hançer, bugün öğleden sonra kız arkadaşı 30 yaşındaki Sevim Balkan ve 18 yaşındaki kız kardeşi Gamze Hançer’le birlikte Bakırköy sahiline gitti. Sahilde biraz dolaştıktan sonra bir bankta oturan Sevim Balkan ve Gamze Hançer’e iddiaya göre 3 kişi laf attı. Bunun üzerine Gökhan Hançer ikisi 16 yaşlarında diğeri 25 yaşlarındaki 3 kişiyle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar arasında çıkan kavgada, 25 yaşlarındaki saldırgan üzerinde bulunan bıçağı Gökhan Hançer’e sapladı. Kalbine isabet eden bıçak darbesiyle yere yığılan Hançer, olay yerinin yakınında bulunan Kızılay Tıp Merkezi’ne kaldırılırken yolda hayatını kaybetti.
Habertürk